Widok

Praca w Balticon

Gdynia Port Temat dostępny też na forum:
Witam. Chciałbym polecić pewną firmę kontenerową jako miejsce pracy, a mianowicie Balticon z Gdyni. Bardzo rzetelna firma dbająca dobro swoich pracowników. Trafiłem tam rok temu i żałuję, że tak późno, wcześniej męczyłem się w innych, o wiele gorszych pracach.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Nie wiem czy warto tam pracować. Raczej nie jest to dobre miejsce.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak dla mnie miejsce godne polecenia, zarobki zawsze na czas, a szefostwo docenia ciężką pracę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Mogę z reka na sercu to potwierdzić pracowałem tam 5 lat jest mozliwosc rozwoju
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie wiedziałem, że można tam pracować. Fajnie wiedzieć na ten temat.

Witam ( jak ktoś do mnie przychodzi) i o zdrowie pytam. Ale jakiej pracy? W charakterze kogo? Przecież nikogo do pracy nie szukają. Na ich stronie też pustka w zakładce kariera...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Można wysłać CV na maila i na pewno odpwiedza. dużo mają stanowisk, moze akurat się uda. młodych ludzi po studiach (a nawet nie) też szukają, mają kursy szkolenia, można się rozwijać. Polecam

Inne tematy z forum Praca

Praca Niemcy (5 odpowiedzi)

Ludzie podajcie dalej informacje żeby uwazać na pana który przedstawia się jako Jarosław Bielecki...

dostawca pizzy gdańsk ile średnio zarabia? ile km. robi dziennie??? (12 odpowiedzi)

Jak w temacie ;-) chodzi mi o jazdę wlasnym autem.

Czyszczenie wentylacji -praca (7 odpowiedzi)

Nie polecam firmy jeśli chodzi o prace , nie wypłaca należności za pracę jak planuje się pozbyć...

do góry