Widok

Dom-bud Maciej Jakubczyk

Firma ma stoisko w leclerku. ostrzegam przed zleceniem im wymiany drzwi czy okien. Właściciel obiecuje, rzetelne wykonanie robót, A zostawi w ruinę w mieszkaniu. Zniszczone ściany, podłogi, parkiety, kafelki. Drzwi są bez wywietrznikow w łazience, futryny są krzywo osadzone i drzwi się nie domykają. Teraz nie odbiera telefonów i nie bierze odpowiedzialności za zniszczenia.
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 33

O też miałaś do czynienia z tym gościem. Do dnia dzisiejszego niei mogę pozbierać się po jego robocie. Wymiana drzwi i to w jakim stanie zostawił mieszkanie ten "fachowiec"spowodowało konieczność dużego remontu. Trzeba było kłaść na nowo kafelki, tynkować ściany i poprawiać parkiet. Gościu nie poczuwał się do jakiejkolwiek odpowiedzialności za wykonaną pracę. Nie dotrzymywał terminów. Na uwagi odpowiadał chamsko. bardzo nie polecam. Omijajcie stoisko w Leclercu szerokim łukiem. ...
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 28

Nie chcę bronić gościa,bo go nie znam i nie wiem jak wykonuje swoją robotę.Napiszę tylko kilka słów z własnego doświadczenia.
Klient chce tanio wymienić np. drzwi.
Zleca wymianę i o niczym więcej nie chce słyszeć ( czytaj za nic więcej dopłacić)
Oczywiste jest,że przy wyrywaniu futryny uszkodzi się sciana.Jest potem tzw "obróbka", ale nie obejmuje ona malowania ,tapetowania itp.
Nowa futryna też nie zawsze pokrywa się ze starą,powstają braki w parkiecie,czy terakocie.Potem takie wpisy zdemolowane mieszkanie
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 5

Jestem bardzo zadowolony z roboty którą wykonali panowie wraz z darmowym mierzeniem. Czekałem kilka dni na nowe drzwi które zostały bardzo szybko i dobrze założone. Jako że zależało mi na czasie to panowie zamontowali mi nowe drzwi na starej futrynie. Bardzo dobra cena w porównaniu do jakości.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 7

Witam wczoraj miałem montowane drzwi wejściowe i okna polecam firme DOM-BUD
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4

Witam tydzień temu firma dom bud Jakubczyk Maciej montowala mi drzwi wejsciowe i pokojowe jestem bardzo zadowolona polecam
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

To prawda, ale przy zamawianiu i omawianiu wykonania usługi ,usługodawca powinien o takich sprawach uprzedzać klienta.Poza tym są firmy, które uczciwie przedstawiają przebieg roboty i jej skutki. Są też takie,które stosują lepsze narzędzia przy wykonywaniu usługi, która powoduje okropne spustoszenie w mieszkaniu.Stosują choćby wiertarki, szlifierki z odkurzaczem oraz zabezpieczają sprzęty,meble folią czy tp .Dom-BUD Jakubczaka jest miły tylko na wstępie, przy zamawianiu usługi, a w trakcie jej wykonywania ,ma klienta w nosie.Do mojego mieszkania weszli monterzy i od razu zaczęli od szlifowania futryn. Nim się zorientowałam co się dzieje, to mój komputer, drukarka,telewizor, laptop były pokryte centymetrową warstwą białego pyłu, a ja nie widziałam mebli bo w powietrzu było mleko. Czy tak postępują porządne firmy?Poza tym usługę wykonano niechlujnie, choć była droga W trakcie reklamacji słyszałam tylko arogancję szefa i straszenie sądem za nieprzychylne wpisy na temat firmy.Niedoróbek nie usunięto choć wymagały pół godziny pracy i kosztu ok 50 zł.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 9

Jest to nie prawdą wszystko bylo zamontowane z zgodnie z umowa po 10 dniach klient chciał domowic listwy maskujace bez dodatkowych kosztow odmowilem i zostalem zastraszony wpisem negatywnym czego szanowna klijentka dokonala
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4

Polska język trudna język..."klijentka" , poziom pisowni adekwatnie do poziomu usług
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Też miałem przyjemność wymieniać z tą firmą okna i drzwi, nie polecam serdecznie, przez zamknięte okna wieje jakby były otwarte, nic nie dała regulacja okien bo wieje spod parapetów, w jednym pokoju 3 tygodnie po wymianie postawiłem kwiatka na parapecie i niestety teraz wisi pod kątem, telefony do szanownego Pana nic nie dały bo zawsze zbywa tym samym " dzwoniłem do monterów także powinien się ktoś niedługo odezwać" i tak w kółko, 4000 psu w tyłek. Jedno trzeba przyznać ;) ma chlopina głowę do.interesu ;)
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 6
U mnie natomiast wymiana drzwi pokojowych na starych futrynach oraz drzwi wejściowych przebiegła bardzo sprawnie i solidnie, nie mam żadnych zastrzeżeń, spokojnie mogę polecić Panów, serdecznie dziekuje.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Witam serdecznie wymiana drzwi przebiegła bardzo dobrze , młody Pan Rafał podszedł do sprawy fachowo ,montaż drzwi wejsciowych i pokojowych został wykonany prawidłowo . Polecam tą firme z przyjemnościa jak i montażystow pozdrawiam
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
Witam. .Miałam wstawianie drzwi przez firmę Dom -Bud mieszcząca się w E.leclerc ,polecam wszystkim, bardzo solidna firma .
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Bardzo nie polecam współpracy z panem Maciejem. Dopóki nie dostał pieniędzy za wymianę drzwi był gotowy przyjeżdżać nawet w sobotę. W momencie kiedy zgłosiliśmy uwagi zw drzwi są uszkodzone i nie ma otworów na zamek- od 3 miesięcy nie można się z nim dogadać. Nie odbiera albo się rozlacza w trakcie
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam.
Chciała bym się dowiedzieć czy drzwi są do niczego czy zamontowanie drzwi
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Montaż i drzwi są w porządku, nie mam żadnych zastrzeżeń
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jestem mega zadowolona! od wykonania pomiarów, logistyki i oczywiście montażu! Wszystko szybko sprawnie z dbałością o szczegóły wykończeniowe. Z panem Maćkiem dobry kontakt i porozumienie. Nie których komentarzy po wyżej nie rozumiem ja polecam z czystym sumieniem.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2
Nie polecam tej firmy. Pan przyjechal sam na montaz gdzie wiedzial ze trzeba nosic drzwi na gore... poodrapywal nam sciany, klej nie poprzycinal. Nie winie Pana, wina lezy napewo po stronie Wlasciciela... miao byc Panow dwoch do montazu. Tragedia. Lepiej dolozyc i kupic troche lepsze drzwi.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2
Bardzo polecam montowalo mi drzwi i okno bardzo sprawnie i czysto przebieg montaz firma ok polecam
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
Polecam wszystkim firme dom bud dzis mialem montowane okna wszystko wyszlo dobrze
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja jestem bardzo zadowolona z montazu drzwi firma porządna polecam
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
Również nie polecam.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2
Pani chciała żeby wymienić jej drzwi pokojowe z futrynami metalowymi zalane żelbetowe bez kurzu
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
U mnie firma wymieniała drzwi pokojowe z nowymi futrynami i nie wyobrażam sobie, żeby nie było ewentualnych uszkodzeń przy takim remoncie, efekt końcowy był super, polecam drzwi firmy Windoor.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
Dzisiaj miałem montaż drzwi pokojowych i wejściowych, jestem bardzo zadowolony, fachowo i rzetelnie wykonana praca, polecam
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
Witam, miałem montowane drzwi wejściowe przez firmę DOM-BUD z Galerii Przymorze, jestem bardzo zadowolony z jakości drzwi oraz usługi, polecam
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 4
Polecam wszystkim firmę dom dud jestem bardzo zadowolona z drzwi i wykonania
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 5
Ja też polecam firmę Dom-bud wszystko sprawnie i tak jak powinno być.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
Z całego serca mogę polecić firmę Pana Macieja. Wymiana 6 par drzwi przebiegła w ciągu jednego dnia,monterzy dodatkowo wyregulowali mi stare drzwi wejściowe i jedno okno. Gorąco polecam
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
Polecamy firmę, a zwłaszcza ekipę Pana Rafała. Rzadko dziś spotykana kultura i profesjonalizm wykonawców wynagrodziły spore opóźnienie montażu. Wymiana 5 bardzo starych drzwi wewnętrznych na Przymorzu przebiegła sprawnie i czysto. Dziekujemy !
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Również polecam firme, usługa wymiany drzwi wejściowych jak i pokojowych przebiegła bardzo precyzyjnie.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Dzisiaj miałam montowane 5 lat drzwi pokojowych. Jestem bardzo zadowolona i polecam firmę Dom-Bud
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Również korzystałam z usług tej firmy, mogę jak najbardziej polecić, drzwi pokojowe jak i ich montaż bardzo ładne.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Odradzam współpracę z tą firmą , a przede wszystkim z facetem, który pracuje w Galeri Przymorze w Gdańsku. Kompletny gbur i prostak. Brak profesionalizmu i nie wiem jak taka osoba może pracować na pierwszej lini frontu z klientem. Przyszedłem zapoznać sie z ofertą i kupić kilka par drzwi do mieszkania. Dany facet nie był na stanowisku pracy, wiec czekam na niego i w miedzy czasie odebrałem telefon, usiadłem na hoker przezaczony dla klientów. Podchodzi nagle do mnie facet, nie przedstawiajać się, nie przepraszając tylko każe mi zejść z hokera ( tonem jakbym mu rodzinę zabił albo miał w ogóle czelność mu przekszadzać--- ) w miedzy czasie szanowny Pan latał po innych "wyspach galeri " rozmawiając z innymi pracownikami wysp. Po rozmowie telefoniczej zapytałem go czy traktuje tak każdego klienta ? I że na pewno już u niego nic nie kupię. Nie potrafił nawet uderzyć się w pierś i przeprosić.... żenada. boję się jakabyłaby obsługa posprzedażowa
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 17

Gburem i prostakiem jest ten pseudo klient, który przyszedł do nas i myślał, że może oceniać z góry ludzi, przestrzegam przed Wielmożnym Panem
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 7

Witam wczoraj mialam montowane 5 sz pokoje drzwi jestem bardzo zadowolona pplecam wszystkim
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
Dziwne, u mnie było wszystko ok, korzystałem z usług firmy z polecenia i jestem w pełni zadowolony z wykonanej pracy jakości drzwi i ceny
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Jestem bardzo zadowolony mialem dzis montowane 4szt drzwi pokojowch robota zostala wykonana fachowo i wzorowo polecam firme dom dud
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Wymiana drzwi pokojowych z futrynami metalowymi zalanymi zelbetonem nie jest mozliwa bez dodatkowych uszkodzen
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziwię się, że jeszcze takie pseudo firmy istnieją....wyłudzenie to dość kolokwialne nazwanie tego, co przytrafiło się mojej mamie. Panowie teraz zajmują się roletami i za 1roletę na okno dachowe to 380zl....jak za darmo, prawda ? Cena za 1 roletę na 1 okno, to jest jakiś żart ? Omijać z daleka. Dobrze, że starsza Pani pomimo swojego wieku nie dała się oszukać. Nie polecam.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jest to nie prawdą ponieważ ja nie posiadam w swojej ofercie rolet!!!!!!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

To ciekawe, bo dzisiaj przy montażu drzwi mi Pan proponował rolety ;)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tak, ten komentarz "Właściciela" zgadzałoby się ze sposobem,w jaki traktuje klientów. Kłamie, nie słucha tego, co co klient mówi i zamawia, a potem krzykiem próbuje zwalić winę na kupującego. Kompletne dno.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie bez powodu owa firma zbiera negatywne opinie w necie. Właściciel jest fachowcem jedynie w podpisywaniu umowy i zamawianiu drzwi. Nie zna się na fachowym wykończeniu, nie posiada doświadczenia w przypadku kiedy np są krzywe, nie równe ściany, przysyła jednego pracownika który nie jest wyposażony w odpowiedni sprzęt , materiały do wykończenia, ora całymi dniami za miskę ryżu i zbiera bęcki za pracodawcę który to krzykiem i zastraszaniem broni swojego zdania. Owy Właściciel podpisuje umowę w której to są niezgodne z prawem zapisy np taki że klient nie ma prawa zrezygnować przed wykonaniem usługi powołując się na wykonywanie robót budowlanych a niestety ponieważ nie ingeruje w strukturę budynku owa umowa jest jedynie umową zlecenie i można z niej zrezygnować w każdym momencie! Tym bardziej że podpisywana jest poza miejscem wykonywania działalności. Podpisuje umowę ale kiedy dochodzi do zmian nie stawia się u klienta celem ich naniesienia w formie pisemnej, grzecznie aczkolwiek niechętnie zgadza się na zmiany przysyłając na miejsce swojego pracownika a kiedy nie wywiązuje się z tych ustaleń broni się tym że zmian w umowie nie było. Z całym szacunkiem serdecznie nie polecam. Drzwi ładne ale sposób postępowania oraz wykończenia naprawdę na zerowym poziomie.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Usługi i wykonawcy

Wejherowo transport przeprowadzka (18 odpowiedzi)

Potrzebujemy transportu do przeprowadzki na sobotę 24 czerwca rano: Wejherowo. Mamy do...

Fotowoltaika (55 odpowiedzi)

Jestem zainteresowany montazem paneli fotowoltaicznych w Gdyni na domu jednorodzinnym ale nie mam...

Mycie elewacji (12 odpowiedzi)

Polecacie jakąś firmę, która mi umyje elewację a jej nie zniszczy. Miałem do tej pory 2 firmy,...

do góry