Widok

Prezent dla Rodziców - Ślub

Cześć dziewczyny, jak w temacie - macie może jakiś pomysł na prezent dla rodziców z okazji ślubu? Chcielibyśmy uniknąć wazonów i kurzozbieraczy typu figurki słoników. Za wszelkie pomysły z góry dziękuję! :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ale rodZice sie pobieraja? Czy jakas okrągła rocznica?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Faktycznie, nie sprecyzowałam, przepraszam za zamieszanie. Ślub biorę ja a szukam prezentu na wyjątkowe podziękowanie dla rodziców :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

My zrobilismy( maz dla swoich i ja dla swoich rodzicow) podziekowania w stylu dyplomu ze zdjeciem. Kazde z nas wybralo swoje zdjecie z dziecinstwa na ktorym bylismy z rodzicami. Napisalismy od siebie kilka slow w formie kkrotkich wierszykow. W Gdansku na Tkackiej jest galeria Mala Zabka. Pani wykonuje tam dyplomy na zamowienie. Ma takze ogromny wybor juz gotowych. wlasnie tam pani nam to wszystko zgrabnie rozmiescila i wydrukowala na ozdobnym papierze. Zapakowalismy dyplomy do tub i razem ze storczykami po kilku slowach podziekowan od siebie wreczylismy rodzicom na weselu.
Wlasnie tam pani nam zrobila
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dziękuję za podpowiedź! Ciekawy pomysł, taki spersonalizowany :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dla rodziców w formie podziękowania dobrze też sprawdzają się filmy nagrane przez członków rodziny z różnych miejsc, gdzie rodzice przebywali. Można je puścić podczas uroczystości a na pewno rodzicom zakręci się łezka w oku. Bukiet przepięknych kwiatów dopełni całości.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

My daliśmy rodzicom taką skrzyneczkę ze słodyczami, kawą, dobrym alkoholem, wszystko się przydało i nic nie zmarnowało. :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

My daliśmy wino w personalizowanych skrzynkach oraz słodkości i kwiaty :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

To też dobry pomysł :) Smakołyki zawsze cieszą.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Kobieta

Tabletki powiększające piersi (7 odpowiedzi)

Pytanie kieruję do osób, które takie tabletki brały i mogą opisać doświadczenia. Jakie brałyscie...

Prezent na dzień kobiet (23 odpowiedzi)

Kochani, potrzebuje podpowiedzi i inspiracji co mogę kupić mojej lubej na dzień kobiet, żeby było...

Tabletki powiększające piersi (5 odpowiedzi)

Jak to jest dziewczyny z tymi tabletkami. Działają czy nie działają? Bo tak sobie patrzę na...

do góry