Widok

Poszukuję... PRZYJACIÓŁKI :) 1 szt. :))

Wiem że jest już parę wątków o podobnej treści "aaale" ja chciałabym za pośrednictwem TEGO poznać 1 koleżankę / przyjaciółkę a nie robić spotkań grupowych :) To może napisze cosik o sobie ... :)
Mam 26 lat , mieszkam w Gda , pracuje 5 dni w tyg , mam chłopaka ... ale brak mi takiej serdecznej babeczki do wszystkiego :)
Jestem wesołą gadułą :) która lubi zakupy i w Centrach Handlowych i w ciucholandach :) Kino , czasem iść potańczyć :) czy nawet poszwendać się po mieście dla zdrowia :)
Nie szukam imprezowiczki z którą miałabym biegać co tydzień do np. Pięknych :P ( oj nieee... )
Chciałabym poznać jakąś sympatyczną spokojną dziewczyne której ak samo jak mi brakuje takiej serdecznej koleżanki z którą by mogła " konie kraść " :)
Jeśli znajdzie się tu taka to niech się odezwie :)

baby_phat23@wp.pl

Pozdrawiam wszystkie " samotne " :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bardzo fajnie to napisałaś. I chyba dlatego dziewczyny się wystraszyły ;)
Mam nadzieję, że znajdziesz tu taką osobę :))
Pozdrawiam ciepło!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jesteś trochę niekonsekwentna. Z tego co kojarzę po nazwie maila, to dostałam od Ciebie wiadomość, odpisałam i odzewu nie było. A do Twojego opisu raczej pasuję. Odpowiedzi niestety nie otrzymałam :( Nie wiem więc, czy jest sens pisać do Ciebie jeśli nie odpisujesz... To chyba niemożliwe, żeby po jednym mailu już ocenic człowieka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mi się wydaje że nazwa 'przyjaciółka' to za duże słowo,przynajmniej na początek i każdy może spodziewać się czegoś innego.przyjaźń zwykle rodzi się niespodziewanie,gdy nie myślimy o tym więc trochę naciągane są dla mnie tego typu znajomości...ale powodzenia,może się uda:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Kobieta

Wielkosć członka (21 odpowiedzi)

Czy jakaś kobieta wysmiała kiedyś jakiegoś faceta z powodu jego małego knuta ? :D

Jaki balsam do ciała polecicie (80 odpowiedzi)

Szukam aktualnie dobrze nawilżającego balsamu do ciała na suchą skórę. Co byście mi polecily?

Hiszpańska mucha (17 odpowiedzi)

Hej dziewczyny. Czy któraś z Was próbowała możę hiszpańskiej muchy? Mianowicie zastanawiam sie...

do góry