Widok

Poznam koleżankę ok 30stki (choć młodszej duchem:) z Gdańska

Hej! Chętnie poznam nową koleżankę z Gdańska ok 30stki (fajnie gdyby był to bardzo zbliżony wiek:). Chętnie spotkam się na ploty, białe winko, shopping, kino, impreza, długi spacer (więc fajnie jakbyś lubiła się poruszać, choć na rolkach nie jeżdżę), weekend w spa :) Jestem w związku i nie mam dzieci więc spotkanie na placu zabaw lub z płcią przeciwną odpada :D Na co dzień pracuje od poniedziałku do piątku, wieczorami lubię oglądać Netflixa (squide games, breaking bad, gra o tron, kocham gotowe na wszystko, sex w wielkim mieście i 1000 innych (jestem też fanką Harrego Pottera:)). Poza tym jestem na bieżąco ze światem influencerow, oglądam sporo Youtube'a aa i lubię oglądać gale freakowe :) Opisałam to, bo wiem, że w tym wieku mało osób interesuje się takimi rzeczami przeznaczonymi raczej dla 20+ dlatego chętnie poznam kogoś z podobnymi upodobaniami :))) Mimo liczby w dowodzie czuję się 25 latką :D Przepraszam, że trochę to chaotyczne, ale dopiero wpadłam na to forum i długo nie myśląc dodaję wiadomość:) Napisz coś o sobie! Sodja91@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Aah żeby nie wybrzmiało to tak, że siedzę i ogladam youtuba całymi dniami.. na co dzień jestem poważną osobą ;))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Poznajmy się

Poznam geja (34 odpowiedzi)

Wiem, że to brzmi idiotycznie i schematycznie, ale trudno tak wyjaśnić w kilku słowach o co...

Małe trójmiasto rumia, reda, wejherowo (6 odpowiedzi)

Cześć, Czy jest tu ktoś z okolic Rumia- Wejherowo? Chętnie poznan nowych ludzi. Mam 31 lat....

Cześć (23 odpowiedzi)

Czy zaglądają tu osoby wieku 40-50 lat /plus- minus/,które chciałyby czasem pogadać o wszystkim i...

do góry