Widok
To ja powiem, że u nas od 2 tygodni jest szał na d uplo (młody ma 25 miesięcy) do tej pory bawił się nimi sporadycznie - przez chwilę, a teraz ledwo oczy otworzy, a już składa wieże. Ma na razie 8 zestawów - mniejszych i większych, a i tak jest za mało klocków ;) Do Mikołaja napiszemy prośbę o kolejne klocki :D Zabawa na dłużej (na lata). I powiem szczerze, że chyba lepiej zainwestować w oryginalne - nasze klocki już dużo przeżyły (samochody zrzucane z mega wysokości) i wyglądają świetnie.
W ciągłym ruchu jest też ciastolina. Miał moment na zabawę owocami do krojenia: http://allegro.pl/warzywa-owoce-do-krojenia-zabawa-w-sklep-9361-i2629625398.html (coś podobnego do tego zestawu z ciastami, do kupienia w akpolu).
A może - http://allegro.pl/3w1-tablica-drewniana-magnetyczna-szkolna-mmb11-i2627767197.html (mamy dokładnie taką)
u nas w użytku od Wielkanocy i codziennie klei magnesy (zna dzięki temu wszystkie litery - co prawda drukowane, ale zna) a co jakiś czas rysuje kredą :)
W ciągłym ruchu jest też ciastolina. Miał moment na zabawę owocami do krojenia: http://allegro.pl/warzywa-owoce-do-krojenia-zabawa-w-sklep-9361-i2629625398.html (coś podobnego do tego zestawu z ciastami, do kupienia w akpolu).
A może - http://allegro.pl/3w1-tablica-drewniana-magnetyczna-szkolna-mmb11-i2627767197.html (mamy dokładnie taką)
u nas w użytku od Wielkanocy i codziennie klei magnesy (zna dzięki temu wszystkie litery - co prawda drukowane, ale zna) a co jakiś czas rysuje kredą :)
http://allegro.pl/kolejka-tomek-ciuchcia-wagony-tory-znaki-komplet-i2594056911.html
a co o tym myślicie?
wiem że to dziewczynka ale uwielbia tomka i lubi ciuchcie
a co o tym myślicie?
wiem że to dziewczynka ale uwielbia tomka i lubi ciuchcie
http://allegro.pl/klocki-jdlt-szczesliwy-domek-zestaw-45-el-i2666207428.html
chyba kupie to , lubi domki układać a narazie na d*plo narazie nas nie stać
chyba kupie to , lubi domki układać a narazie na d*plo narazie nas nie stać
http://allegro.pl/adamigo-bystre-oczko-8-gier-gra-pamieciowa-i2660584154.html i dostała jeszcze takie cos na razie uzywamydo nauki mowienia sa fajne obrazki ze zwierzatkami przedmiotami itp. potem mozesz grac wiec posłuzy dłuzej
Myślę nad tym
http://allegro.pl/piekny-zestaw-urodzinowy-birthday-cake-63elementy-i2596297482.html
garnuszkami sie bawi więc i tym tez powinna
http://allegro.pl/piekny-zestaw-urodzinowy-birthday-cake-63elementy-i2596297482.html
garnuszkami sie bawi więc i tym tez powinna
Również polecam odkrywczy domek...
jest super, moja córka dostała go na roczek, wówczas byłą jeszcze troszkę za mała na niego, ale teraz ciągle się nim bawi, układa tam zwierzaczki, gotuje obiadki, dzwoni dzwonkiem ciągle itd... każde dziecko jakie do nas przychodzi jest zachwycone tą zabawką. Na żywo można go zobaczyć na pewno w MAPU na Hutniczej w Gdyni, byłam ostatnio i widziałam tą wersję w kolorze różowym. Polecam serdecznie.
Nasza córcia teraz będzie miała drugie urodziny i dostanie kuchnie, ale tą małą SMOBY w walizce (nie polecam, dziś odebrałam paczkę, cena 80 zł. pluzs wysyłka a kuchnia mała, troszkę kiczowata), nie chciałam jednak tej wielkiej kuchni, już tych zabawek mamy całą masę :). Poza tym dostanie klocki d*plo i coś z Koników Ponny bo też ostatnio jest nimi zachwycona z tym, że te małe elementy typu pierścionki trzeba chować bo jednak jest jeszcze troszkę za mała.
jest super, moja córka dostała go na roczek, wówczas byłą jeszcze troszkę za mała na niego, ale teraz ciągle się nim bawi, układa tam zwierzaczki, gotuje obiadki, dzwoni dzwonkiem ciągle itd... każde dziecko jakie do nas przychodzi jest zachwycone tą zabawką. Na żywo można go zobaczyć na pewno w MAPU na Hutniczej w Gdyni, byłam ostatnio i widziałam tą wersję w kolorze różowym. Polecam serdecznie.
Nasza córcia teraz będzie miała drugie urodziny i dostanie kuchnie, ale tą małą SMOBY w walizce (nie polecam, dziś odebrałam paczkę, cena 80 zł. pluzs wysyłka a kuchnia mała, troszkę kiczowata), nie chciałam jednak tej wielkiej kuchni, już tych zabawek mamy całą masę :). Poza tym dostanie klocki d*plo i coś z Koników Ponny bo też ostatnio jest nimi zachwycona z tym, że te małe elementy typu pierścionki trzeba chować bo jednak jest jeszcze troszkę za mała.