Widok

Praca Opiekun w Niemczech Promedica24

Osowa Temat dostępny też na forum:
wyższe składki ZUS odprowadzane od średniej krajowej (od ok. 4263 PLN brutto), dające wyższe uprawnienia emerytalno-rentowe i chorobowe
jedna czytelna umowa
dobra pensja i atrakcyjne bonusy
legalna praca za granicą
atrakcyjna prowizja za polecenie opiekunki – aż 100 Euro
pełna organizacja wyjazdu i opieka firmy
http://zapoznajmojaosobe.produktyfinansowe.pl/e/lead/1586/?source=lt
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

fikcja
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Praca za granica jako opiekunka moze byc fajna. I gdy bedziemy pracowac z taka firma http://firmatoty.pl/forum/promedica24 to mamy pewnosc, ze nasza praca jest legalna. Nie trzeba sie o nic martwic, a bedziemy miec solidna prace. Tego typu firma o wszystko zadba, my tylko musimy jechac za granice.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Lepiej aby przed wyjazdem poczytać o wynagrodzeniach, obciążeniu pracą lub atmosferze. Czyli opinie o firmach, bo bez tego wyjazd w ciemno. Nie mówię że wszystkie opinie o firmach w necie są wiarygodne, ale... zawsze to punkt odniesienia, szczególnie te negatywne.
Cześć, pozdrawiam z Niemiec. Opinie o firmach w których pracowałem publikuje na forum praca za granicą , jeżeli ktoś ciekawy zarobków, warunków to zapraszam. Postaram się opowiedzieć o pracy w Dreźnie.:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

nie całe 3 tyś za podcieranie d*p starym niemcom, nie źle, już sie pakuję i idę na autobus, kierunek Germany
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jeśli chodzi o specjalności medyczne, widziałem, że istnieje duża baza ofert pracy dla pielęgniarek nie tylko w Niemczech, ale także w innych miastach https://pl.jobsora.com/praca-carer, nawet w Polsce. Myślę, że to będzie przydatne.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Także od jakiegoś czasu pracuję dla Promedica24 i jestem bardzo zadowolona. A to dlatego, że każdy wyjazd jest bardzo dobrze zorganizowany i ja praktycznie o nic nie muszę się martwić. W Promedica wiem, że każda osoba dająca im zlecenie jest bardzo dobrze sprawdzona i co bardzo ważna w pełni legalna. W razie jakiś pytań mogę zadzwonić do ich pracownika i liczyć na jego pomoc.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Również muszę pochwalić współpracę z Promedica24, ponieważ wyjeżdżałam z nimi po raz pierwszy i dawno nie miałam tak świetnych warunków, jak i 100% dotrzymanej umowy. Jeśli trafi się na dobrą firmę, to od razu przyjemniej się pracuje.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Praca dobrze płatna, legalna i w przyjaznej atmosferze. Czasami bywa ciężko, wszystko zależy od tego na jakiego podopiecznego się trafi, ale ogólnie nie mogę narzekać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam pracę w tej firmie Razem z siostrą pracuję w Promedica już ponad rok. Jeździmy regularnie do Niemiec. Praca może nie jest lekka, czasami bywa stresująca, ale zarobki mamy dobre. Warunki umowy są bardzo korzystne, atmosfera w pracy ok. Nie ma problemu z kontaktem z koordynatorem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie mogę narzekać. Dobrze zarabiam, mam korzystną umowę, ubezpieczenie i zapewniony transport do DE. Wcześniej pracowałam w innej firmie na czarno... to był koszmar. W Promedice dbają o pracowników i zapewniają możliwość rozwoju a co za tym idzie wyższe zarobki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Praca

szkolenia.. jakie wybrać by mieć największą szanse na prace (6 odpowiedzi)

jak w temacie.. mam 28 lat i planuje podjąć jakieś szkolenie by mieć wiekszą szanse na prace......

Skladanie dlugopisow. Oszustwo? Prosze o pomoc (396 odpowiedzi)

Praca w domu - Stała lub dodatkowa cena 1 680 PLN opis ogłoszenia Witam! Dziękujemy za...

Życie za granicą to też nie bajka... (32 odpowiedzi)

Obserwowałam to forum jeszcze w momencie, kiedy byłam w Polsce i tak jak większość z Was...

do góry