Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Brazylijska uczta! Bardzo ciekawa alternatywa, dla standardowej kuchni, jakich pełno w...
~Aleksander
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 4 września 2019

Extra miejsce Świetne miejsce na "powolne" spotkanie przy ciekawym menu,różniącym się od...
~Aleksandra
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 16 sierpnia 2018

Rewelacja! wątek zamknięty Zdecydowaliśmy się urządzić w Pousadzie przyjęcie weselne i to był strzał w...
~Gosia i Jakub
-

dodano: 15 czerwca 2018

warto spróbować wątek zamknięty W restauracji Pousada zorganizowaliśmy kolację firmową, skorzystaliśmy z...
~Justyna
-

dodano: 4 czerwca 2018

Świetne podejście właścicieli, miejsce dla rodzin z dziećmi wątek zamknięty Byliśmy kilkukrotnie. Zawsze miło i przyjemnie,jeśli chodzi o obsługę. Menu...
~Sajmon
-

dodano: 29 maja 2018

nie polecam wątek zamknięty wybralismy sie z mezem i dzieckiem do retauracji zacheceni artykulem i...
~Malgorzata
-

dodano: 14 stycznia 2018

Fajny pomysł z kiepską realizacją wątek zamknięty Spędziliśmy tam wieczór rodzinny. Niestety odniosłem wrażenie, że obsługa...
~Rav
-

dodano: 28 grudnia 2017

Odradzam wątek zamknięty Lokal jak i miejsce - jedno z wielu. Obsługa średnio zainteresowana, ale nie...
~klient
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 18 lipca 2017

Przypalone i wysuszone jedzenie wątek zamknięty Zdecydowanie nie polecam. Potrawa dla dziecka - wysuszony kurczak w spalonej...
~Sylwia
-

dodano: 23 maja 2017

świetne jedzenie , piękna lokalizacja, super koncept na restaurację wątek zamknięty Byłem razem z moją narzeczoną i kilkoma znajomymi na obiedzie w Pousadzie...
~Paweł S.
-

dodano: 18 maja 2017

??? :\ wątek zamknięty Restauracja w fajnym miejscu, podobał mi się wystrój, jednak jedzenie które...
~Dawid
-

dodano: 20 marca 2017

Niewykorzystany potencjał wątek zamknięty Niedzielny wypad ze znajomymi na początku 2017r. Wygląd miejsca i jego...
~Jakub
-

dodano: 8 stycznia 2017

Klimatyczne miejsce zdala od zgiełku miasta... wątek zamknięty Mieliśmy okazję odwiedzić restaurację, która zrobiła na nas bardzo pozytywne...
~ska
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 13 lipca 2016

Nasza ulubiona miejscówka :) wątek zamknięty Jesteśmy jako rodzina stałymi bywalcami tej restauracji, chociaż do innych...
~Agnieszka Dż.
-

dodano: 26 maja 2016

Cudowne miejsce wątek zamknięty Brazylia w środku kaszubskiej wsi, mili gospodarze. Ania i Andre są super...
~Smakosz
-

dodano: 15 kwietnia 2016

Polecam! wątek zamknięty W ostatni weekend miałem przyjemność zajechać do Restauracji Pousada.Chociaż...
~Grzegorz
-

dodano: 3 marca 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry