Widok

Prezent dla psiarza

Witam, doardzcie co na prezent dla psiarza? Czy swiece neutralizujace zapachy na przyklad beda dobrym pomyslem? Czy psiarz sie nie obrazi? Znalazlam takie piekne na Mascota i mnie korci...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Wydaje mi się, że może to być jednak trochę nietaktowny prezent. Chyba lepiej kupić mu jakąś koszulkę z wizerunkiem psa, plakat lub coś w podobnym stylu. Jednak takie perfumy będą wskazywać na to, że w jego domu po prostu śmierdzi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Idealny prezent dla psiarza to irobot, nic tak dobrze nie zbierze sierści i nie posprząta po brudnych łapkach :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

a mnie sie wydaje ze to super pomysl! Zalezy kim jest psiarz. ja np uwielbiam klimaty swiecowo zapachowe a wiem ze moj zwierzyniec w domu daje czadu, sama kupuje swieczki na mascocie :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Dom i mieszkanie

Wystrój mieszkania (88 odpowiedzi)

Witam Chciałąbym jakoś oryginalnie rozplanować wystrój swojego mieszkania. Zastanawiam się jakie...

Jak wykurzyć mysz ze ściany? (69 odpowiedzi)

Dzień dobry wszystkim! Po kolejnej nieprzespanej nocy postanowiłam napisać o moim problemie....

nnt. mieszkanie na parterze (71 odpowiedzi)

Zastanawiam się nad kupnem mieszkania na parterze właśnie i proszę Was kobitki byście napisały...

do góry