Widok

Praca w Biedronce

Ogłoszenie na drzwiach lokalnej Biedydronki:
"Zatrudnimy do pracy osoby na stanowisko kasjer-sprzedawca..."
2100zł brutto + bonus 300zł za przychodzenie do pracy, co daje 1740zł netto o ile Biedadronka nie zabierze bonusa.
Benefity to:
Umowa bez okresu próbnego (WOW)
Paczki na święta (z produktów którym kończy się data przydatności)
Karty Multi-Sport (z których i tak pracownik nie skorzysta bo nie będzie miał na to czasu)
Na prawdę, za pracę do nocy w weekendy również?? Nawet Ukraińcy mają wywalone na te sklepy. Zaczęli zatrudniać kobiety w wieku przedemerytalnym, to plus braki personalne powodują że Biedadronka ma obsługę klienta na poziomie zerowym.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1

W mojej biedronce stały personel obstawia ile wytrzyma nowo przyjęta osoba LOL
koniec roku a znowu jakby mniej ludzi, towar zalega na sklepie a na półkach pusto
I jakby tak mniej ukraiński
czyżby chłopaki się zwinęli na zimę. ...
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jakość towarów w szczególności warzyw i owoców także na poziomie zerowym.
Biedronki to sklepy nastawione na zysk po najniżeszej lini oporu, przy najniższym nakładzie personelu.
1700zł w dzisiejszych czasach to tylko trochę więcej niż miska ryżu.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Widziałem taki plakat dzisiaj w Biedronce w Cieplewie. 2450 brutto podstawy + 330 brutto premia. Razem 2780 brutto czyli jakieś 2000 netto. A jak zabiorą premię to mniej niż 1800 zostaje. To co tu się dziwić, że ogłoszenia wiszą od miesięcy a ludzi nadal nie ma, a poziom obsługi sięga dna.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Więc to i tak dużo lepiej niż w Rumi. Nie rozumiem dlaczego ta sama sieć a ma inne stawki wynagrodzenia?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

W Rumi dużo chłopaków jest i to młodzi w sumie szczególnie ta w galeri i ta na przeciwko liceum i jacyś nowi w tej przy ulicy za lidlem
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

i tak to lepiej niż na poczcie :) w solidzie jak pracowałem to to samo wiekszość pracowało tydzien miesiac
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Co dokładnie na solidzie robiłeś?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

pracowalam w biedrze rok.tam najlepiej siedziec nic nie mowic ,nadgodziny oddawane sumiennie ale d*powlazy maja 1-sze zmiany,ale juz swiadectwa pracy przez rok 3regionalncyh mi do kadr nie zanioslo ,urlop muisialam isc do pipu zeby ekwiwalent wyplacili
fajnie bylo tylko jak premia za obenosc 300zl tak1650zl gole, i jeszcze porpaganda ulotki,ze w portugaii 500e najnizsza chyba na czesc etatu w portugalii zarobki1200euro
poczta -wiele nepotyzmu i przerzucanie umowa o zastepstwo,siedza stare baby ciagle sie myla , nic nie umieja ale dra ryja , praca ciekawa a le siedza zony policjantow,wojskowych mi co pracwda dali umowe o prace ale na czas okreslony potem jak wyszkola idziesz na gorszy urzad np gdzie praca od9 albodo22 soboty i niedziele,odpowiedzialnosc duza dodatkowo placi sie zakradzieze ,niedobory
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dobrze niech zdychają niedługo bendą zamykać te biedronki , juz bardzo dużo firm bankrutuje z braku ludzi , juz kiedyś eksperci mówili szanujcie ludzi , dajcie zarobić podpisujcie umowy , a słyszało się ze 15 czeka na twoje miejsce naprawde ja też najgorsze przeżycia mam tylko z Polskimi pracodawcami bo to była poprostu norma praca w strachu i stresie teraz to im się mści
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Praca

Praca w Polsce dla obcokrajowca (5 odpowiedzi)

Kto może poradzić agencję pracy tymczasowej w kujawsko-pomorskim wojewodztwie?

Ile za sprzątanie? (55 odpowiedzi)

Wiem, że taki watek się pojawiał kilka razy, ale dość dawno. Chciałbym wiedzieć, ile zapłacić za...

Zarobki kierowcy TIRA? (37 odpowiedzi)

Na jakie zarobki można teraz liczyć jako kierowca ciężarówki? Wiem, że kiedyś zarobki były spore...

do góry