Widok

Prezent dla kobiety

Co można kupić kobiecie znając się od dwóch miesięcy. Zapraszam do dyskusji panie też mogą komentować. Każdą opinię wezmę pod uwagę.
www.it-service.aq.pl Serwis Komputerowy
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4
Kosz kosztuje 30zł ,a 40szt róż na giełdzie w Osowej kosztowały 120zł.
Gąbka do kosza 15zł.
165zł plus wysiłek jazdy i pomysłu bezcenne.
BAJKOWO ,przebrania, zabawa i rozrywka dla dzieci i dorosłych.
Pilotów 3 ,Gdańsk-Zaspa , www.jolka-fasolka.pl
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kosz kwiatów zimą? 500zł minimum o_O Ale masz pomysły :))))
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 7
Cóż, inspiracje C-Thru wiele mówią, jaką jesteś, czy też nie jesteś, kobietą:) Otóż składanie "na necie" czegokolwiek zostanie mi wypomniane, zapewniam - z pewnością tutaj^^

Pewno, że się nie znam na kobietach i...nie zamierzam. Jestem facetem, a to oznacza, że zrozumienie damskiego podsufitowego bzbbzbzzzbzzzbzzzzbzzzzzz jest niemożliwe.
Zawsze mogę Ci zarzucić to i owo - ale słuchaj się starszych, to daleko zajedziesz.

Nie znasz się na facetach, kompletnie. Nie ma nic gorszego, niż kobieta "pachnąca" sportowym dezodorantem. Ble...
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 11
Cóż twoja odpowiedź była oczywista. Możesz takie deklaracje
składać na necie,nikt ci ich niewypomni. Jeżeli niezrozumiałeś dlaczego sądzę ,że "masz przeciąg w obu częściach ciała " to oświadczam ,że nie znasz się na kobietach sądząc że małolata odpowiada na twój post.
Zawsze możesz mi zarzucić ,że jestem nie wykształcona i piszę z błędami,lecz to zarzuty faceta nie mającego nic do powiedzenia.
BAJKOWO ,przebrania, zabawa i rozrywka dla dzieci i dorosłych.
Pilotów 3 ,Gdańsk-Zaspa , www.jolka-fasolka.pl
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
Perfumy nie "perfum"!!!!! Nie mam sklepu (na szczęście) O_O

Czemu miałbym mieć przeciąg w dolnej części ciała i w głowie - nie rozumiem?
Zaspokoję Twoją ciekawość - tak, bez problemu dostałaby takie, a nawet lepsze:) A czemu nie? o_O
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 8
Ja już odpowiedziałam .Albo planujesz znajomość długoterminową i fundujesz karnet na coś ,co możecie razem porobić,lub
krótko ale na temat -czyli zamiast perfum za 250zł ,fundnij
kolację w restauracji na dachu Manhatanu,lub podaruj kosz kwiatów.
Jak zatrzyma i ususzy ,to znaczy ,że jej zależy i planuje coś dalej.
Wszystko też zależy od Twoich finansów.
BAJKOWO ,przebrania, zabawa i rozrywka dla dzieci i dorosłych.
Pilotów 3 ,Gdańsk-Zaspa , www.jolka-fasolka.pl
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
jolkafasolka jesteśmy w tym samym wieku czyli mamy po 31 lat
www.it-service.aq.pl Serwis Komputerowy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Ileż ta kobieta ma lat?
BAJKOWO ,przebrania, zabawa i rozrywka dla dzieci i dorosłych.
Pilotów 3 ,Gdańsk-Zaspa , www.jolka-fasolka.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Buhaha perfum za 250zł , może jeszcze podaj adres swojego sklepu.
Nie dość że masz przeciąg w dolnej części ciała,to jeszcze przeciąg w głowie. Ciekawe czy sam byś podarował nowo poznanej kobiecie taki
perfum? Może faktycznie nie znasz się na kobietach?
BAJKOWO ,przebrania, zabawa i rozrywka dla dzieci i dorosłych.
Pilotów 3 ,Gdańsk-Zaspa , www.jolka-fasolka.pl
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2
kup jej Angel Ocean d`Argent Thierry Mugler :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 8
Piżama też ale ona lubi spać bez piżamy ;] Muszę jeszcze raz zastanowić się nad prezentem ale dalej czekam na wasze propozycje może w końcu coś wymyślę.
www.it-service.aq.pl Serwis Komputerowy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
całe życie bokserki!!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 7
Wyrachowanych, czy wyrafinowanych?? o_O
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 5
Takie trochę sztampowe mi się to wydaje. Ja bym się ucieszyła z ładnej piżamki na pzykład
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
A co sądzicie o takich zestawach, które można spotkać we sklepach na przykład perfum balsam do ciała i krem a to wszystko ładnie zapakowanym świątecznym pudełku wiecie o co mi chodzi pewnie spotkaliście z takim czymś.
www.it-service.aq.pl Serwis Komputerowy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5
Hehe ,a ty nosisz bokserki czy gatki?
BAJKOWO ,przebrania, zabawa i rozrywka dla dzieci i dorosłych.
Pilotów 3 ,Gdańsk-Zaspa , www.jolka-fasolka.pl
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Fatalnie typujesz, mam35.
Od rana biegam z psem ,potem praca i do drugiej pracki.
Od rana w pracy biegam w szpilkach i "garniturku" więc używam c-tchru,
w drugiej pracy mam luz więc nie używam perfum ,tylko sztyftu adidasa.
Nie każda kobieta lubi biżuterie ,czy" wyrachowanych "perfum.
Nie czytałeś uważnie mojego postu,więc błedne mniemanie ,że masz
doczynienia z małolatą.
Jeżeli facet niechce się angażować niech da kwiaty ,czy pójdzie
na kolację do restauracji.
BAJKOWO ,przebrania, zabawa i rozrywka dla dzieci i dorosłych.
Pilotów 3 ,Gdańsk-Zaspa , www.jolka-fasolka.pl
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
A stanik nosisz, czy też nie? O_O
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 8
No to krótko pisząc, nie znasz się na perfumach ^^ Używasz sportowych....a ile masz lat, 15? o_O
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 13
Ja również nie noszę biżuterii , nie wiem czy uda Ci się zobaczyć jakich perfum używa. Popatrz na moją sugestię wyżej.
Ciężko pomóc ,jeżeli nie wiemy w jakim kobieta jest wieku, co robi na codzień itd
Może ma jakieś pasje ,lub chce coś zacząć w Nowym Roku 2012?
Może chce zacząć uczyć się salsy? Kup karnet dla niej i siebie. Będzie
zmotywowana. Chodzi na basen ? Może pochodzicie razem.
Nie wiem czy chcesz by była to długoterminowa znajomość,
od tego wszystko zależy.
Ty najlepiej wiesz co może ją ucieszyć.
Pozdrawiam i życzę powodzenia.
BAJKOWO ,przebrania, zabawa i rozrywka dla dzieci i dorosłych.
Pilotów 3 ,Gdańsk-Zaspa , www.jolka-fasolka.pl
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Hydepark

Grajdołki (245 odpowiedzi)

A gdyby kiedyś mieć taki strzał, ażeby wąska grupa znawców tematu nie mogła uwierzyć w...

Młody alkoholik - Dramat, z którego pragnę wyjść, a nie umiem. (156 odpowiedzi)

Witam wszystkich którzy odwiedzili mój temat. Wiem, że tekst jest dość obszerny, ale chciałbym w...

muza na dziś (787 odpowiedzi)

Wrzuć link do YouTube z muzą, która dziś Ci wyjątkowo dobrze się słuchała. A może jakaś nowa...

do góry