Widok

Poszukuję sukni Demetriosa?

Wesele Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Witam,
Czy ktoś wie gdzie można przymieżyć suknie Demetriosa, ponieważ dopiero zaczynam swoją przygodę:) i bardzo mi się podobają te Suknie??

Z góry dziękuję za odpowiedź
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Suknie z Demetriosa znajdziesz w salonie Lisa Ferrera we Wrzeszczu

http://www.trojmiasto.pl/ob.phtml?id_ob=13355

image
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witaj ewelka

Salon w którym możesz zobaczyć suknie Demetriosa mieści sie w Gdańsku ulica Grunwaldzka 127. Mi też sie podobają ich sukienki a szczególnie 2697. Dzwoniłam do salonu ale niestety jej nie mają. Miła pani obiecała,że ją sprowadzą abym ją moła przymierzyć, tylko to trwa około trzech tygodni.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak rzeczywiście ta jest śliczna myśle że warto poczekać. W takim razie jutro wybieram sie na przymiarki do LF :))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hmm..ja też jestem ZA Demetriosem, po przymiarce chyba najlepiej się czuję w Model 2701, rękawki cudeńka..No i "masa" też robi swoje, nie jest to satyna, bo te niestety ważą swoje, a w tej można sobie "powirować" w tańcu. Slub w sierpniu, wiec jeszcze troszkę czasu na szycie..ale do ok. maja "trzepię" zasoby internetu. Chętnie bym od kogoś odkupiła..bo ta cenka.Uff.. Jeśli nie, jakoś trzeba bedzie sie uśmiechać do rodzinki o "malą" pożyczkę. Ale gdyby się wam dziewuszki obiło o oczka, ze gdzies w necie jest to bede wdzieczna. Pozdrawiam Was
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak rzeczywiście ja również uważam, że suknie z salonu LF we Wrzeszczu są śliczne. Uważam, że nie można przejść obojętnie koło tego salonu.
Mój wymarzony model to 4195 i nic innego !!!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja Demetriosa znalazłamw gdyni w Farage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
just, a ile bedzie kosztowala ta 2697? :) to rzeczywiscie milo, ze sprowadza ja specjalnie do przymierzenia:)

[url=http://www.TickerFactory.com/]
image
[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wrzeszcz Górny

Szukam partnerki do tenisa (4 odpowiedzi)

Do gry we Wrzeszczu.

poszukuję rzetelnego i kompetentnego Zarządcy (70 odpowiedzi)

Nasza wspólnota chciałaby zmienić zarządcę, w tej chwili zarządza nami Euroformat ale jesteśmy...

sklep z pokrowcami, etui do telefonów (21 odpowiedzi)

Witam! Poszukuje dobrego i niedrogiego sklepu z pokrowcami/etui do telefonów w Gdańsku....

do góry