Widok

Poszukuję przyjaciółki takiej prawdziwej..

Zdrowie Temat dostępny też na forum:
Wstępnie napiszę coś o sobie ,nazywam sie Ewelina mam 24 lata mieszkam w Gdańsku Oliwie mam 2 synów jestem zodiakalna Panną .Bardzo lubię gotować wymyślac potrawy , oglądać seriale swoje jakieś wybrane,narazie nie pracuje jestem osob ą szczerą nie lubię sie przypodobać komus kogo nie trawie.otwartą,uczciwą ,pomocną,uśmiechniętą,godną zaufania ,gadatliwa,szczera lubię robic jaja....Wady jestem uparta ,LUBIE JAK SIĘ UKŁADA PO MOJEJ MYŚLI ale potrafię się dogadać i zrozumiec każdego ,zawsze staram się doradzić pomódz jak tylko mogę ,niestety często niby koleżanki tylko udawały i troche sie juz spazyłam ,alee nie mogę inych osądzac po tym wię szukam pewnej siebie kobiety która chce zostać przujaciółka i potrafi dawać też do przyjażni a nie tylko brać i byc podobną osobą do mnie ale także rózną .Lubie spacery ,zapach trawy ,kwiaty ,wypady na działke na grila, na domki itp..wypady na zakupy, do kina, do lasu, na kuligi na ogniska poprostu wypady ,ale nie do dyskoteki wole domowy klimat imprezki ale na dyskotekę tez sie wybiorę bo bardzo lubie tańczyc i siewać pod prysznicem z chęcią wybrała bym sie do wróżki . tak we wseptnym skrócie więcej prywatnie napiszę .ZAPRASZAM CHĘTNE BO DO RANA BYM PISAŁA I NIE SKOŃCZYŁA.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5
Oj mi się tez marzy taka prawdziwa przyjaciółka :) mam 34 lata i 2 coreczki ,podobnie jak ty lubię ,,domowy klimat'', no moze jestem mniej gadatliwa :)) gg7281432 napisz
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie mam gg przykro mi jakoś inaczej ewelinka713@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
a ja tez myslałam dac taki wątek,ale pomyslałam że mnie ludzie wysmieją.Widze że ciężko z tymi przyjaciółmi bywa.Tak jest dziwnie, że zawieramy przyjażnie w latach szkolnych a potem człowiek taki nie ufny jest. Ale zawsze można dac sobie szanse. Jednak może się okazać,że dziewczyna szukajaca przyjaźni to tak naprawde Pan, który szuka fajnej laski.Faceci maja takie pomysły.Ja na naszej klasie juz 3 razy dostałam propozycję od chłopaków.A żadna ze mnie dupa.Masakra.Zawsze odpisuje:,, chłopcze co ty chcesz od matki dwóch dzieciaków,starej dupy:)?" Mam 27lat,2 córeczki małe rok po roku,skończyłam studia ale marzę jeszczeo italianistyce.Jednak przy dzieciach to niemożliwe bo trzeba jeździc do innego miasta.
Kurde piszcie na emaila maf2010@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja również poszukuję przyjaciółki, mam 45 lat,ciut starsze dzieci...i może jest jakaś wolna przyjaciółka?pozdrawiam. Moje gg 21179217napiszcie do mnie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ja jestem na emeryturze i też szukam bratniej duszy... Pozdrawiam cieplutko wszystkich samotnych i życzę szczęścia. Mieszkam w Gdańsku, napisz do mnie lubiebratki@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Szukanie przyjaciółki przez net...... Niezła determinacja...... Powodzenia wszystkim życzę...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5
również jestem na emeryturze i mieszkam w Gdańsku???
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jestem w podobnym wieku,również przydałaby mi sie przyjaciółka.Uważam za zawieranie nowych znajomości czasami może skończyć sie wielka przyjaznia na długo..........
Pozdrawiam
D.
Nowość w sklepie-naklejki na lodówkę.
www.dianadecor.com.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mi tez brakuje bratniej duszy, swoja przyjacillke zostawilam daleko , porozumiewamy sie przez neta , tel. ona wciaz jest ale daleko a ja chcialabym kogos tutaj blisko, mam 33 lata , meza, dziecko , mieszkam we Wrzeszczu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hej!! Od niedawna mieszkam w Gdańsku i też poszukuję bratniej duszy:) Jeśli któraś z dziewczyn jest zainteresowana nawiazaniem znajomości to proszę o kontak gg 8615613
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
maja odezwij sie do mnie, mam 27 lat, dziecko, męża i też wrzeszcz(okolice klinicznej) , tez szukam bratniej duszyczki,
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Można babską grupę założyć......w końcu my baby się rozumiemy najelpiej, mamy podobne patrzenie na świat, kobiety bardziej rozumieją babskie problemy o których faceci niemają pojęcia. A czasy są takie że ludzie są zabiegani, zamknięci w sobie, taka babska rozmowa dobrze robi na psychikę. pozdrawiam i popieram ten pomysł:)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bardzo dobry pomysł!Ja również go popieram!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
na rodzince dziewczyny probowaly i chcialy zorganizowac takie sptkania....ale tylko na pisaniu sie konczylo, chyba jednak dobrze samemu z tego wynika ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witajcie!!EWELINKA24- Bardzo dobrze Cię rozumiem... Czytając to co napisałaś miałam wrażenie, że mamy dużo wspólnego.
Mam na imię Alicja, mam 23 lata i mieszkam w Gdańsku na Jasieniu. Przeprowadziliśmy się tutaj jakieś pół roku temu (pochodzimy z Wrocławia). Mam roczną córeczkę, męża i wszystko układa się super poza tym, że nie znam tutaj praktycznie nikogo. Fajnie mieć kogoś z kim można się pośmiać, popłakać. Ja też uwielbiam to o czym piszesz, ale mąż całe dnie pracuje a ja siedzę w domku z mała. Oczywiście spacery robimy sobie codziennie ale dobija mnie fakt, że nikogo nie spotkam, z nikim nie pogadam. Jestem osobą baaaaardzo gadatliwa i próbowałam kilka razy zagadać jakąś mamę ale chyba ludzie są bardzo nieufni:):):)
Także strasznie chciałabym Cię poznać, może akurat wybierzemy się do wróżki razem, hihi:D
podaję mojego malia alcik19878@wp.pl
pozdrawiam:):):) Alicja
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A co do zorganizowania jakiejś babskiej grupy, super! jestem Za!!!!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ewelinko wlasnie przeczytalam Twojego posta :) heheh i przyznam ze jestem przerazona :P myslalam ze nie ma takiej samej drugiej osoby a jednak sie pomylilam. Jestesmy identyczne w dodtatku spod tego samego znaku. :) Zapraszam na mojego meila :) kama12-1986@o2.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja tez sie przylaczam moze sie jakos zgadamy jestem w twoim wieku
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hellow:)! Ja mam 23 lata i mieszkam w Gdyni.Jakiś czas temu przeprowadziłam się do Trójmiasta i jakoś tak wyszło,że w sumie nie mam tu nikogo.
Rodzinę mieszka 450 km dalej. Mam faceta,studia,jakiś hmm znajomych i niby wszystko jest ok ,ale czegoś mi brakuje.Szukam przyjaciółki,kogoś z kim będę mogła pogadać,pośmiać się jak trzeba popłakać,od czasu do czasu wyjśc gdzieś.

Moje namiary ice06@wp.pl i gg 6373892 -Piszcie:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
...skąd ja to znam. Dajesz siebie innym a za to masz .. kosz z jajami.. co najwyżej. Eh, długi i równie głupi temat.
Daczego tutaj zajrzałam? bo usycham ;P Mam lat.. (&%$*&27;), swoją małą rodzinkę i narazie jeszcze mieszkam w UK i cholernie brakuje mi normalnych, szczerych babskich kontaktów ;P nie takich które mają tylko jeden kod pt. brać brać i brać i świat kończący się na własnym czubku nosa ale takich, które mają troszkę poszerzone pole widzenia, są otwarte i mają czas, narazie na pisanie a później wspólne spotkania, na mieście, w kuchni czy w domowych kapciach, z lampką wina w dłoni ;) Jestem otwarta na szczere nowe kontakty, zapraszam dziewczyny :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Rozumiem. Hejka mam na imie ewa z lublina szukam prawdziwej przyjaciółki. Jestem samotna od 14lata . Bez przyjaciółka. Nigdy nie miałam. Jestem mila spokojna. Marzyłam o tym mieć przyjaciółka mila szczera wierna, chce z nim być spotykać i ogólnie coś robili i bedwie fajnie . Niż faceta. Nasze ciągle o tym przyjaźń. Jak znalazłam ta jedyna która mnie kłamała ze nie miała czasu i musiała pójść do chłopaka. I było mi bardzo przykrość. I zostaje samotna i nigdy mnie nie znajdzie :( boli :(
jak coś to pisz email diabloniewazne@gmail.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to ja mam identyczną sytuację.... i... mam wrażenie że opisy wasze to moje życie... chyba problem jest w tym że jesteśmy za silne, za uparte, za mądre i ludzie się nas boją... no i ja nie ma dzieci i tu chyba trochę różnię się od Was... ale można zorganizować spotkanie dla chętnych gdzieś na kawę/piwko... Ktoś chętny??:D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
O mnie też piszą... Smutne to jest, że w dookoła tyle ludzi a człowiek jest sam. Na FB czy NK ma kilkaset znajomych i dalej jest sam... Nie będę powielać chęci spotkania i opisywać samotności, zostawiam @ angellfall24@onet.pl :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hejka,

ja też szukam prawdziwej przyjaciółki. Mam 25 lat, 3 letniego synka. Mieszkam w Gdańsku. Pracuję ale po pracy albo w weekendy chętnie bym się z kimś spotkała

mój mail: evcia.p@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
chętnie i ja się podpiszę pod tym :) też bym chciała wyjść z kimś gdzieś, spotkać się, pogadać o wszystkim i o niczym... długo tu nie mieszkam wiec dopiero się klimatyzuję i poznaje ludzi, no przynajmniej chcalabym poznać jakies dziewczyny. Bo nie ma to jak usiąść przy kawce i poplotkować :) Mam 31 lat i mam córkę.Mieszkam w Gdyni. I jak narazie siedze w domu i mnie nudy straszne zżerają!! Więc serdecznie zapraszam koleżanki do kontaktu :) kika234@op.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Halo- jest tu jeszcze ktoś?? Może odnowimy temat??? Ja też szukam znajomych, koleżanek. Fajnie było by mieć ż kim wyjść w weekend, czy moc się wygadać. Póki co to brak u mnie takiej właśnie osoby
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Z kąd jesteś?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Gdańsk.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja rowniez Gda :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hej, podaj mejla!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Kobieta

Feromony damskie (34 odpowiedzi)

Dziewczyny czy psikałyscie się kiedyś zapachami dla kobiet z feromonami? Działają czy nie? Gdzieś...

Dobry szampon na łupież (38 odpowiedzi)

Dziewczyny doradźcie coś, bo już mi ręce opadają!

Prezent dla teściowej (120 odpowiedzi)

Moja teściowa obchodzi niedługo 60te urodziny. ale jak to zwykle u mnie bywa nie mam pojęcia co...

do góry