Widok

Praca Opiekun w Niemczech Promedica24

Osowa Temat dostępny też na forum:
wyższe składki ZUS odprowadzane od średniej krajowej (od ok. 4263 PLN brutto), dające wyższe uprawnienia emerytalno-rentowe i chorobowe
jedna czytelna umowa
dobra pensja i atrakcyjne bonusy
legalna praca za granicą
atrakcyjna prowizja za polecenie opiekunki – aż 100 Euro
pełna organizacja wyjazdu i opieka firmy
http://zapoznajmojaosobe.produktyfinansowe.pl/e/lead/1586/?source=lt
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

fikcja
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Praca za granica jako opiekunka moze byc fajna. I gdy bedziemy pracowac z taka firma http://firmatoty.pl/forum/promedica24 to mamy pewnosc, ze nasza praca jest legalna. Nie trzeba sie o nic martwic, a bedziemy miec solidna prace. Tego typu firma o wszystko zadba, my tylko musimy jechac za granice.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Lepiej aby przed wyjazdem poczytać o wynagrodzeniach, obciążeniu pracą lub atmosferze. Czyli opinie o firmach, bo bez tego wyjazd w ciemno. Nie mówię że wszystkie opinie o firmach w necie są wiarygodne, ale... zawsze to punkt odniesienia, szczególnie te negatywne.
Cześć, pozdrawiam z Niemiec. Opinie o firmach w których pracowałem publikuje na forum praca za granicą , jeżeli ktoś ciekawy zarobków, warunków to zapraszam. Postaram się opowiedzieć o pracy w Dreźnie.:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jestem naprawdę zadowolona http://wagasmaku.pl/opiekun-osob-starszych-2/ dobre pieniądze.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

nie całe 3 tyś za podcieranie d*p starym niemcom, nie źle, już sie pakuję i idę na autobus, kierunek Germany
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jeśli chodzi o specjalności medyczne, widziałem, że istnieje duża baza ofert pracy dla pielęgniarek nie tylko w Niemczech, ale także w innych miastach https://pl.jobsora.com/praca-carer, nawet w Polsce. Myślę, że to będzie przydatne.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Także od jakiegoś czasu pracuję dla Promedica24 i jestem bardzo zadowolona. A to dlatego, że każdy wyjazd jest bardzo dobrze zorganizowany i ja praktycznie o nic nie muszę się martwić. W Promedica wiem, że każda osoba dająca im zlecenie jest bardzo dobrze sprawdzona i co bardzo ważna w pełni legalna. W razie jakiś pytań mogę zadzwonić do ich pracownika i liczyć na jego pomoc.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Praca mi odpowiada. Pracuję w Promedice już jakiś czas i jest ok. Dobrze płacą, umowa jest, ubezpieczenie prywatne też. Wszystko działa legalnie a to dla mnie najważniejsze. Podciągnęłam też swój niemiecki i poznałam nowych ludzi. Wiadomo lekko nie jest i nie będzie w końcu to opieka nad seniorami a oni nie dość, że są schorowani to jeszcze mają swoje humorki. Mimo to jestem zadowolona i polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Również muszę pochwalić współpracę z Promedica24, ponieważ wyjeżdżałam z nimi po raz pierwszy i dawno nie miałam tak świetnych warunków, jak i 100% dotrzymanej umowy. Jeśli trafi się na dobrą firmę, to od razu przyjemniej się pracuje.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Praca dobrze płatna, legalna i w przyjaznej atmosferze. Czasami bywa ciężko, wszystko zależy od tego na jakiego podopiecznego się trafi, ale ogólnie nie mogę narzekać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam pracę w tej firmie Razem z siostrą pracuję w Promedica już ponad rok. Jeździmy regularnie do Niemiec. Praca może nie jest lekka, czasami bywa stresująca, ale zarobki mamy dobre. Warunki umowy są bardzo korzystne, atmosfera w pracy ok. Nie ma problemu z kontaktem z koordynatorem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie mogę narzekać. Dobrze zarabiam, mam korzystną umowę, ubezpieczenie i zapewniony transport do DE. Wcześniej pracowałam w innej firmie na czarno... to był koszmar. W Promedice dbają o pracowników i zapewniają możliwość rozwoju a co za tym idzie wyższe zarobki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pracuję w Promedice i jestem zadowolona. Praca nie jest lekka wiadomo. Opieka nad starszymi, schorowanymi ludźmi nie należy do lekkich, ale dla mnie najważniejsze jest to. że dobrze płacą i to, że praca jest legalna.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pracuję w Promedice już trzy lata i nie mam co narzekać. Praca jak praca. Wiadomo raz jest lepiej, raz gorzej jak wszędzie. Dla mnie najważniejsze jest to, że praca jest legalna, mam korzystną dla mnie umowę i nikt mnie nie oszukuje na kase jak w innych firmach. Całe moje wynagrodzenie jest ujęte w umowie. Poza tym ubezpieczenie prywatne, odprowadzane składki ZUS, zapewniony transport i inne organizacyjne sprawy. Ja się niczym nie musze przejmować. Tylko wsiadam w busa i jadę do pracy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Praca opiekunki nie jest najlżejsza, ale dobrze płacą i w porównaniu do zarobków opiekunki w Polsce wyjazdy do Niemiec są naprawdę opłacalne. Pracowałam już w róznych firmach i póki co w Promedice najbardziej mi się podoba. Zapewniają odpowiednie zarobki, jasną umowę, ubezpieczenie prywatne a także kurs językowy dla osób, które nie znają dobrze niemieckiego. Testy na Covid też leżą po stronie firmy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W Promedice wszystko jest jasne. Już na rozmowie o pracę przedstawiono mi warunki i zarobki. Nikt niczego nie ukrywa. Na telefon z pierwszym zleceniem czekałam chyba 3 dni. Obecnie jestem po swoim szóstym wyjeździe i planuję kolejne. Praca jest cieżka i wymagająca, ale płacą dobrze a mi na tym najbardziej zależy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Promedica to jedna z nielicznych firm na rynku, która szanuje pracowników i jest wobec nich uczciwa. Oplaca składki, zapewnia jasną umowę, prywatne ubezpieczenie i dobrze zorganizowane wyjazdy. Testami na covid też nie trzeba się martwić. Zapewnia je firma.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

I zarobisz na czysto z max 800 euro, a przez cały miesiąc nie ma cię w domu, nie widzisz dzieci, męża, rodziców. Za takie pieniądze to ruszyć by się z domu nie chciało. U nas działa Agencja Służby Społecznej https://www.assopieka.pl/ Zatrudnij się jako opiekunka za niegorsze pieniądze, ale przynajmniej bądź z dziećmi i rodziną.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja pracuje http://www.biurovivailcanto.pl/opieka-nad-seniorami-w-niemczech/ świetne warunki pracy można dobrze zarobić.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Praca

poszukiwania pracy..na jakich stronach jej szukacie? (59 odpowiedzi)

na początek prośba do Admina. o nie kasowanie mojego wpisu,, Pisze tu bo na forum praca mało...

Własny biznes - jak się reklamować? (176 odpowiedzi)

Jak reklamować swój biznes w sieci? Bez obecności firmy w Internecie ciężko będzie zdobyć...

gdzie szukać pracy? (135 odpowiedzi)

Hej, przeprowadzam się w lutym do Gdańska, podpowiedzcie gdzie szukać pracy, w sensie ogłoszeń o...

do góry