Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
mateusz - opinia wątek zamknięty bylem na rozmowie o prace w PremiumGym stawka dla menadzera silowni to 3 tys...
~mateusz
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 13 lutego 2020

Bardzo duży pozytyw wątek zamknięty Wystrój w nowoczesnym stylu, obsługa bardzo profesjonalna, gratuluję ich...
~Paweł1987
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 23 stycznia 2018

Agu wątek zamknięty Bardzo lubię to miejsce :) Duża przestrzeń , różnorodne zajęcia i bogaty...
~Agu
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 20 listopada 2017

korzystam wiele razy w tygodniu i .... wątek zamknięty Najłatwiej wypisać plusy i minusy : +++++++ -Mega recepcja i biuro zawsze...
~mały zawodnik na p
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 19 września 2017

Super siłka wątek zamknięty wielki metraż, fajne maszyny których nie ma nigdzie indziej, różnorodne...
~Marcin
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 18 września 2017

Gym OK. Fajne zajęcia grupowe - CROSS, trening funkcjonalny i hit! wątek zamknięty Gym i na Morenie i na Chełmie są mega spoko! Pierwsza kameralna ale ze...
~Romek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 5 września 2017

I znowu zmiany personalne :) wątek zamknięty Po raz kolejny panowie Właściciele pogonili managera. to już chyba 10-ty...
~Janek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 28 maja 2017

miesjce z potencjałem, a tak źle zarządzane wątek zamknięty Kiedy zaczynałam trenować w klubie 2 lata temu wszystko było super....
~wymagający klient
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 11 grudnia 2016

Nigdy nie było tak źle wątek zamknięty Co chwile nowi trenerzy. Panie na recepcji zajęte sobą. Stoisz przy ladzie...
~Agula
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 29 listopada 2016

Pani blondynka z aparatem na zębach. wątek zamknięty Chyba najbardziej wkurzająca osoba na siłowni. Wszędzie jej pełno. Ciągle...
~xxx
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 9 listopada 2016

Smutny powrót z wakacji wątek zamknięty No i wielki powrót do Premium po dłuższym pobycie za granicą... Hm... widzę,...
~Anonim
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 1 września 2016

Klub modny i klimatyczny! wątek zamknięty Przestronny klub i całodobowy - to ogromny atut! Jestem zapracowana i miło...
~Natalka
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 23 marca 2016

Tym razem się udało!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:D wątek zamknięty Do premium Gym zaciągnął mnie mój chłopak, po wcześniejszych do czynieniach z...
~Vicky
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 2 kwietnia 2016

Jest dobrze wątek zamknięty Chodze do Premium ponad rok i musze przyznac ze zmiany sa na plus. Trenerzy...
~Marcin
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 24 marca 2016

Super wątek zamknięty Świetne miejsce.Trenerzy i instruktorzy bardzo otwarci i życzliwi co nie...
~Aktywna
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 23 marca 2016

Pozytywnie wątek zamknięty Jestem stalym klientem klubu i wyrobilem sobie juz opinie na temat...
~Marcel
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 23 marca 2016

Zadowolony z usługi wątek zamknięty Klub bardzo dobrze wyposażony,wrażenie robi powierzchnia i ilość...
~robert12
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 23 marca 2016

Premium Fitnes super siłownia Polecam wątek zamknięty Jestem klientką siłowni i nie widzę zaniedbań ze strony obsługi to że...
~Klientka
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 13 lutego 2016

Uciekam do konkurencji wątek zamknięty Klienktą tego klubu byłam od dłuższego czasu - korzystałam głównie z zajęć i...
~Kasia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 23 lutego 2016

Wybierz inną siłownię wątek zamknięty Tragedia.. (...) Jedynym plusem są instruktorzy i szeroki wybór prowadzonych...
~Zdegustowana
2

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 7 lutego 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry