Widok

Pozwolenie na budowę

Kowale Chabrowe Wzgórze Temat dostępny też na forum:
Witam dowiedziałem się że deweloper polnord ma cofnięte pozwolenie na budowę osiedla Chabrowe Wzgórze. Czy jest ktoś to w stanie potwierdzić? bo podpisałem umowę rezerwacyjną i wpłaciłem kaucje.. z góry dziękuję
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Skąd takie info??? W trzech budynkach lokale oddawane do użytku, dwa nastepne na wiosne ludzie sie powoli remontuja, co niektorzy wprowadzili pozwolenie bylo i nie ma podstaw zeby cofnac a jak tak to podaj argument bo plotki sa tylko plotkami
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Myślę że doradca kredytowy który udziela kredytów dla tego dewelopera jest dobrze poinformowaną osobą.. Z tego co wiem to pozwolenie jest cofnięte...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tych budynkow które juz stoja? Bez sensu, coś tu smierdzi i nie sa to Szadółki
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

anonim i bartek to jedna i ta sama osoba ale wtopa ktoś tu sieje ferment
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie widzę nic nadzwyczajnego, że bartek i anonim to ta sama osoba. Zapomniał podpisać i tyle. Przecież nie odpowiedział sobie samemu, tylko uzupełnił wypowiedź.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie myśl tyle, nie cofniete a zaskarzone i tylko na drugi etap inwestycji 3 pietwsze budynki sa bezpieczne. GDDDKiA ktora zarzadza obwodnica przepych się z Polnordem kto ma postawic ekrany i do tego nikt z GDDKiA nie konsultowal budowy Chabrowego.O tyle jest to ważne ze ludzie ktorzy staraja sie o kredyt raczej nie dostana go na ta inwestycje kiedy ta jest zaskarzona dla bankow jest to ryzyko
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Brednie...parę dni temu otrzymaliśmy kredyt na mieszkanie z II etapu.
Bank nie miał żadnych zastrzeżeń co do przyznania kredytu.
Tak więc wszystko jest ok i nie ma co siać fermentu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mieszkania Polnordu idą jak świeże bułeczki i niektórych probuja zniechecic ludzi zeby wskoczyc w ich buty
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Inwestycje i deweloperzy

dom: kupić od dewelopera czy samemu się budować? (20 odpowiedzi)

Tak się zastanawiam - jaka opcja lepsza? Dodam, że nie mamy działki więc najpierw trzebaby było...

W co inwestować w XXI wieku? (24 odpowiedzi)

Witam, Dział dotyczy deweloperki i nieruchomości są oczywiście dobrym kapitałem, lecz nie każdy...

Czy ktoś zna firmę verte invest? (3 odpowiedzi)

Chodzi mi o jakość i współpracę?

do góry