Widok

Praca zdalna polećcie coś :)

Hej, poszukuję jakiejś dorywczej sprawdzonej pracy zdalnej. Może być wypełnianie ankiet, formularzy itp. Najlepiej sprawdzne, coś na czym sami zarabiacie :) Nie interesuje mnie zakładanie kont w bankach.
DO tej pory wypełniam ankiety na różnych poratlach TNS Kantar, Studentswatch, Ariadna, Ipsos itp, ale wypłata pieniędzy wymaga uzbierania określonej liczby punktów i trochę to zajmuje. Może znacie coś, gdzie nie ma systemu punktowego i można dostać kasę np od ankiety na konto?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A znasz angielski na jakimś fajnym poziomie? Niektórzy szukają nauczycieli online (ostatnio widziałam fajną stronkę Angielski Prywatnie, możesz ją sobie sprawdzić), i nie musiałabyś wychodzić z domu, więc jak najbardziej kwalifikuje się to jako praca zdalna :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

17:42 7
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

I jak ucze w szkole, to mogę się tez zarejestrować tam normalnie jako nauczyciel, czy sa jakies ograniczenia związane z tym?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Praca

Zarobki kierowcy TIRA? (37 odpowiedzi)

Na jakie zarobki można teraz liczyć jako kierowca ciężarówki? Wiem, że kiedyś zarobki były spore...

poszukiwania pracy..na jakich stronach jej szukacie? (58 odpowiedzi)

na początek prośba do Admina. o nie kasowanie mojego wpisu,, Pisze tu bo na forum praca mało...

Własny biznes - jak się reklamować? (176 odpowiedzi)

Jak reklamować swój biznes w sieci? Bez obecności firmy w Internecie ciężko będzie zdobyć...

do góry