Widok

Poznam panią 8000 zł m-c

Dzień dobry.  Poprzez to ogłoszenie chciałbym poznać kogoś z kim mógłbym się spotykać na zasadzie dyskretnej , koleżeńskie znajomości. Nie należę do mężczyzn którzy zmieniają kobiety jak rękawiczki,  od 8 lat jestem w stalym zwiazku i do tej pory nie szukalem , nazwijmy to odskoczni. Jednakże teraz chcialbym spróbować czegoś nowego w zyciu , czegoś na zasadzie dyskretnej,  stałej znajomości ale wyłącznie z jedną panią z którą będziemy mogli zbudować zaufanie i się zaprzyjaźnić,  myślę że to jest podstawą do takiej dyskretnej relacji . Nie oczekuje codziennych spotkań czy zarywania nocy , nic z tych rzeczy .  Chciałbym poznać kogoś z kim co jakiś czas mógłbym się spotkać żeby móc porozmawiać,  coś wspólnie zjeść,  miło spędzić czas . Moje życie jest ustatkowane i nie chce w nim dużo mieszać dlatego zależy mi na tym żebyśmy wspólnie spędzony czas trzymali w 100 % dyskrecji . Mam na imię Slawek , mam 35 lat , mieszkam w Redzie tu też nie daleko mam firmę której poświęcam dużą część czasu . Rozumiem też że w dzisiejszych czasach , czas jest cenny i dlatego chciałbym aby pani która zdecyduje się na znajomość ze mną otrzymywala w ramach wsparcia z mojej strony ustalona kwotę ktora na pewno podbuduje w jakiś sposób domowy budżet , proponuje 8000 zł co miesięcznie.  Nie chce również żebyśmy patrzyli na to jak na prostytucje itp. te pieniądze będą w ramach zwykłego wsparcia w zamian za wspólnie spędzony czas. Tym samym z gury dziękuję za znajomość z panią która trudni się tego typu fachem,  mi zależy na stałej znajomości z normalną,  poukładane panią która tak jak i ja chce i będzie ta relację potrafiła utrzymać w dyskrecji i do tego będzie czerpała z tego przyjemność. Uch:) no to się rozpisalem;) myślę że z grubsza przedstawiłem to o co mi chodzi A reszta szczegółów ustalimy w dalszej korespondencji . Także zapraszam zainteresowaną panią...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
slawek.slawomir@vp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

To Ty Jacku?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Gdybym był kobietą to bym za 8k jeżeli gość jest w miarę normalny od razu poleciał.
Tyle to nawet szmateusz w programach plus jeszcze nie daje.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Sławciu drogi,
weź sobie lek "Niepier "lalka in English" i zapisz się się na terapię :)
Ratuj się Dzieciaku i nie rozśmieszaj dorosłych ludzi.
https://youtu.be/P4PPhm_fJug

Ps kobiety lubią facetów z dużym poczuciem humoru i za to plus :)
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3

Hrabia tańczy z pewną damą :
- Czy oddałaby mi się panienka za milion dolarów?'
- Hmmm... no... tak :)
- A za dziesięć złotych?
- Ależ panie hrabio! Za kogo pan mnie ma?!
- To już ustaliliśmy, teraz negocjujemy cenę.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 2
Witam serdecznie,oraz pozdrawiam
Ola.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Cześć Olu. Bardzo mi miło że napisałaś. Niestety tamtego meila usunąłem że względu na głupoty które ludzie wypisywali.
mój mail to slawek.slawomir@vp.pl tu na spokojnie ustalimy co robimy dalej :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Usunalem tamtego meila. Teraz zakladalem nowego i nie zauważyłem że ten jest taki sam :) udalo sie drugi raz go aktywowac :) napisz proszę:) pozdrawiam slawek :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Sławek, chłopaku z Redy (w sensie biznesmenie). A zegarek ze stali szlachetnej i blachy gwe na swojej białej oktawi masz?
Weź ty lepiej nie zakładaj mali, tylko załóż sobie nowe lejce z mocną uzdą (no i pilnuj, żeby znowu ci się nie poplątały).
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
Czy aktualne? Napisałam maila ;-)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Niusia a bys chciala wiekszego ?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
j/w?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Życie jest niesprawiedliwe ;(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ciągnąć temat, chciałbym dodać że rozmiar ma znaczenie, ale niekoniecznie tak jak można to sobie wyobrażać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

za 8k to sobie 2 ukrainki sciagni jak jestes ogarniety
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Netto czy brutto?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Towarzyskie

Portale randkowe-opinia. (95 odpowiedzi)

Jakie jest Wasze zdanie, opinia o tego typu portalach, których ostatnio przybywa, jak grzybów po...

pies (50 odpowiedzi)

"Czym lepiej poznaję ludzi, tym bardziej kocham swojego psa". To słowa Marka Twain'a. Ostatnio...

Zadbanego Pana do towarzystwa (25 odpowiedzi)

Czy są w 3mieście agencje towarzyskie, z ofertą zadbanych Panów w wieku 30-40 lat? Dziewczyny,...

do góry