Widok

Preis czy Diering - USG

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Cześć,
mam do Was pytanie. Niedługo będę szła na USG połówkowe i chciałabym żeby było wykonane rzetelnie i dokładnie, na dobrym sprzęcie.
Doradźcie kogo wybrać: Preisa czy Doeringa? A moze polecicie kogoś trzeciego?

Z góry dziękuję za pomoc
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jeden i drugi tak samo dobry
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
napewno nie doering - malo czasu poswieca, nie umie obslugiwac sprzetu i wystawia bledne diagnozy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
hmm...a ja słyszałam właśnie zupełnie coś innego, tzn. że Doering ma bardzo dobry sprzęt jest mega dokładny i podobno nie myli się co do płci, nawet dziewczyny z forum go zachwalają
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja pisze o swoich wrazeniach, poza tym znam opinie jak zachowuje sie w szpitalu wiec nie dziekuje ;)
u nas pomylil sie w takiej rzeczy ze wykryl cos czego nie bylo a potem sie okazalo ze badal nie to co trzeba by to okreslic - ale to dluga historia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no to nieźle, rzeczywiście się nie popisał
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja bylam u Preisa, sprzet ma bardzo dobry, nie jest zbyt rozmowny, troche nawet oschły..ale ogolnie na wszystkie pytania odpowiedzial...i wszystko wyjasnil
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
doeringa nie polecam, za wysoka cena w porównaniu do jakości. sprzęt może i dobry ale lekarz niezbyt przyjemy, pacjentki przyjmuje na ilość ja zrezygnowałam po dwóch wizytach
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja polecam dr Puzio, Invicta
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja byłam u Doeringa 6 lat temu wykrył torbiel na jajniku, był miły i założył się z mężem o flaszkę, że bedzie córka :) i miał racje:)
u Preisa też byłam sprzęt ok, ale bardzo nie miły
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja również mogę polecić Preisa,byłam u niego 2 razy i zawsze był miły, a nawet żartował. Faktycznie sprzęt ma dobry, badanie robi dokadnie, poświęcił mi dużo czasu i wszystko dokładnie tłumaczył. Doeringa nie znam, więc nie mam porównania.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Karola ja tez Puzio polecam - wizyta trawa dlugo bo duzo tlumaczy i wg mnie ma duza wiedze
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja bardzo polecam dr Macieja Grzybowskiego
Rogalińska 17B, Gdańsk

telefon kontaktowy: 603 792 871
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na pewno Macieja? Chyba chodzi o Wojciecha Grzybowskiego - i tego mogę polecić.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Zdrowie

Akupunktura w ciąży? (3 odpowiedzi)

Dostałam namiar na gabinet akupunktury http://akupunkturapokrywka.pl/ , jest kawałek ale podobno...

Trądzik różowaty - jak sobie z nim radzić? (148 odpowiedzi)

hej, od ponad 4 lat borykam się z problemem skóry- trądzik różowaty są etapy że jest zaleczony i...

ból stawów kolanowych (91 odpowiedzi)

Mam pytanie czy ktoś może borykał się po ciąży z problemem bólu stawów kolanowych? Jaka może być...

do góry