Widok

Powiekszanie piersi

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Dziewczyny czy któraś z Was powiekszała piersi tabletkami Perfect bust? Fajnie jakbyscie napisały tutaj opinie na temat żelu powiekszającego. Czy ten żel ma podobne działanie jak tabletki? Bo zastanawiam sie albo nad kupnem żelu albo nad kupnem zelu w komplecie z tabletkami.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 7
Polecam chleb ze smalcem! Tańsze i skuteczne!
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

tylko jeszcze trzeba dodać (może dziewczyna się nie połapać ),że chleb łykasz,a smalec wcierasz
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

Nie faszeruj się tymi tabletkami czasem . Żadne powtarzam żadne tabletki nie powiększą Ci biustu- jakby tak było to kliniki , w których robią operacje powiększenia piersi upadłyby. O żelu już nie wspomnę nawet. Pamiętaj że małe piersi z wiekiem nie opadną . :) Trzeba zaakceptować takie jakie są .
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

"Pamiętaj że małe piersi z wiekiem nie opadną " - g*wno prawda. Mam małe i po dwójce dzieci opadły. Znam też wiele starszych kobiet z małymi piersiami, którym z wiekiem opadły. Z małymi to o tyle fajnie, że opadają tylko kilka centymetrów, a nie do pasa ;)
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2

Z grawitacją nie wygrasz ;-)
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak się wie co i jak to wygra ;)

Powiekszenie piersi może nastąpić poprzez ujędrnienie skóry i sprawienie, że "podniesie" ona nasz biust. Sposobów na osiągnięcie tego jest multum - ćwiczenia i masaże, domowe maseczki, komercyjne specyfiki. Weźmy takie Frashe - krem ma w 100% naturalny skład który dzięki dobranym składnikom i wykonywaniu masażu przy smarowaniu długotrwale napina i ujędrnia skórę piersi - a dzięki temu powiększa je.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 7

moim zdaniem jedyną skuteczna metodą na widoczne powiększenie piersi jest operacja. Zele mogą ewentualnie go ujędrnić ale na pewno nie powiększą. Lepiej zainwestować w dobrej jakości implanty ( ja mam mentory). Super struktura, zero powikłań. Ważne jest tez to, by lekarz dobrał idealny rozmiar do proporcji Twojego ciała.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Dokładnie tak, ja stosowałam tysiąc tych maści, kremów i nie wiadomo czego i owszem, ładnie wygladza, ujędrnia jak się stosuje regularni, ale zapomnij o powiększeniu po prostu. Zrobiłam sobie operację powiększania u https://www.raczkowska.pl/ i dopiero to przyniosło efekt.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Polecam masaż i jakiś olejek do masażu piersi - np. na bazie kozieradki, który zrobisz w domu - https://kowalezdrowia.pl/masaz-biustu-powiekszenie-i-ujedrnienie-piersi - na końcu artykułu masze przepis jak go zrobić, jak raz zrobisz to wystarczy na długi czas, a koszt to śmieszne pieniądze. Do tego można robić ćwiczenia wzmiacniajace mięśnie piersiowe, one w zasadzie nie powiększą biustu ale go ujędrnią... czyli jak biust będzie bardziej uniesiony to będzie wydawał się również większy.

Co do tabletek to się nie wypowiem, bo nie eskperymentowałam, mi zależało na poprawie wyglądu piersi po porodzie a nie rozmiarze. Po 2-3 miesiącach masaży kilka razy w tygodniu widać znaczną różnicę... a zwiększenie rozmiar piersi było u mnie efektem ubocznym
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Operacja to jak dla mnie nadmierne ingerowanie w ciało, natomiast jeśli chodzi akurat o Bust Up Line (http://bust-up.pl/) to osobiście bym tego spróbowała, bo to tylko suplement więc ciekawe czy faktycznie te efekty są tak super jak piszą i czy zwracają środki, jeśli jednak się te efekty nie pojawią, przynajmniej taką mają u siebie deklaracje. Może któraś z Was to stosowała i może coś o tym napisać?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

A co myślicie na temat domowych sposobów? Znalazłam taki poradnik: https://multiwitaminy.com.pl/intymnosc/naturalne-sposoby-na-wiekszy-biust/ Zastanawiam sie czy takie metody działają?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

podobno te tabletki Breastfem coś tam są dobre.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jeśli chodzi o tabletki czy żele to uważam ze jest to wydawanie pieniedzy w bloto. Sama marzylam zeby powiekszyc biust. Zrobiłam to rok temu. Znalazłam świetną panią dr Żukowską z Łodzi która ma ogromne doświadczenie w zakresie chirurgii plastycznej, estetycznej i rekonstrukcyjnej. To dzięki niej odzyskałam pewność siebie a efekt operacji przerósł moje oczekiwania.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Świetny lekarz zainwestowałby w prawdziwą reklamę, a nie wypisywał sam o sobie w necie.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Też powiększałam biust u dr Żukowskiej w Łodzi. Uważam że to były moje najlepiej wydane pieniądze w życiu. Żadne żele czy tabletki nie dadzą takiego efektu jak operacja.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie wiem, czy kremy i tabletki pomogą w powiększeniu biustu. Myślę, że najlepsza będzie po prostu operacja. W tym artykule http://www.mobilebeauty.pl/co-warto-wiedziec-przed-zabiegiem-powiekszania-piersi/ wyczytałam, że obecnie operacje biustu są bezpieczne i jak najmniej inwazyjne więc nie ma czym się martwić.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Możecie sobie kupić taki krem ale raczej krem nie podziała na powięszenie biustu.... Wiem bo miałam okazję przestestować ich kilka i jeśli jest dobry krem to podziała na ujędrnienie czy polepszenie stanu skóry ale na pewno nie na powiekszenie biustu.

Z kremów polecam perfect bust, jest trochę drogi ale ma naturalne skłądniki oraz co najważniejsze działa. Opakowanie z pompką pozwala na idealne dozowanie kremu. Produkt szybko się wchłania, a skóra na piersiach, dekoldzie i szyi staje się bardziej napięta. Ma działanie liftingujące. Cena jest dosć wysoka ale naprawdę warto jest zainwestować w coś co rzeczywiście działa!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

kup sobie tabletki... Nie wierzyłam szczerze powiedziawszy, że coś takiego działa ale przetestowałam i w moim przypadku zadziałało. Z tej samej serii perfect bust.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

No właśnie wiem, że ta seria ma tabletki na powiększanie piersi i nawet sobie czytałam o nich opinie i sa pozytywne. Ale czy przypadkiem nie jest tak, że biust jest większy w sytuacji jak je bierzesz a jak już przestajesz to efekt zanika?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Obawiałam się tego, ale nie, nie jest tak jak piszesz :) Jestem już po kuracji pół roku i nic się nie zmniejszyło w tym czasie. A również mialam podobne obawy. Biust jest jędrniejszy, wygląda o wiele lepiej. Po jakimś czasie używania zauważyłam ujędrnienie piersi, stały się bardziej pełne, okrągłe, dzięki czemu mogłam odstawić push-upy :) bardzo fajne działanie, biust wygląda naturalnie, wiadomo, ze nie powiekszysz jak przy operacji kilka rozmiarów ale jeden rozmiar na pewno zyskałam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A ile brałaś?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

3 miesiace, starałam się również brać je regularnie bo czytałam sobie wcześniej i dziewczyny inne co brały pisały, że regularność przyjmowania tabletek jest tutaj bardzo ważna bo jedynie przy regularnej kuracji jest dobry efekt.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja akurat miałam okazję testować barvona Forte i jestem zadowolona z efektów jakie przyniósł. Jest to zestaw krem i tabletki, które mają oczywiście naturalny skład. Pierwsze efektu zauważyłam u siebie już po tygodniu. Dla zainteresowanych podsyłam link do strony, z której ja zamawiałam.

https://nplink.net/412hegm9
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Żadne tabletki nie powiekszą.
A dwa, nie wchodzimy w nieznane linki w internecie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Najlepiej to jednak operacja plastyczna. Polecam dr Dorotę Żukowską i klinikę Humana Medica Omeda
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

RUMIA jak sie mieszka? (35 odpowiedzi)

witam! jest tutaj ktos z Rumi? z mezem bedziemy sie wyprowadzac prawdopodobnie do Rumi po nowym...

Dr Bogdan Koprowski . (30 odpowiedzi)

Czy któraś z was leczyła się u tego lekarza lub prowadziła ciąże jakie macie opinie ?

Dr Jerzy Łożyk - czy ktoś był ? (21 odpowiedzi)

Witam, mam pytanie, czy któraś z Was była na wizycie u dr Jerzego Łożyka? Jak tak to jaka...

do góry