Praca w Macdonald's
(11 lat temu) 2 kwietnia 2015 o 22:09
Witam mam pytanie napiszcie mi ja wygląda rozmowa kwalifikacyjna na stanowisko pracownika restauracji oraz czy można dłużej zagrzać miejsce?
Czy rzeczywiście ( jak ) można zostać menadżerem?
0
0