Widok

Poszukuje dobrego i w miare taniego architekta

Witam. Planujemy budowac dom w Trojmiescie , wiem ze mozna kupic sporo gotowych planow roznych domow ale my chyba chcielibysmy zdudowac dom wedlug naszych potrzeb. Moze ktos wie ile taki projekt moze kosztowac? Oczywiscie zdaje sobie sprawe ze zalezy to od wielkosci itp. Moze sa jakies orientacyjme ceny np. od metra? No i kto w Trojmiescie jest dobrym architektem godnym polecenia. Z gory dziekuje za informacje i opinie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie podam cen, ale moge polecic osobe doswiadczona i mam nadzieje odpowiadajaca, bo najwazniejsze, zeby zlapac z architektem nute porozumienia :) to moja kolezanka, bardzo fajna babeczka, siedzaca w architekturze juz sporo lat.
podaje tylko nr tel. 601657789
a jesli chodzi o ceny, niestety przy indywidualnym projekcie nie da sie podac z glowy, najpierw trzeba troche pogadac, obgadac itp. aby poznac preferencje, zakres, obowiazki itp. itd. najlepiej umowic sie na spotkanie z kilkoma arch. w koncu powierza sie im odpowiedzialnosc za nasze miejsce na ziemii ;)
prosze powolac sie na Agnieszke.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bardzo dziekuje Pani Agnieszko. Zadzwonie w czerwcu bo obecnie moj maz jest nieobecny a chce razem z nim ustalic pewne sprawy. Pozdrowienia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Usługi i wykonawcy

ogród (9 odpowiedzi)

Cześć, wiecie jak zadbać o ogród przed zimą? Widziałem na stronie...

Mycie elewacji (12 odpowiedzi)

Polecacie jakąś firmę, która mi umyje elewację a jej nie zniszczy. Miałem do tej pory 2 firmy,...

szukam do remontu (73 odpowiedzi)

Szukam fachowca/ fachowców od zaraz do remontu mieszkania

do góry