Widok

Poszukuję opiekunki

Kiełpino Górne Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Poszukuję opiekunki do 7 m-cznego chłopca raz w tygodniu w godzinach 7.30-12.00. Dzień nie jest jeszcze znany ale najprawdopodobniej będzie to poniedziałek.
Jeżeli jest ktoś kto lubi dzieci i ma chęć spędzić te kilka godzin w tygodniu z wesołym maluszkiem to proszę o kontakt.
Dodam że wolałabym aby opiekunka przyjeżdżała do mnie do domu (Wiszące Ogrody) gdyż dziecko o 7.30 jeszcze spi.
Pozdrawiam i może znajdzie się ktoś chetny :)
(Patrycja - patrycja.pm@wp.pl)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam serdecznie,
Mogę zaproponować Pani profesjonalną opiekę dla maluszka,nasza firma BABY&CARE zajmuje się opieką nad noworodkami i niemowlętami.
Zapraszam do wątku BABY&CARE-opieka nad noworodkiem.

Pozdrawiam,
BABY&CARE
Natalia Godlewska
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam,
Pati daj ogłoszenie u nas w osiedlowych sklepikach, może się ktoś znajdzie chętny.
Ja obecnie szukam powoli ja swojego szkraba opieki i jest ciężko. Za daleko mieszkamy:/
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ooo Natalia!!! Działasz też w Gdańsku??

Gdyby Natalia osobiście zajmowała się maluchami, to ja na waszym miejscu bez mrugnięcia okiem dałabym jej dziecko pod opiekę :)
Ale myślę, że nianie wybiera dobre :)
image[/url]image[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
podbijam!
dla moich 2 koleżanek :)
dla Effci - żeby znalazła nianię
i dla Natalii - żeby jej się biznes kręcił :)
image[/url]image[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

Przeprowadzka- jaka firma? (36 odpowiedzi)

Jak w temacie, macie sprawdzona i niezbyt droga firme do przeprowadzek?Moze jakis forumkowy maz...

Prawo rodzinne-adwokat (3 odpowiedzi)

Jeśli ktoś zna naprawdę godnego polecenia adwokata od spraw rodzinnych, to proszę o informację,...

Okulary przeciwsłoneczne (9 odpowiedzi)

W jakich sklepach dostanę obecnie okulary przeciwsłoneczne ? Wybieramy się na wakacje, przeszłam...

do góry