Widok

Poszukiwane ubrania dla kobiet i dziewczynek

Witam serdecznie znajomi, rodzina przyjęli pod dach ukraińskie kobiety z dziećmi. Potrzebne ubrania S,M buty 39,40 oraz dla dziewczynek na wiek 5,6 lat. Buty 27,28,29. Jeśli ktoś posiada zbyteczne ubrania to chętnie dla potrzebujących wezmę. Z góry dziękuję mela1985@op.pl
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Proponuję kontakt z osp Skrzeszewo - jest tam mnóstwo przedmiotów dla uchodźców ukrainskich do wykorzystania! telefon - 795173525
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dziękuję pierw szukam w Baninie. Może akurat ktoś planuje segregacje ubrań, zabawek to bliżej mi przejąć to i przekazać odrazu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6

Tylko te rzeczy pochodzą z Banina rownież, tam zawożone są jako do bazy pomocy uchodźcom. Po co baza, skoro się z niej nie korzysta?
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1

Poprawnie to wpierw albo najpierw. To tak gryzie w oczy.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2

Jeżeli już minusujesz, to możesz też po swojemu napisać, że najsampierw.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3

Trafiła się ANAL fabetka i nic nie poradzisz. Oj zgrozo!!!!.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Dziękuję pierw szukam w Baninie. Może akurat ktoś planuje segregacje ubrań, zabawek to bliżej mi przejąć to i przekazać odrazu.
zgłoś do moderacji post 21345294
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5

Inne tematy z forum Banino

Szambo - wywóz (43 odpowiedzi)

Hej ile płacicie za wywóz szamba 10m? U Richerta kolejna podwyżka (140pln) i zastanawiam się nad...

Fak ! (4 odpowiedzi)

Mieszkańcy Banina , co sie dzieje z odsnieżaniem wioski 2km od Gdańska ? Chodzi mi głownie o...

Jak się mieszka w Baninie (3 odpowiedzi)

Cześć Chciałabym dopytać jak się mieszka w Baninie? Czy ktoś z Was dojeżdża do pracy do Gdańska?...

do góry