Widok

Praca w Balticon

Gdynia Port Temat dostępny też na forum:
Witam. Chciałbym polecić pewną firmę kontenerową jako miejsce pracy, a mianowicie Balticon z Gdyni. Bardzo rzetelna firma dbająca dobro swoich pracowników. Trafiłem tam rok temu i żałuję, że tak późno, wcześniej męczyłem się w innych, o wiele gorszych pracach.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Nie wiem czy warto tam pracować. Raczej nie jest to dobre miejsce.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak dla mnie miejsce godne polecenia, zarobki zawsze na czas, a szefostwo docenia ciężką pracę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Mogę z reka na sercu to potwierdzić pracowałem tam 5 lat jest mozliwosc rozwoju
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie wiedziałem, że można tam pracować. Fajnie wiedzieć na ten temat.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam ( jak ktoś do mnie przychodzi) i o zdrowie pytam. Ale jakiej pracy? W charakterze kogo? Przecież nikogo do pracy nie szukają. Na ich stronie też pustka w zakładce kariera...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Można wysłać CV na maila i na pewno odpwiedza. dużo mają stanowisk, moze akurat się uda. młodych ludzi po studiach (a nawet nie) też szukają, mają kursy szkolenia, można się rozwijać. Polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Praca

Ile zarabiacie miesięcznie? (534 odpowiedzi)

Ciekawi mnie, jak kształtują się na rynku pensje pracownicze. Napiszcie proszę kwotę netto i...

Ile zajelo Wam znalezienie pracy albo ile juz szukacie:P (53 odpowiedzi)

szukam pracy juz przeszlo miesiac i tak sie zastanawiam, czy ze mnie jest jakas wyjatkowa noga,...

Hostessy (17 odpowiedzi)

Witam serdecznie Czy możecie polecić jakieś agencje gdzie można złapać dodatkową pracę np. jako...

do góry