Widok

Poziom wód gruntowych na ulicy Kubusia Puchatka

Jak wygląda stan wód gruntowych przy ulicy/osiedlu Kubusia Puchatka? Czy ktoś posiada na tym terenie dom z piwnica? Czy raczej jest tak mokro że o piwnicy można zapomnieć?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Stan wody z reguły układa się na poziomie wody niskiej i wynosi :na Kubusia Puchatka na jedno gospodarstwo domowe 1 wiadro o pojemności 10l./dzień.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Hej mieszkam nizej, w bliskich okolicach Ksiezycowej ,i mam piwnice i u mnie wygladalo to tak, ze 2 razy trzeba bylo lawy zalewac bo woda stala w wykopie ( trzeba bylo ta wode odpompowac). Kubusia Puchatka to na wyższych terenach i z tego co pamiętam to ludzie mieli w tych okolicach piwnice. Ale fakt faktem, że jak rozmawiam to sporo osób żałuje doprojektowania czy wybudowania z piwnicy bo to baaaardzo kosztowna sprawa i można by było za to jeden poziom wybudować. Najlepiej byś przejechał się na tą ulice właśnie w wczasy deszczu i zobaczył jak woda stoi na polach nieopodal bo to może Ci dużo pomoc- u mnie zdarza się, że woda się w piwnicy pojawia przy większych opadach.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mam znajomych mieszkających niedaleko Kubusia Puchatka i niestety w czasie opadów, nawet nie intensywnych, mają wodę w piwnicy
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

zależy w którym miejscu na Kubusia puchatka ta działka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mieszam na KP i mam piwnice, leko pochodziła woda 2 lata temu jak lało przez ok tygodnie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czy posiada Pan drenaż wokół domu?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie posiadam i budowlaniec podpowiedział że lepiej spowrotem obsypać tą ziemią gliną która tam się znajduje, jak robić drenaż. A to dlatego bo glina wody nie będzie przepuszczać. A jak bym zrobił drenaż to woda będzie szła jak przez sito. Wiem że odprowadza się je do tz. studni chłonnych tylko tam musi być odpowiedni grunt który by ją przyjoł. A na działce mam samą gline i to do głębokości 5 lub 10metrów wiem to bo musiałem robić badania ziemi taki był wtedy przepis.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

piwnica naprawde odradzam banino mialo pare lat temu poniemiecka drenarke jako tako to dzialalo niestety deweloperka poniszczyla ciagi drenarskie i teraz na wet na wzniesieniah moze wybijac woda
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Banino

Deweloper Dom Moich Marzeń (Banino / Dąbrowa) (116 odpowiedzi)

Jakieś opinie na temat dewelopera Dom Moich Marzeń budującego na skraju Banina i Dąbrowy ?...

Zegarek z GPS dla dziecka (58 odpowiedzi)

Witam, ma ktoś doświadczenia z zegarkami GPS dla dzieci, rynek oferuje kilka modeli, ale żadnych...

Imperium-Auto Salon (3 odpowiedzi)

Witam, jakieś opinie o Imperium-Auto Salon. Firma mieści się w Baninie przy ulicy Wiśniowej 11....

do góry