Widok

Praca na dniowki tymczasowa

Witam,
Czy istnieje jakaś strona zrzeszająca pracodawców lub osoby prywatne, które poszukują pracowników na dzień lub dwa do pracy (Np. Jeśli mam wolny dzień jutro i chciałabym go przepracować to wchodzę na stronę i znajduję osobę potrzebującą pracownika na jeden dzień.)? Interesuje mnie możliwość dorobienia u pracodawcy płacącego dniówki.
Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

jedyne co przychodzi mi do głowy to agencje pracy które szukają pracowników do wykładania towaru w sklepach ale to głownie nocki, lub inwentaryzacje. Leader Service, Intrkadra, RecrewHR. Oni mają zawsze dużo ogłoszeń:) Ja pracowałam tak kiedy z leadera to np 2 dni wczesniej dostajesz sms ze bedzie wykładanie towaru i odpisujesz ze bedziesz albo nie odpisujesz tzn ze Cie nie bedzie.
Tylko tam akurat wypłata była do 25 dni po przepracowanym miesiącu. Czyli jak Twój ostatni dzień pracy przypada na 31 stycznia to kase dostaniesz 25 lutego. Trochę lipa ale inne agencje moze mają inaczej, warto sprawdzić :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

To znaczy że to zwykli oszuści zarabiający na twoich pieniądzach. W kodeksie pracy jest wyraźnie napisane że wynagrodzenie musi być wypłacone do 10-go następnego miesiąca, jeśli 10-ty wypada w weekend to pieniądze muszą być na koncie w dzień poprzedzający.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Praca

Terminal Kontenerowy w Gdyni (ten, gdzie parkuje prom Stena). (479 odpowiedzi)

Jeśli ktoś potencjalnie zainteresowany pracą w tym Terminalu (nie mylić z GCT z naprzeciwka),...

gdzie szukać pracy? (135 odpowiedzi)

Hej, przeprowadzam się w lutym do Gdańska, podpowiedzcie gdzie szukać pracy, w sensie ogłoszeń o...

Własna gastronomia - czy się kalkuluje? (57 odpowiedzi)

Mam pytanie, głównie do mieszkańców Gdyni: jakie jest Wasze zdanie nt. poprowadzenia własnej...

do góry