Widok

Pralnia Hevelius Gdynia wie ktos cokolwiek

Jak w temacie oglaszaja sie co chwile a do powtarzajacych sie ogloszen trzeba podchodzic z dystansem:)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
a gdzie widziales ogloszenie pracy w heveliusie kolego ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pojawilo sie dyisiaj http://ogloszenia.trojmiasto.pl/praca-zatrudnie/pomocnik-pracza-ogl5928460.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pracowałam tam jeden dzień, nie dałam fizycznie rady, z tego co udało mi się usłyszeć na miejscu to jest tam duża rotacja pracowników, wiele osób pracuje tylko przez miesiąc i odchodzi,jest to praca wyczerpująca fizycznie, szczególnie chodzi tu o kręgosłup (8 godzin na nogach,jedna przerwa 15 minut, dużo schylania i ciągła praca rąk np.przy składaniu). Ludzie ok, niektóre stałe pracownice są niemiłe, ale większość kobiet bardzo w porządku, zależy na kogo się trafi i na jaki dział, najlepiej jest na ręcznikach, najgorzej na dużym maglu, temperatura w pomieszczeniu jest bardzo wysoka,trochę jak w saunie,ale można się szybko przyzwyczaić i nie stanowi to żadnego problemu. Bardzo żałowałam, że musiałam zrezygnować, ale chyba dobrze się stało, bo i tak nie wypłacono mi wynagrodzenia za 8 godzin pracy, a wręcz zbesztano - kierownik powiedział, że stracił pieniądze by mnie wyszkolić, co nie było prawdą, gdyż wszystkiego uczyłam się sama podpatrując inne panie. Płacą 7 zł/h netto.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bardzo dziękuje za szybka odpowiedz mam juz jakiś obraz.Pewnie mężczyźni tez sie nadźwigają Ale co tam ,jako ze jest jak jest, pojadę jutro i porozmawiam .Nie bede wysylal Cv bo nie ma tam nic zwiazanego z pralnia :) Pozdrawiam.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Panowie raczej pracują przy pralkach, polega to w duże mierze na załadunku bębna, do przewożenia służą wózki. Trudność polega tutaj na tym, iż mokre tkaniny są ciężkie a bębny ogomne więc trzeba siły by to wszystko wyjąć i ponownie włożyć do suszarki. Jest to praca o wiele łatwiejsza niż na maglu, gdyż nie wymaga tak wielkiej dokładności. Powodzenia!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
pracowałel w pralni mam doswiadczenie musze chyba jutro tam sie przejechac moze akurat. pracowalem przy pralkach 20/40/80/120/180 kg i na tunelu pralniczym Effma czy cos takiego ;)
Ciekawe jak tam zarobki w tej pralni
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
7 zł na godzine na ręke. ja nie wysyłałam żadnego CV, z miejsca mnie przyjęli
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hehehe to jutro bedzie tam pielgrzymka;)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
na pralkach tez 7 zl ???
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie wiem, tam chyba nie ma podziału na stałe, codziennie można pracować w innym dziale, zależy gdzie w danym momencie potrzebują ludzi ale być może faceci mają tam jakieś specjalne względy kto wie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a jaka panuje tam atmosfera ? normalnie mozna samemu isc na jakas rozmowe tak ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Radziłabym zadzwonić i zapytać czy można przyjść. Pan , który to wszystko koordynuje wydawał się bardzo miły, inna sprawa, że potem nie zapłacił, ale sama atmosfera jest dobra - jeśli potrzebują ludzi i sa chętni to biorą od razu bo tam jest czasem tyle roboty, że liczy się każda para rąk.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziekuje Ci Emilko za odpowiedzi.Ostatni malo kto sie chce fatygowac jezeli nie chodzi o niego .Pozdrawiam
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ciekawe czy szukaja na dluzej czy tylko na chwile bo maja wiecej roboty. A jak wygladaja tam zmiany ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Byl juz ktos na rozmowie ? Co powiedzieli ? Jak tam jest ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie bylem bo sie znienacka spilem :) Walcze z czasem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja juz bylem akurat wrocilem ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Opowiadaj jeszcze sie okaze ze zawalilem sprawe.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
pierwszy miesiac umowa zlecenie potem od stycznia umowa o prace. na pierwszy miesiac 8zl na reke potem podyzka. Nadgodziny i nocki jak by byly placone dodatkowo, ogolnie widzialem lekka atmosfera i spokojnie . Mowil ze jedna osoba juz jest jedna ma przyjsc jutro ale zobaczyl ze mam poltora roku doswiadcznia i certyfikaty pracza z szkolen z popszedniej firmy to sie zdecydowal .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To gratuluje Ja i tak podjadę nie wiem czy dziś:) Koleżanka mówiła ze jest rotacja wiec warto zostawić namiary.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
moze podjechac ogolnie mowil ze ma komple zdecydowal sie ze wzgledu ze mam doswiadczenie ale podjechac zawsze warto . Tam musisz wjechac od strony trefla ul kontenerowa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
życzę Wam jak najlepiej, oby się dobrze pracowało i wynagrodzenie było:)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
kolego podjedz jutro bo oni akurat w ta sobote pracuja .. moze jeszcze sie uda . NO mam nadzieje ze wynagrodzenie bedzie ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzięki wszystkim jutro idę z rana.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
daj znac co i jak
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To co pani tu wypisuje to nie do konca prawda ja tam aktualnie pracuje 3miesiac i jestem zadowolona placa 8 za godz.(jak ktos jest na stale mozliwosc podwyzki)przerwa 30 minutowa wyplacalni sa co dogrosza i rzed 10 zawsze ludzie bardzo mili tak samo jak pan zygmunt(kierownik) potrafi stanac i sam sklada reczniki pracue na maglu czy gastronomii . Co prawda jest cieplo ale jest wlasnie robiona klimatyzacja bo zaklad jest rozbudowywany i dostarczaja nam nowe sprzenty do pomocy by ulatwic nam nieco praze . Pracuja tam mlode osobuy jak i starsze na stale sa w stanie wszystko wytlumayc wiem bo sama nic cie wiedzialam a oni mi z cierpliwoscia pomagaja praca nie jest lekka ale jakas specjalnie trudna tez nie zeby to ocenic samemu trzeba to wyprubowac i sie przekonac . Ja pomimo zmeczenia jestem zadowolona .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4
jestes zadowolona z czego,ze musisz pracowac po 12 godzin zastanow sie co piszesz ludzie ze zmeczenia padaja na buzie i musza znosic rozne docinki i obelgi,tam musisz pracowac jak w akordzie a masz placone jak za zwykla dniowke sory ale to jest wyzysk ludzi.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
Praca po 12 godzin 7 dni w tygodniu/ 8 zl za godzine i w dodatku przesympatyczni ludzie :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bardzo sympatyczny i przystojny jest taki młody chłopak, chyba ma na imię Dawid, czarne włosy i czarne ramki okularów, świetnie się z nim pracuje, pozdrawiam Go :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak to jest Dawid ma wyszyte na koszulce Dawid D, ja równiez jestem Nim oczarowana, ma ktos o nim jakies informacje albo nr tele :D, pozdrawiam Dawidzie :*
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Romans w pracz w toku czy coś się zmieniło ??! Bo powoli wasze wpisy upodabniają się do polskiej telenoweli, ech...
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
P.S. Wybaczcie pisownie, ale ta późna pora robi swoje. Dobranoc !!!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dajcie z nim spokój, długo pracowałam w tej pralni i trochę widziałam, on jest beznadziejny i w dodatku wygląda na PEDAŁA :)
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jak ma miłą twarz, różową (załóżmy, bo tam nie pracuję) koszulkę z wyszytym skrótem "Dawid D.", to od razu musi być Homo ?? Może i należę do osób tolerancyjnych, ale ludzie OPANUJCIE SIĘ !!! Przez takie wpisy widać kto tam może pracować, przepraszam robić - slang ROBOLI...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
sorki praca jak praca ale to są wyzyskiwacze płacą grosze !!!
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
byłam tam niedawno na rozmowie o pracę. Tak żenującą rozmowę miałam pierwszy i mam nadzieję ostatni raz w życiu. Szef, który na dzień dobry poniża swojego rozmówcę, bez skrępowania okazuje brak szacunku dla drugiego człowieka, ale i brak własnej kultury, zadając pytania, których zadawać na rozmowach o pracę nie wolno (np. o dzieci). Współczuję każdemu kto musi tam pracować.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jak pyta o dzieci, to może sam niańką zostanie, hmm ??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

dorzucę swoje trzy grosze... Nikomu odradzać pracy w w/w firmie nie mam zamiaru - każde doświadczenie życiowe (nawet te złe) budują naszą "świadomość". Co do warunków pracy, atmosfery powiem powiem ogólnie aż do bólu - Nie Jest Lekko!!
Postanowiłam dodać TEN komentarz głównie by naświetlić sylwetkę właściciela. W moich oczach jest to zakompleksiony, niedouczony prostak, który ludzi ma za nic! A teraz by nie być gołosłowną, krótko dlaczego: podstawowa zasada "kariery" w tej pralni - bez wazelinki ani rusz, przy każdej okazji trzeba dbać o dobre samopoczucie prezesa by jego ego nie ucierpiało (odnośnie przydupasów prezesa ta sama zasada). Zapytacie czy często ma się szansę na "audiencję"? - minimum raz w miesiącu kiedy to PAN prezes raczy łaskawie poświęcając swój cenny czas by wypłacić "swoim robolom" NASZE ciężko zapracowane pieniądze. Można pominąć, że stoi się w kolejce, że trzeba się zjawić specjalnie po godzinach by dostać wyrównanie... Tak, teraz sedno mojego wpisu - nikt z produkcji nie otrzymuje wynagrodzenia na jakie się umawiał podpisując umowę!! Oficjalnie tylko najniższa krajowa lub czasami niewiele więcej - reszta "pod stołem" bezpośrednio z ręki naszego dobroczyńcy prezesa. No a że człowiek TEN ciężko pracuje, to za swoją usługę potrąca każdej osobie po kilkanaście- kilkadziesiąt złotych!!! Po prostu totalny absurd, najpierw umowa "z puszczeniem oka" na warunki wynagrodzenia, a później dymanie ludzi przy płatności wyrównania.
Przykład: dogadany zarobek w kwocie 2800zł na rękę, oficjalny oskładkowany oraz opodatkowany dochód netto to nie więcej jak 2300zł. Różnica jak łatwo policzyć to 500zł - do wyrównania.... W rzeczywistości PAN prezes wykartkuje te 500zł jednocześnie potrąci sobie (na gorzałę???) minimum kilkanaście złotych. Finalnie odnośnie w/w przykładu łącznie na rękę "robol" dostanie zamiast umówionej kwoty 2800 nie więcej jak 2770....... Pierwszy raz kiedy sama doznałam "tego zaszczytu" hamowałam się by nie parsknąć śmiechem, śmiechem jednak przez łzy. Człowiek ten jawnie łamie przepisy, a mając w załodze dużą część pracowników "ze wschodu", oraz wielu ludzi po przejściach czuje się bezkarny - liczę że do czasu! Pozdrawiam i życzę odwagi by zmienić pracodawcę wszystkim wyzyskiwanym!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

tępić to i do pipu powinien iść za to
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

praca przy chemicznym czyszczeniu ubrań - ZERO BHP, zwykły zlew + szkodliwe odczynniki to pełne wyposażenie stanowiska pracy!!!!!!!
reszta jak już przedmówcy napisali - OMIJAĆ!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Czemu tak późno zmieniasz pracę skoro było Ci tak źle
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Popieram do pipu trzeba isc bo nie ma co zeby takie pasozyty z laska tak placili wykorzystywali
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

tylko "ciemna masa" (o której marzy obecna władza jak i właściciel w/w) rzuca pracę bez przygotowania sobie miękkiego lądowania - to tyle tytułem odpowiedzi, zapewne "myślicielowi" z ...biura prali :p
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Praca

Gdzie szukać pracy? (7 odpowiedzi)

Witam, mam 19 lat chodzę do szkoły chciałbym sobie trochę dorobić na pół etatu w jakich...

SELGROS Gdańsk Osowa-czy warto? (11 odpowiedzi)

witam, na dniach mam rozmowe w SELGROS w Gdansku (stanowisko asystentka dr, nie kasa/hala etc)...

jak znaleźć pracę bez znajomośći???? (51 odpowiedzi)

nie mam pojęcia juz co robić.....skonczyłam studia...nie mam doswiadczenia...ale też nie mam go...

do góry