Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Leszek - ocena nowy temat Widać gołym okiem, że to, co robisz, jest Twoja pasją i wkładasz w pracę nie...
~Leszek
-

ostatnia odp. 1 tydzień temu

dodano: 5 kwietnia 2024

Leszek - ocena nowy temat Widać gołym okiem, że to, co robisz, jest Twoja pasją i wkładasz w pracę nie...
~Leszek
-

ostatnia odp. 1 tydzień temu

dodano: 5 kwietnia 2024

Basia - opinia wątek zamknięty Meble zamontowane z niewielkim poślizgiem. Po ich umyciu z pyłu wyszły na jaw...
~Basia
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 15 lutego 2022

Wieśka - opinia wątek zamknięty meble dobrze wykonane ,długie terminy
~Wieśka
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 30 października 2021

Niezadowolona klientka - opinia wątek zamknięty Właściciel tej firmy jest niepoważnym człowiekiem. Od momentu kiedy miał...
~Niezadowolona klientka
2

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 14 kwietnia 2020

Jolanta - opinia wątek zamknięty Meble zamawialiśmy jeszcze w punkcie na Kowalach. Miałam do wyboru meble...
~Jolanta
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 15 kwietnia 2020

Magda - opinia wątek zamknięty Tragedia w czystej postaci, wszystkie pozytywne opinie to stek kłamstw, w...
~Magda
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 6 września 2020

Aleksandra - opinia wątek zamknięty Projekt kuchni bardzo szybko wykonany, bardzo fajna jakość mebli i kontakt z...
~Aleksandra
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 24 kwietnia 2020

Aleksandra - opinia wątek zamknięty wszystko super , meble i projekt , pozdrawiamy i polecamy
~Aleksandra
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 18 kwietnia 2020

Monika - opinia wątek zamknięty Wykonanie projektu kuchni. Pan Sławomir po kontakcie telefonicznym tego...
~Monika
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 17 kwietnia 2020

Marcn - opinia wątek zamknięty Bardzo zadowolony jestem z zaprojektowanych mebli kuchennych przez Pana...
~Marcn
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 15 kwietnia 2020

Radosław Z - opinia wątek zamknięty jesteśmy zadowoleni z obsługi i wykonanych mebli , polecamy naszym znajomym
~Radosław Z
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 15 kwietnia 2020

Cierpliwy klient - opinia wątek zamknięty Termin realizacji ponad 3 miesiące po telefonach i smsach, masakra. Doradztwo...
~Cierpliwy klient
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 11 kwietnia 2020

RAFAŁ - opinia wątek zamknięty Meble zamontowane. Wszystko super. Trochę po terminie, ale i tak jestem...
~RAFAŁ
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 10 kwietnia 2020

Magda - opinia wątek zamknięty Wszystko wygląda pięknie, dopracowany każdy szczegół. Bardzo miła współpraca,...
~Magda
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 10 kwietnia 2020

Damian - opinia wątek zamknięty Zamówiłem kuchnię połączoną z salonem, kuchnia świetnie się z nim komponuje....
~Damian
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 25 maja 2019

Justyna - opinia wątek zamknięty Bardzo szybka realizacja usługi , profesjonalna ekipa , super doractwo. Firma...
~Justyna
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 19 kwietnia 2019

meble do aneksu kuchennego - super wątek zamknięty Kuchnia jak z marzeń! Pan Sławek "przeszedł sam siebie", "stanął na głowie"...
~anonim
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 2 kwietnia 2019

meble do kuchni wątek zamknięty Zamówiliśmy meble przed świętami , zależało nam na czasie i udało się...
~Mirosław
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 29 marca 2019

Polecam wątek zamknięty Ponad dwa miesiące temu zamówiłam meble do kuchni. Same ustalenia trochę...
~Hania
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 21 maja 2018

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry