Widok

Poszukuję sprawdzonej firmy budowlanej

Bojano Temat dostępny też na forum:
Poszukuję sprawdzonej firmy budowlanej do wykonania remontu elewacji (naprawy uszkodzeń, malowanie, malowanie podbitek, wymiana balustrad na gankach i balkonie itd) domku jednorodzinnego w Bojanie. Może ktoś ma sprawdzoną firmę? Jakieś 2-osobowe działalności nie wchodzą w grę, bo zależy mi na krótkim czasie realizacji.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam firmę Tadbud z miszewa sama sprawdzałam, szybko, solidnie i czysto.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
polecam :PKNBUD Spółka z o.o.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 12

Absolutnie nie polecam firmy pknbud - budowa metodami chałupniczymi, mnóstwo błędów wykonawczych
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ostrzegam przed budową zleconą Ryszardowi Jaśkowiakowi. Jego ekipa Marek Dułak i synowie to partacze najwyższej klasy. Wymurowali krzywo fundamenty. Chudziak ma nierowności poziomu rzedu 10cm. Wszystkie szalowane elementy krzywe. Ściany domu i ścianki wewnętrzne krzywe tak, że tynkarze wyrównywali tynkiem 4.5-5cm. Więźba dachowa krzywa. Dekarze musieli podkładać całe łaty żeby złapać poziom. Komin obrobiony w sposob karygodny. Nadproża drzwi i okien krzywo osadzone. Generalnie wszystkie kolejne ekipy które póżniej pracowały stwierdzaly że z takim partactwem to się dawno nie spotkali. Naprawianie tych błędów pochłonęło masę nerwów i pieniędzy. Nie polecam. Pan Jaśkowiak nazywa siebie miłośnikiem budównictwa Ale patrząc na to co odwalił to uprawnienia budowlane chyba kupił sobie za komuny.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 0

Rowniez nie polecam...partacze
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie polecam firmy pknbud spółka zo.o. obecnie w likwidacji. W tej chwili firma nazywa się BRJ Ryszard Jaśkowiak z Pruszcza Gdanskiego.
Dużo błedów z ich strony których nie chcą poprawiać. U mnie min. cieknący dach, kanaliza bez spadku, niedomurowane ścianki itd
Partacze i bałaganiarze.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0
W tej chwili firma nazywa się Grupa Budowlana Budrys. Radzę omijać!
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
Rysiu partacz Jaśkowiak, wielki kierownik budowy, złodziej i oszust zmienił nazwę pseudo firemki na BDB.
Co rok to nowa nazwa. Przypadek?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jaśkowiak oby cie do końca pokręciło ty pie..ny h..u, partaczu i oszuście.
Może odpowiesz za to co odpierdalasz ludziom na budowach.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie polecam zadnej miejscowej firmy. Slowo przez nich dane nic nie znaczy i mozna nim sobie tylek podetrzec. Za przyklad moze posluzyc taki pan Nagiel. Poczatkowo skromny i rzetelny. Z czasem kasa uderzyla do glowy.
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 2
Rowniez nie polecam ekipy pana nagla chamy i partacze
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 2
Witam, chętnie podejmę się zlecenia 4osobowa firma z własnym sprzętem 27lat na rynku, pełen profesjonalizm .Pracujemy szybko, tanio i SOLIDNIE , gwarancja 3lata. Silbo Jerzy Formella tel. 504-965-022 e-mail: silbobog@interia.pl
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Polecam firmę MPDEVELOPMENT Marpat z Gdyni - fachowcy godni zaufania , profesjonalizm i sumienność , takich ze świeczką szukać http://marpat.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Potrzebowałem 2 lata temu...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Partacz jesteś i tyle pracownicy pod wpływem. Ani tanio ani solidnie bez sprzętu. Dach przeciekał a w brodziku wybija kafelki. Telefonu nie odbiera i faktur nie wystawia. Cena jak normalna firma ale zamiast płacenia podatku bierze do kieszeni.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

@anonim:

Skoro już "uprzejmie donosisz", to donieś do Skarbówki. Niech para nie idzie w gwizdek.
A po prawdzie: czy sam aby nie kierowałeś się w wyborze wykonawcy głównie ceną? Skąd zatem zdziwko?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

To czemu nie podpisałeś z nimi umowy? Teraz byś mógł się odwoływać w sądzie, ale żądać od nich poprawek, ale wolałeś wziąć po taniości bo nie odprowadzają podatku i się wkopałeś, żal mi ciebie xd
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Do elewacji, podbitek itd polecam firmę p. Jażdżewskiego.
przy drodze do Żukowa ma salon łazienek i tam można się zgłosić. Mi robili i wszystko było na czas. Jakość moim zdaniem bardzo dobra...Cena to już indywidualna sprawa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

505960550 remonty od a do z
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeśli chodzi o to to polecam fimę Promus, to najlepszy generalny wykonawca inwestycji https://www.promus.com.pl/oferta/generalne-wykonawstwo jakiego znam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Żeby się zareklamować wyciągnąłeś wątek sprzed 8 lat ?!?!? Ja pitolę
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Boli Cię czy tylko szczypie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Szczypnac to cie.moge
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Usługi i wykonawcy

Taras z desek kompozytowych - (66 odpowiedzi)

Czy ktoś ma taras z desek kompozytowych? Polecacie jakieś konkretne firmy? Jak deski się...

kostka brukowa - taras 100m2 (8 odpowiedzi)

Witam, szukam sprawdzonej ekipy która ułoży kostkę na taras.

UWAGA na MOBILNY SERWIS AGD w Gdyni (6 odpowiedzi)

Niestety miałam okazję korzystać z ich usług, naciągnęli mnie na bardzo drogą naprawę łożysk, po...

do góry