Widok

Potokowa/Słowackiego - mega korki w dół

Na drogach Trójmiasta Morena Temat dostępny też na forum:
Co się dzieje, że tam, gdzie kiedys czekało się 5 min 2-3 zmiany świateł, teraz trzeba ciągnąc sie 30 min, korki sięgają aż do stacji BP na Morenie!
Wszystko przez przemalowane pasy? Czy ktos nie moglby walnąc sie w leb i zrobic tak jak bylo wczesniej????
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
Zdecydowanie popieram !!!
też mi się wydaję, że to przez te pasy.
Może napiszemy jakąś petycję?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
te nowe pasy są znakomitym pomysłem - wie o tym każdy kto jeździ potokową - skończą się czasy wciskania na lewy pas i blokowania ruchu na prawym - tylko trochę czasu minie aż debilni wciskający się kierowcy pojmą nowe oznakowanie (zobaczą jak inny ładnie z niego korzystają i może zaczną ich naśladować)
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1
jak dla mnie to dobre rozwiązanie o niebo lepsze niż to co było poprzednio, a że niektóży nie zwracają uwagi na znaki...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
rozwiązanie z pasami jest ok, tylko światła na rondzie są źle ustawione,
więc prosimy o przestawienie ich odpowiednio do natężenia w godzinach szczytu komunikacyjnego i nie będzie takich korków
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jak jest korek na potokowej a chcesz jechać na obwodnicę .... to jedziesz cały czas prawym pasem w dół .... czekasz az bedzie odpowiedni momen na wbicie się na lewy pas :) a jak nie bedzie to skręcasz w prawo i zaraz potem zawracasz w lewo na słowaka .... o wiele szybciej niż stać w korku na lewym pasie :)

pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no własnie już nie, bo obydwa pasy są teraz skręcające w lewo a w prawo jest tylko odbicie a nie cały pas jak było wcześniej.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
TO WSZYSTKO PRZEZ TĄ ZMIANĘ OZNAKOWANIA POZIOMEGO !! NIE WSZYSTKO CO W TEORII ŁADNIE WYGLĄDA SPRAWDZA SIĘ W PRAKTYCE !!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To nie wina zmiany oznakowania na jezdni. TO WINA ZMIANY USTAWIENIA ŚWIATEŁ. Przy okazji zmiany oznakowania zmienione zostało ustawienie swiateł. Skutek: zniknęły korki na Słowackiego, a pojawiły sie na Potokowej. Zmianę zrobił ktoś nierozsądny (delikatnie mówiąc, mogę to nazwać lepiej, ale wtedy zadziała cenzura), lub ktoś, kto jeździ ciagle Słowackiego, aby nie musiał stać. To jest wstrętne, bo na Słwackiego są nawet chwile, że nic nie jedzie, nikt nie stoi, a na Potokowej 25 minut stania.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To nie jest wina zmiany oznakowania. Patrz niżej, co napisałem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Potwierdzam.

Przyglądałem sie ostatnio światłom i zielone jest o jakieś 30% krótsze niż poprzednio.

Dodatkowo kierowcy są zatrzymywani po lewoskręcie przez czerwone światło, które pali sie dłużej niż poprzednio.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To że pasy są przemalowane poprawia bezpieczeństwo i zlikwidowało cwaniaków wpychających się przed innych. Wielu kierowców jadąc z Potokowej skręcało jednak w prawo i robiło nawrotkę na Słowackiego w stronę lotniska. ŚWIATŁA JEDNAK SĄ FATALNIE USTAWIONE!!!!!! SŁOWACKIEGO PUSTA A KOREK NA POTOKOWEJ SIĘGA KILKU KILOMETRÓW. PROSZĘ O INTERWENCJĘ PORTAL TRÓJMIASTO! Niech wreszcie ktoś zacznie myśleć kto reguluje światła.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na potokowej można wybudować trzeci pas 300 metrowy dla skręcających w prawo na słowackiego, miejsca tam by wystarczyło na taką inwestycję !!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
CZY KTOŚ Z DROGOWCÓW WKOŃCU ZAJMIE SIĘ TYM PROBLEMEM?
ZAWSZE MOŻNA POWRÓCIĆ DO PIERWOTNEGO ROZWIĄZANIA, KTÓRE SPRAWDZAŁO SIĘ W PRAKTYCE!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czy portal trojmiasto.pl może zainterweniować w tej sprawie?

Codziennie są korki w miejscu gdzie były one bardzo sporadycznie! Wróćmy do starego rozwiązania! Po co na siłę mają być przemalowane pasy na jezdni skoro się nie sprawdzają?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Popieram! Niech ktoś się wreszcie wkońcu za to weźmie!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zróbcie coś z tym!!!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
"Zdecydowanie popieram !!!
też mi się wydaję, że to przez te pasy.
Może napiszemy jakąś petycję?"

CHĘTNIE BYM SIĘ PODPISAŁ POD TAKĄ PETYCJĄ !!!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Coś się dzieje w tym temacie?

Zaprotestujmy! Nie musi tak być jak jest teraz!

Przedtem nie było takiego problemu!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Motoryzacja

jakie auto kupic? (23 odpowiedzi)

Jakie auto kupic najlepiej z napędem na cztery koła i systemami bezpieczeństwa? Zależy mi aby...

Gdzie w Trójmieście warto kupić używany samochód? (35 odpowiedzi)

Tak jak w temacie. Szukam używanego i chciałbym je kupić w Trójmieście, ewentualnie okolicach....

Właściciele samochodów elektrycznych, ile $ oszczędzasz na zamianie? (7 odpowiedzi)

Otrzymuję tak dużo odzewu od ludzi na temat samochodów elektrycznych. To jest absolutnie szalone....

do góry