Widok

Prezent dla faceta na urodziny

Babeczki kochane!
Potrzebuję pomocy znalezieniu inspiracji na prezent na 29 urodziny dla mojego ukochanego!
Coś o nim: uwielbia sportowe samochody, fascynuje go strzelanie, jest programistą i kocha jelenie.
Prezenty w stylu skarpetki, koszule, perfumy - stanowczo nie.
Myślałam o lego jakiegoś samochodu, jednak ceny +1000 za porządny model mnie przerażają. Nie wiem czy te tańsze które mają po 300 elementów nie są za proste dla dorosłego faceta i nie za nudne.
A moze po prostu zamówić jakieś spodnie dresowe jak tutaj?
Cena oczywiście nie gra aż tak roli, ale chciałabym jednak wydać na prezent max 500 zł.
P o m o c y.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Haha jak kocha Jelenie to może taką brochę? https://www.bewooden.pl/drewniane-broszki/deer-brooch-P/ :D
Ten sklep ma jeszcze fajne zegarki męskie, damskie i unisex, niestety już nieco droższe... Choć sama myślałam, żeby mojemu kupić albo na 30. urodziny albo jak zda egzaminy zawodowe...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam te zegarki! Naprawdę robią wrażenie i wyróżniają się! Ja mam co prawda typowo damski, ale te męskie lub unisex na pewno robiłyby podobne wrażenie :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ej, ciekawie wyglądają :D szkoda tylko, że takie nieco drogie, zazwyczaj nie dawałam więcej za zegarek niż parę dyszek :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Heh, no nie są tanie, ale z drugiej strony za jakość też się płaci. Ja nosiłam kiedyś takie tanie zegarki jako młoda dziewczyna, co chwilę się psuły i wymieniałam na nowy. Potem jednak stwierdziłam, że wolę kupić 1 zegarek raz na dłuższy czas, ale mieć stylowy gadżet, który posłuży mi przez lata i będzie solidny :-) i tego się trzymam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A może zabierz go na jakiś wyścig samochodowy? super sprawa!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jak fascynuje go strzelanie to może zabierz go na strzelnicę? Fajna atrakcja i na pewno mu się spodoba, skoro to lubi :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Moda i uroda

Jaka suszarka do włosów? (36 odpowiedzi)

Czy możecie polecić suszarkę, która jak najmniej niszczy włosy i jednocześnie szybko suszy? Moja...

Gdzie kupić dobrej jakości eko jedzenie? (4 odpowiedzi)

Gdzie kupujecie eko jedzenie? Mam na myśli sklepy online, nie lidla bądź biedronkę :)

ziaja-dla kobiet-co polecacie? (14 odpowiedzi)

nie mam zbytnio doświadczenia z kosmetykami tejże firmy-ale slyszałam wiele pozytywnych opinii,...

do góry