Widok

Praca w prywatnym przedszkolu, któraś z emam pracuje?

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
hej.
Jak wyglada sprawa z zarobkami i godzinami? czy skórka warta wyprawki jak to mówią. Byłam na rozmowie w jednym przedszkolu w Pruszczu i pani dyrektor zaspiewala 1500 netto za 8 h pracy. Czy to normalna stawka?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
szczerze? Ja pracuje w państwowej placówce i zarobki są większe , a godzin mniej. Ale myślę, że to zależy od kwalifikacji.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jako nauczycielka, czy w obsłudze?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Chodzi mi o nauczyciela
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W państwowym ,za mniej godzin większe wynagrodzenie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja będę pracować w punkcie przedszkolnym na razie jako pomoc nauczyciela, docelowo jako kucharz i zaproponowano mi 1600 na rękę, i moje dziecko może uczęszczać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ciężko z pracą zastanawiam sie czy to nie jest wyzysk.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
1500 to jeszcze nie jest tak źle, pracują jeszcze za mniejsze pieniądze :( wiadomo że każdy chciałby pracować za min 2 tyś ale cóż taki kraj :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak, nie żalę się, ale porównując prace w państwowym i około 25 h tyg, a nie 40 z grupą dzieci nie jest łatwo. Załamka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Rzencia, a jak dostalaś swoją prace? też szukam czegoś w zawodzie i bliżej Gd.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A często zaglądam na ogłoszenia o pracę na stonie urzędu pracy i tam znalazłam, zadzwoniłam, wysłałam cv i po 3 tygodniach zaproszono mnie na rozmowe :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a praca na Kokoszkach :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A chyba kojarze to ogłoszenie. Ode mnie Kokoszki za daleko. Powodzenia życzę i powodzenia w kuchni( tez lubie gotowac i jesc ale teraz sie odchudzam:) chce do 55kg dojsc a startowalam z 61 i narazie 59 i stoi:)Powodzonka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Praca

praca na zmywaku (18 odpowiedzi)

Co sądzicie o tej pracy? W miarę możliwa czy lepiej szukać czegoś innego?

Ile za sprzątanie? (55 odpowiedzi)

Wiem, że taki watek się pojawiał kilka razy, ale dość dawno. Chciałbym wiedzieć, ile zapłacić za...

Hostessy (17 odpowiedzi)

Witam serdecznie Czy możecie polecić jakieś agencje gdzie można złapać dodatkową pracę np. jako...

do góry