Widok

Dom-bud Maciej Jakubczyk

Firma ma stoisko w leclerku. ostrzegam przed zleceniem im wymiany drzwi czy okien. Właściciel obiecuje, rzetelne wykonanie robót, A zostawi w ruinę w mieszkaniu. Zniszczone ściany, podłogi, parkiety, kafelki. Drzwi są bez wywietrznikow w łazience, futryny są krzywo osadzone i drzwi się nie domykają. Teraz nie odbiera telefonów i nie bierze odpowiedzialności za zniszczenia.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 9

O też miałaś do czynienia z tym gościem. Do dnia dzisiejszego niei mogę pozbierać się po jego robocie. Wymiana drzwi i to w jakim stanie zostawił mieszkanie ten "fachowiec"spowodowało konieczność dużego remontu. Trzeba było kłaść na nowo kafelki, tynkować ściany i poprawiać parkiet. Gościu nie poczuwał się do jakiejkolwiek odpowiedzialności za wykonaną pracę. Nie dotrzymywał terminów. Na uwagi odpowiadał chamsko. bardzo nie polecam. Omijajcie stoisko w Leclercu szerokim łukiem. Ten gościu z Dom - Bud to oszuści nie znajacy się na robocie.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 7

Nie chcę bronić gościa,bo go nie znam i nie wiem jak wykonuje swoją robotę.Napiszę tylko kilka słów z własnego doświadczenia.
Klient chce tanio wymienić np. drzwi.
Zleca wymianę i o niczym więcej nie chce słyszeć ( czytaj za nic więcej dopłacić)
Oczywiste jest,że przy wyrywaniu futryny uszkodzi się sciana.Jest potem tzw "obróbka", ale nie obejmuje ona malowania ,tapetowania itp.
Nowa futryna też nie zawsze pokrywa się ze starą,powstają braki w parkiecie,czy terakocie.Potem takie wpisy zdemolowane mieszkanie
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 4

Jestem bardzo zadowolony z roboty którą wykonali panowie wraz z darmowym mierzeniem. Czekałem kilka dni na nowe drzwi które zostały bardzo szybko i dobrze założone. Jako że zależało mi na czasie to panowie zamontowali mi nowe drzwi na starej futrynie. Bardzo dobra cena w porównaniu do jakości.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Witam tydzień temu firma dom bud Jakubczyk Maciej montowala mi drzwi wejsciowe i pokojowe jestem bardzo zadowolona polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Z tym określeniem "oszuści " to na Pani miejscu uważałabym co wypisuje na forum, gdyż za zniesławienie grozi kara art. 212 Kodeksu Karnego
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Też miałem przyjemność wymieniać z tą firmą okna i drzwi, nie polecam serdecznie, przez zamknięte okna wieje jakby były otwarte, nic nie dała regulacja okien bo wieje spod parapetów, w jednym pokoju 3 tygodnie po wymianie postawiłem kwiatka na parapecie i niestety teraz wisi pod kątem, telefony do szanownego Pana nic nie dały bo zawsze zbywa tym samym " dzwoniłem do monterów także powinien się ktoś niedługo odezwać" i tak w kółko, 4000 psu w tyłek. Jedno trzeba przyznać ;) ma chlopina głowę do.interesu ;)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
U mnie natomiast wymiana drzwi pokojowych na starych futrynach oraz drzwi wejściowych przebiegła bardzo sprawnie i solidnie, nie mam żadnych zastrzeżeń, spokojnie mogę polecić Panów, serdecznie dziekuje.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Witam serdecznie wymiana drzwi przebiegła bardzo dobrze , młody Pan Rafał podszedł do sprawy fachowo ,montaż drzwi wejsciowych i pokojowych został wykonany prawidłowo . Polecam tą firme z przyjemnościa jak i montażystow pozdrawiam
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
Witam. .Miałam wstawianie drzwi przez firmę Dom -Bud mieszcząca się w E.leclerc ,polecam wszystkim, bardzo solidna firma .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bardzo nie polecam współpracy z panem Maciejem. Dopóki nie dostał pieniędzy za wymianę drzwi był gotowy przyjeżdżać nawet w sobotę. W momencie kiedy zgłosiliśmy uwagi zw drzwi są uszkodzone i nie ma otworów na zamek- od 3 miesięcy nie można się z nim dogadać. Nie odbiera albo się rozlacza w trakcie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam.
Chciała bym się dowiedzieć czy drzwi są do niczego czy zamontowanie drzwi
Montaż i drzwi są w porządku, nie mam żadnych zastrzeżeń
Jestem mega zadowolona! od wykonania pomiarów, logistyki i oczywiście montażu! Wszystko szybko sprawnie z dbałością o szczegóły wykończeniowe. Z panem Maćkiem dobry kontakt i porozumienie. Nie których komentarzy po wyżej nie rozumiem ja polecam z czystym sumieniem.
Nie polecam tej firmy. Pan przyjechal sam na montaz gdzie wiedzial ze trzeba nosic drzwi na gore... poodrapywal nam sciany, klej nie poprzycinal. Nie winie Pana, wina lezy napewo po stronie Wlasciciela... miao byc Panow dwoch do montazu. Tragedia. Lepiej dolozyc i kupic troche lepsze drzwi.
Bardzo polecam montowalo mi drzwi i okno bardzo sprawnie i czysto przebieg montaz firma ok polecam
Ja jestem bardzo zadowolona z montazu drzwi firma porządna polecam
Również nie polecam.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pani chciała żeby wymienić jej drzwi pokojowe z futrynami metalowymi zalane żelbetowe bez kurzu
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
U mnie firma wymieniała drzwi pokojowe z nowymi futrynami i nie wyobrażam sobie, żeby nie było ewentualnych uszkodzeń przy takim remoncie, efekt końcowy był super, polecam drzwi firmy Windoor.
Dzisiaj miałem montaż drzwi pokojowych i wejściowych, jestem bardzo zadowolony, fachowo i rzetelnie wykonana praca, polecam
Witam, miałem montowane drzwi wejściowe przez firmę DOM-BUD z Galerii Przymorze, jestem bardzo zadowolony z jakości drzwi oraz usługi, polecam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Polecam wszystkim firmę dom dud jestem bardzo zadowolona z drzwi i wykonania
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Ja też polecam firmę Dom-bud wszystko sprawnie i tak jak powinno być.
Z całego serca mogę polecić firmę Pana Macieja. Wymiana 6 par drzwi przebiegła w ciągu jednego dnia,monterzy dodatkowo wyregulowali mi stare drzwi wejściowe i jedno okno. Gorąco polecam
Polecamy firmę, a zwłaszcza ekipę Pana Rafała. Rzadko dziś spotykana kultura i profesjonalizm wykonawców wynagrodziły spore opóźnienie montażu. Wymiana 5 bardzo starych drzwi wewnętrznych na Przymorzu przebiegła sprawnie i czysto. Dziekujemy !

Inne tematy z forum Usługi i wykonawcy

UPC cesja umowy (4 odpowiedzi)

Witam Do odstąpienia na zasadzie cesji, umowa z UPC - ważna do grudnia 2020 - Internet 150 mb/s...

Pracownik budowlany (11 odpowiedzi)

Hallo Hallo Poszukuje człowieka do pracy z zakresu budowlanki Wymagania; Chęć do pracy,...

Poszukuje Rzeczoznawcy budowlanego (5 odpowiedzi)

Hej czy ktoś mógłby pomoc , potrzebny rzeczoznawca budowlany , jakiś namiar :) lecz w logicznej...

do góry