Widok
Hal, sam zrób taką sesję. Zdjęcia trafią do albumu, który skrzętnie schowacie na dnie szafy, ale żona z pewnością będzie do niego wracać. Nie wiem jaki z Ciebie model i jaka by Ci odpowiadała stylizacja, ale na widok Twoich nagich fotek typu "rozmarzonymi oczami mierzę w horyzont przygryzając przy okazji stokrotkę i muskając palcami włosy na klacie" żona pewnie najpierw pęknie ze śmiechu, a potem będzie je oglądać co najmniej z rozczuleniem (inne odczucia proporcjonalnie do umiejętności "modelarskich" i stylizacji) :)
A w tym wszystkim ogromny plus za poczucie humoru i dystans do siebie. Mnie by się podobało ;)
A w tym wszystkim ogromny plus za poczucie humoru i dystans do siebie. Mnie by się podobało ;)
Wszak oto odczuwam poniekąd obawę,
Że zaraz zwariuję albo też niebawem.
Że zaraz zwariuję albo też niebawem.
Bon na sesję profesjonalnego aktu. To zarazem elegancki komplement..
np: http://allegro.pl/oryginalny-prezent-bon-gdansk-foto-sesja-i1982949232.html
np: http://allegro.pl/oryginalny-prezent-bon-gdansk-foto-sesja-i1982949232.html