Widok
Ja zamawiałem głównie na stronie firmowej: http://love-desire.eu/ Bo maja dobre promocje ale na allegro również widziałem. Może problem jest również w tym, ze czytasz te głupie porady o randkowaniu,próbujesz je wprowadzic w rzeczywistość ale często nijak mają sie do tego co podoba sie laskom. BO do każdej dziewczyny trzeba podejsc indywidualnie.
Dzięki ogólnie za rady ale wydaje mi się,ze robię wszystko co tutaj napisałeś i mam nadzieję, ze nie zachowuję się jak totalny głupek :P Gdzie kupię ten zapach? Bo w sumie czytałem sobie wcześniej o tym, nigdy jakoś nie myślałem aby sobie kupić feromony aczkolwiek w niektórych podręcznikach o podrywaniu o nich wspominają/
Nie wiem jaki jest tego powód ale widzę tutaj ich kilka
nastawiasz się na zbyt wiele i dziewczyna to podświadomie czuje. Nie traktuj tej randki tak poważnie ale jedynie jako miłe spędzenie wolnego czasu. Bo co miałbyś robić w domu, siedzieć przed komputerem? Ta przynajmniej z kimś się spotkasz
gadasz jakieś głupoty
albo jest totalnie wycofany a jednak dziewczyny lubią pewnych siebie gości
Ubierz się na luzie, jakaś fajna koszula plus jeansy. Możesz ewentualnie spróbować feromonów. Sam od jakiegoś czasu ( w zasadzie to już od roku) używam Love&Desire w wersji premium, kiedyś używałem tych tańszych ale te premium są moim zdaniem lepsze bo dłużej się trzymają na ciele. I widzę duża różnicę na plus. Zainteresowanie dziewczyn jest o wiele większe.
nastawiasz się na zbyt wiele i dziewczyna to podświadomie czuje. Nie traktuj tej randki tak poważnie ale jedynie jako miłe spędzenie wolnego czasu. Bo co miałbyś robić w domu, siedzieć przed komputerem? Ta przynajmniej z kimś się spotkasz
gadasz jakieś głupoty
albo jest totalnie wycofany a jednak dziewczyny lubią pewnych siebie gości
Ubierz się na luzie, jakaś fajna koszula plus jeansy. Możesz ewentualnie spróbować feromonów. Sam od jakiegoś czasu ( w zasadzie to już od roku) używam Love&Desire w wersji premium, kiedyś używałem tych tańszych ale te premium są moim zdaniem lepsze bo dłużej się trzymają na ciele. I widzę duża różnicę na plus. Zainteresowanie dziewczyn jest o wiele większe.
Ja szczerze powiedziawszy jestem na tak. Wiele osob tak narzeka na te portale ale prawda jest taka,że aktualnie bardzo trudno jest poznać kogoś w niektórych zawodach. Szczególnie jeśli pracujemy w zamkniętym towarzystwie oraz już jesteśmy po studiach. Sam poznałem bardzo wiele dziewczyn właśnie przez neta. Z jedną z nich jestem od dwoch miesięcy w stałym związku. Wcześniej również miałem dziewczyny przez neta.
Wiadomo, że bedzie sporo kiepskich propozycji ale wystarczy je w zasadzie odsiać. Tak aby zostały te ciekawsze.
Wiadomo, że bedzie sporo kiepskich propozycji ale wystarczy je w zasadzie odsiać. Tak aby zostały te ciekawsze.