Widok

Prezent dla rodziców - tylko nie kosz z kwiatami

Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Zastanawiamy się jaki prezent dać naszym rodzicom. Nie chcemy dawać kosza kwiatów, ponieważ rozmawialiśmy z nimi o tym (przy okazji wesela w rodzinie) i stwierdzili, że raz że im się nie podobają te kosze a poza tym, kłopot bo jednak żywe kwiaty, szkoda. Widziałam ostatnio takie gotowe rulony z podziękowaniami, ale strasznie mi się nie podobają i znając gust naszych rodziców też nie. Mamy dosyć wyluzowanych rodziców i moglibyśmy z nimi coś ustalić ale mimo wszystko wolelibyśmy zrobić im niespodziankę. Wystarczy, że wybrali sobie sami piosenkę :)
Co Wy Drogie Forumowiczki przygotowujecie dla Waszych rodziców? Podpowiedzcie :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
my wykupujemy rodzicom wycieczke do Chorwacji, zeby odpoczeli po tych przygotowaniach :) wiemy ze sami nigdy nie znajda czasu na odpoczynek wiec im to ulatwimy :) juz nie moge sie doczekac ich reakcji... :D
image
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
my mamy w planach kosz ze slodkosciami i butelka wina-chcemy to wreczyc po blogoslawienstiw, w dom. Takie sa plany-a co wyjdzie, czy bedzie jeszcze cos innego to sie okaze:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
też myślałam o koszu ze słodkościami ale mamuśki nasze są na dietach (zdrowotnych, nie przedweselnych :))
Dobry jest natomiast Twój pomysł z wręczeniem go po błogosławieństwie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
englein- dziekuje Ci za wspanialy pomysl- nienawidze szopek w stylu publicznych podziekowan i nie wiedzialam jak to zrobic a pomysl z podziekowaniem po blogoslawienstwie jest GENIALNY!
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Fajny pomysł, niestety nie na naszą kieszeń, ale może kiedyś....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
my natomiast po weselu zabieramy rodzicow do restauracji w ramach podziekowań
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
My też dziękowalismy naszym rodzicom w domu po błogosławieństwie :) a w prezencie podarowaliśmy mamom srebrne cukiernice z wygrawerowanym podziękowaniem, a ojcom zegarki ;) do tego dorzuciliśmy jeszcze takie karty - ruloniki, w których wypisaliśmy kilka słów od nas ;)
Mąż & Żona od 25 grudnia 2008 r.

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Cukiernica to bardzo fajny pomysł :) W mojej rodzinie "w modzie" są raczej kwiaty i słodycze, ale jak ktoś słodyczy nie chce dawać, bo diety, to można je zastąpić jakimiś ekologicznymi, zdrowymi smakołykami, do tego wino. Albo jak wyżej, taki prezent na pewno świetnie wyglądał.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A my przygotowaliśmy dyplomy i wręczyliśmy zaproszenia na zabiegi kosmetyczne i masaże, które wcześniej kupiliśmy w Aurum-polecam :)
image


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moja mama tez na przedslubnej lekkiej dietce-ale rodzice z obojga stron lubia slodycze, winko, Dlatego myslalam o czyms tylko slodyczowym, z dodatkiem li tylko butelki dobrego wina.
Nie chce dziekowac rodzicom przy wszystkich, bo chyba nie o to chodzi. Doszlismy z narzeczonym do wniosku, ze najlepszym momentem bedzie chwila po blogoslawienstwie a przed wyjsciem do kosciola.
Gadzety dostepne na allegro, czy w necie zupelnie nie sa w naszym stylu i guscie (rodzicow rowniez).
Wycieczka bylaby dobrym pomyslem-ale rodzice nie zgodziliby sie na taki prezent dla nich.
Zabiegi spa-tez o tym myslalam ale doszlismy do wniosku,ze z mama i tesciowa do spa to ja moge isc i bez okazji. Sprzety typu bizuteria,czy zegarek posiadaja (nawet od nas z roznych okazji).
Kosza prezetowego-slodyczowego jeszcze niewreczalismy:)
Co prawda, nasi ojcowie juz dostawali od nas slodycze, bo sa wielkimi łasuchami-ale nie w takiej ilosci jak w koszu:)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Może i to dobry pomysł z tymi słodyczami, ale na temat spa twierdzisz, że równie dobrze rodzice mogą tam iść bez okazji, tak samo jest ze słodyczami, w dzisiejszych czasach nie ma problemu z ich kupnem i ludzie jadają je bez okazji, zjedzą i zapomną...
Mąż & Żona od 25 grudnia 2008 r.

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
moze coś takiego zamiast rulonów??
image
POLIGRAFIA ŚLUBNA - Zaproszenia Menu Tablice Winietki Zawieszki http://doriart.ucoz.comimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja widziałam na allegro takie podziękowania szklane. Np takie serce z wygrawerowanym tekstem podziękowania i jakimś rysunkiem. Nie jest to bardzo drogie i nie wygląda prymitywnie. Mi się bardzo nie podobają te księgi są oklepane i brzydkie A te szklane figurki są bardzo ładne
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dużo ciekawych pomysłów przedstawiłyście na podziękowania dla rodziców. Teraz mam mętlik w głowie, bo wiele Waszych opcji mi się podoba :) Może napiszę, co widziałam niedawno na ślubie, może komuś się spodoba.
Znajomi na swoim weselu zrobili krótką prezentację dla rodziców. Wybrali ich zdjęcia z młodości, ze ślubu i z dziećmi, umieścili też komentarze pod zdjęciami opisując swoją rodzinę. W ten sposób powstała ciekawa historia. Obie mamy były niesamowicie wzruszone. Później dali rodzicom foto- książki o podobnej tematyce co prezentacja.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a my mamy zamiar dac rodzicom koszulki z napisem "super mama" "super tata" i jakims smiesznym rysunkiem =)
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ta prezentacja ze zdjęciami rodziców, a poźniej podarowanie im księgi o takiej tematyce to super pomysł! szkoda, że sama czegoś takiego nie wymyśliłam ;) coś fantastycznego, innego i doskonałego na taką okazję!
Mąż & Żona od 25 grudnia 2008 r.

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Podoba mi się ten pomysł z prezentacją. Prezentację dałabym potem im na płycie.
Fotoksiążkę to mam w planie owszem ale np okazji świąt. Będziemy mieli w między czasie więcej zdjęć :) ale pomysł ekstra
Co do wszelkiego rodzaju dyplomów to chyba jednak chciałabym to ominąć, szczególnie jeśli nie są płaskie, bo potem w przechowaniu jest to dosyć trudne, a nie zawsze rodzice to wieszają (my mamy podziękowania dla świadka i trochę nie wiadomo co robić. Ale niektórzy bardzo to sobie chwalą.
Koszulki też nie są złe. Muszę pomyśleć nad nimi
Tak naprawdę myślę, że każdy z nas chce dać coś od siebie i jest to szczere, więc każdy prezent może być trafiony dla danego rodzica.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
O i przypomniało mi się.
Moi znajomi przygotowali specjalne puchary dla rodziców, wszyscy krzyknęli hip hip hura a potem wszyscy goście tańczyli przy piosence z dedykacją dla rodziców i nie było to "Cudownych rodziców".
A propos piosenki nasi rodzice wybrali soie piosenkę z mlodości zespołu Foreigner "I wonna know what love is"

Myślelismy też żeby oprawić w piękną ramkę nasze ładne zdjęcie. Ale na razie nie mamy takiego, którego oni by nie widzieli :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a my robimy alubumy ze zdjeciami od malutkiego az do teraz...wydajem mi sie ze fajny prezent bo rodzice w kazdej chwili beda mogli sobie zajrzec:)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My też długo zastanawialiśmy się co dać rodzicom. Bo kwiaty zwiędną słodycze sie zje a kartke z podziekowaniami sie schowa i zapomni. I w końcu stanęło na tym że damy im wazon z przezroczystego szkła na którym bedzie wygrawerowany na złoto lub srebrno napis. Bardzo fajnie to wyglada i ładnie sie prezentuje. No i zawsze beda pamiętać wkładając do nich kwiaty:) Ale ostatnio spotkałam sie też z wreczaniem rodzicom statuetki oskara odlanego z gipsu z napisem "OSKAR za pierwszoplanową rolę rodzica w filmie Życie"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
teraz wiele pomysłow jest które mozna zorganizowac dla rodziców w ramach podziekowań. Sama mam metlik w głowie.
My bylismy na weselu u kolezanki-też wreczyli im koszulki z napisem super mama, super tata do tego kazdy dostał po metrowej rózycce a piosenka była tradycyjna cudownych rodziców mam z tym że goscie wokoł stworzyli koło-rodzice z młodymi w srodku-przgasły swiatła a pozostali goscie w rekach mieli swieczuszki-romantycznie.

Widziałam też te balony strzelajace-wiekszosc ich ma na pierwszy taniec ja zastanawiam się czy własnie nie kupic go i przebic w trakcie podziekowań dla rodziców.

Pomysł ze prezentacja zdjec też bardzo ciekawy-tak samo pomysł ze zdjeciem nowozeńcow oprawionych w rame...(my akurat bedziemy robic sesje taka narzeczenska-bo chcemy zdjecia na winetki i zaproszenia) wiec na pewno by sie jakies wybrało dla rodziców...

Pomysły wszystkie mi sie podobaja...ale wszystkiego nie moge zrobić bo bedzie cyrkowo ;) ale inne pomysły zawsze mozna na inne okazje zorganizowac :)
9 maj 2009 :)

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a gdzie mozna dostac takie oskary? albo wazony?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
polecam lekturę http://forum.trojmiasto.pl/Co-na-podziekowanie-dla-rodzicow-poszukuje-cos-oryginalnego-RATUJCIE-t68521.html?hl=dla rodziców#hl + wątki, do których podałam tam linki :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Moi rodzice sa cukrzykami wiec slodkosci odpadaja..........
My naszych zabieramy na tydzien na Mazury razem z nami... A na weselu mysle zeby im wreczyc cos takiego:

http://www.decorisus.pl/c/0/150/podziękowania dla rodziców-skrzynki.html

Pozdrawiam!
Tara Marta urodziła sie 06/09/2010 o godz 10:17 ważąc 3,9 kg i mierząc 53 cm
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://www.decorisus.pl/c/0/147/podziękowania dla rodziców-stautetki.html

my myślimy o czymś takim, plus ewentualnie jakiś album ze zdjęciami ... ale jeszcze troche czasu jest, wiec ciągle wymyślamy :)
image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
my kupujemy jednym zestaw sztuccow a drugim serwis obiadowy bo chcemy zeby cos mieli co im bedzie przypominalo. no i kwiaty dla mam.
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja się zastanawiam czy by nie zamówic dwoch obrazów po jednym dla rodziców na którym będziemy razem czyli np. ja i narzeczony lub on z jego rodzicami a ja z mama. oczywiście malowane ze zdjęcia by to byla niespodzianka. co Wy na to?
PRZEPRASZAM ZA WSZYSTKIE KŁAMSTWA
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Widziałam na jednym z wesel jak rodzice dostali statuetki Oskarów, wiem, że na allegro można takie zamówić w całkiem przyzwoitej cenie (około 50 zł za sztukę) do tego jest tabliczka z wygrawerowanym jakimś napisem i wierszyk, że wychowanie to nie lada sztuka i jakoś tak dalej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
na ostatnim weselu młoda para miała dla rodzicow ramki elektroniczne około 23 wybrałem z 100 fotekz wesela i skopiowałem na pamiec tych ramek,o 24 młodzi dali je jako prezent

pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Widziałem na weselach jak wręczane były fajne obrazy - portrety lub portretowe karykatury wykonywane ze zdjęć, oprawione w antyramę.
Znalazłem w necie stronę gościa który robi taki rzeczy.
Portrety Karykatury
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Strona
http://www.karykatury.biz
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak kosz z kwiatami to zdecydowanie kiepski pomysł! Ja zabrałam moic h rodziców na weekend do zakopanego- oczywiści wcześniej zaplanowałam całą wycieczkę.. aby uniknąć podczas pobytu rozterek na temat drogich wstepów na różne atrakcje, a tak było zaplanowane zapłacone i o nic nie musieli się martwić. Byli naprawdę szczęśliwi!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a jako fotograf uważam, że najlepszy prezent oczywiście ramka cyfrowa do zdjęć, na której rodzice mogą podziwiać zdjęcia z młodości oraz ślubne. Warto aby ramka była większych rozmiarów no i posiadała wysoką rozdzielczość. Myślę, że Sony ma najfajniejsze modele. Raz młoda para mnie zaskoczyła gdyż kupili ramkę z dotykowym ekranem, która bez najmniejszych problemów odtwarzała moje zdjęcia Sferyczne 3D, za pomocą dotyku mogli obracać się w wirtualnych Kościele lub sesji. Fajny bajer.

WWW.SHARKFOTOSTUDIO.COM
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
No to chyba oczywiste, że dla fotografa najlepsza ramka. Najlepiej zamówiona w sharkfotostudio. ech... co za nachalność. Sama mam innego fotografa, a w sharktofostudio dla zasady nawet się nie zgłębiałam za takie praktyki w stylu kultowej już massuany :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
To ja tak jeszcze nieśmiało trochę, ale może ktoś będzie zainteresowany - zajmuję się rękodziełem (scrapbookingiem), wykonuję kartki i albumy, w tym np. takie podziękowania w formie kartki-książki. Ma ona wymiary ok. 15x15cm, grubość 3-4, całość jest przewiązana wstążeczką. W środku jest miejsce na indywidualnie wybrany tekst i okienko z dekoracją - też do indywidualnego ustalenia (np. jakiś szczególny cytat, wasze iminona itd). Wszystko wykonane z dbałością o szczegóły i dokładnie :) Poniżej przykładowy wzór, możliwe też inne kolory i stylistyka. Cena 25zł, przy większym zamówieniu do negocjacji. Czas realizacji też do indywidualnego ustalenia.

image

image

image

image

Wykonuję również albumy oraz księgi gości - a na dłuższą wycieczkę zdjęciową mogę zaprosić tutaj: http://zuzanka-czaruje.blogspot.com :)
http://zuzanka-czaruje.blogspot.com
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
przyglądnę się temu z bliska.... całkiem interesująca forma
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zuzka -jak można się z Tobą skontaktować w sprawie szczegółów Twojej oferty?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
witam, bardzo mi sie podobaja Twoje podziekowania i potrzebuje takie, prosze odezwij sie na meila malwina_ns@o2.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeny, zastanawiam się ile wydajecie na te Wasze wesela, skoro doliczyć do tego trzeba jeszcze wycieczki w ramach podziękowań dla rodziców itp.
Wydawało mi się, że takie podziękowania podczas wesela mają charakter symboliczny i chodzi raczej o WYPOWIEDZENIE wśród gości i rodziny słów miłości i wdzięczności jakie czujecie do rodziców i teściów w związku z Waszym wychowaniem i pomocą w przygotowaniu wesela - prezent to tylko dodatek więc nie widzę nic złego w kwiatach.
Czy takie wielkie prezenty to nie jest trochę przerost formy nad treścią? A co z rodzeństwem, dziadkami? Im tez dużo zawdzięczamy, tzn oni tez mają dostawać prezenty na naszym weselu?
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kwiaty to był dodatek..daliśmy bony do SPA :-)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
odświeżam wątek. Nasze wesele już niebawem. A pomysłu na prezent- brak. Pomóżcie drogie Forumki. Szklane wazony i serduszka z allegro- odpadaja. Nie chcemy zbieraczy kurzu. Wyjazd do SPA też odpada- 3x do roku rodzice sami sobie jadą. Mam pustkę w głowie dotyczącą takiech pomysłów. POMOCY
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My dajemy "tradycyjnie" kosz kwiatów i doczepione podziękowania papierowe w kartoniku/rulonie, a do tego zamówiłam "albumy" na zdjęcia:

http://allegro.pl/podziekowania-dla-rodzicow-album-w-24h-tani-kurier-i2497292492.html

Mama moja ma coś podobnego tylko dużo mniejszego ze zdjęciami ze ślubu siostry (od 4 lat do tej pory co jakiś czas jeprzegląda :) ), więc na nasze także jej się przyda do tego z indywidualną dedykacją, natomiast teściówka uwielbia wszelkiego rodzaju bibeloty więc taki "album" też jej na pewno się spodoba :)

Ja wyszłam z założenia, że musi być trochę tradycyjnie (kwiatki :) ) i przydatnie - album. Chciałam dac coś co będzie stało i im o nas przypominało, ale jednocześnie będzie choć trochę przydatne :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
A co gdy jedna ze stron ma tylko ojca? a u drugiej osoby są oboje rodzice. Jakie podziękowanie wręczyć? brak pomysłu :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My mieliśmy taką sytuację... :) To moi Rodzice byli, a od Męża tylko Ojciec, ale na domiar złego moi Rodzice wzajemnie się nie tolerują - dlatego siedzieli przy dwóch różnych stołach :D

Wszyscy Goście odśpiewali sto lat dla Naszych Rodziców, My podchodziliśmy do każdego z osobna (nie byli wywoływani na środek:)) i dawaliśmy prezenty, potem Dziadkom sto lat i później już była piosenka Cudownych Rodziców... Gdzie wszyscy Goście którzy byli Rodzicami byli zapraszani do tańca, a w szczególności Rodzice Młodych, mój B zatańczył z moją Mamą a ja z moim Tatą :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
my kupiliśmy rodzicom bilety na Sopot Festiwal :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jako fotograf, który posiada również studio i punkt z usługami foto, zauważyłam, że modne ostatnią stały fotoobrazy ze zdjęcia młodych, lub kolaż ze zdjęć od najmłodszych lat do teraz również w formie fotoobrazu.
Myślę, że to ciekawy pomysł na prezent dla rodziców.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jakieś piękne wydanie książki http://wkrainieksiazki.pl/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
a ja sie teraz zastanawiam nad obrazem ze zdjec w formie plotna:)
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Może coś oryginalnego i na pamiątkę i praktycznego na karafkę z kieliszkami w fajnym barku kominiarz http://sklepzupominkami.com.pl/slub-slubne-rocznica/1477-barek-kieliszki-stojak-kominiarz-szczescie-prezenty.html
lub stół symbol rodziny http://sklepzupominkami.com.pl/stojaki-barki-kieliszki-karafki/1651-barek-okragly-stol-kieliszki-prezent-urodziny-rocznica-slub.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
może jakiś karnet do spa na masaże itd

----------------------------------------------------------------------------

100club
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie rozumiem.. Kwiaty nie ? Dlaczego ?
Takie tłumaczenie jest dziwne, perfumy za kilkaset złoty ulatniają się w powietrze, słodycze się zjada, kartki obrazki chowa na strych, alkohol wypija, wycieczkę- jedziesz i wracasz..
Z tego punktu widzenia wszystkie te rzeczy sprawiają nam tę samą przyjemność- chwilową przyjemność.
Na dłuższą metę zostają tylko słowa, uczucia... Jakbym chciała żeby wróciły czasy kiedy kwiaty okazywały te emocje, a nie butelka taniego wina czy herbatniki z biedronki...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Sorry, ale w momencie gdy od gości dostaliśmy masę bukietów które stały tydzień w kilku wiadrach w piwnicy to po co jeszcze dla rodziców kosz z kwiatami??? Kwiatów było od wyboru do koloru, mogli brać ile chcieli ;)

A wino czy słodycze to nie musi być najtańszy zestaw z biedronki. W naszych sklepach jest z czego wybrać, z tej górnej półki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W piwnicy ? Było trzeba je rozwiązać i poukładać do wazonów :)
Kosz z kwiatami to trochę przesada aż, to spory koszt ale chociaż jedna piękna róża i podziękowania wyglądają o wiele lepiej :)
Myślę że to kwestia czasu kiedy kwiaty będzie można kupić coraz rzadziej..
Już teraz 50 % kwiaciarni w Polsce zbankrutowało.. Setki sadowników i ogrodników zamyka działalności.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Sorki nie miałam w domu jakiś 20tu lub więcej wazonów żeby tyle kwiatów upchnąć :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

A może niewielki wypad na weekend? To nie musi być bardzo drogie przecież, ale na pewno się spodoba i pozwoli rodzicom na przeżycie miłych chwil.
drewniane tabliczki http://www.giftmania.com.pl/c/1984/tabliczki-vintage.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ostatnio Państwo Młodzi wręczali takie figurki zbliżone do statuetek Oscara. Rodzice byli wyluzowani, więc zaczli skakać z zachwytu niczym na podium :-)
Ja osobiście strzelałbym w jakiś wypad na weekend :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Polecam piękny portret http://www.jolakarykatura.org podarowałam coś takiego rodzicom na moim weselu, piękna pamiątka .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kupiliśmy nową nawigację do samochodu http://www.dobryton.pl/kontakt. Na wyjazd do Chorwacji jak znalazł.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

my zrobiliśmy kosz niespodzianek. Dla matki cale wyposażenie do maszyny do szycia, bo to jej pasja, a ojcu zestaw oryginalnych akcesoriów do palenia z bletki.com bo palenie moze i najzdrowsze nie jest, ale to w sumie jego jedyne hobby ;p
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

my daliśmy fotoksiążki (zrealizowała je dla nas drukarnia polimax - mega polecam!) i do tego taki kosz z winem i takimi drobiazgami
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Empik Foto - macie tam fotoksiążki. Moim zdaniem najlepszy pomysł jeśli chodzi o takie tematy.
Możecie złożyć w jednym albumie wszystko, co wam przyjdzie na myśl, w sensie - fotki.
Po prostu dopasujcie takie, które będą jakoś tematyczne. Mogą to być zdjęcia wnuków albo po prostu historia waszego życia.
Najważniejsze, aby całość została złożona w ciekawy sposób.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja ostatnio kupiłem rodzicom obraz od Damiana Bąka. Są zachwyceni, gość robi dobrą robotę! :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

My kupiliśmy im wycieczkę za granicę na kilka dni , żeby mogli zrelaksować się. Prezent był mega trafiony , zadowoleni byli bardzo.
Naturalna i subtelna Fotografia Ślubna https://www.lisitsa.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Fajnym prezentem mogą być zegarki ? W dzisiejszych czasach trzeba myśleć taktycznie i zobaczyć w jaki sposób możemy zaoszczędzić więcej pieniędzy. Na Zegarownia.pl jest teraz fajna promka, ponieważ przy zakupie zegarka Traser możesz odebrać fajny damski model Charles BowTie ! Warto :) Polecam :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przy tak ważnej uroczystości warto kupić wyjątkowy prezent dla rodziców. Po wielu ustaleniach wybraliśmy obrazy grawerowane laserowo z pracowni tuprezenty.pl Rodzice z dumą powiesili piękny obraz w kształcie drzewka.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

jeśli szukasz wyjątkowego prezentu z okazji rocznicy ślubu to przeczytaj poradnik https://glos24.pl/50-40-rocznica-slubu-jak-wybrac-ponadczasowy-prezent w ten sposób wybierzesz sprawdzony pomysł
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hej, mam kilka pytań do osób mających ślub za sobą bądź tych przygotowujących się ale i tez osób, które na ślubach bywają
1. Co można rodzicom i dziadkom podarować w ramach podziękowań? Brałam pod uwagę takie filiżanki jak tutaj
Będą one wręczane w domu przed ceremonia wiec gabaryty nie maja znaczenia.
2. Co mieliście/chcielibyście mieć/widzieliście jako podziękowania dla gości ?
3. Co można prosić zamiast kwiatów ?
4. Czy wypada w zaproszeniu nakierunkować waszym zdaniem gości jakie mniej więcej prezenty chcieliby dostać państwo młodzi ?
Alkohol w kazdej z 3 pierwszych kwestii odpada. Będzie na stołach i to wystarczy.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

a nie lepiej podarować im coś co będzie zawsze im weselu przypomniało? ;)
1. Wstawie kilka przykładów :)
Obrazki 3D z grawerem: http://bityl.pl/Palwb
Album na zdjęcia: http://bityl.pl/j7x8t ( wydrukujcie kilka wspołnych zdjęć, a potem wręczcie im zdjęcia ze ślubu - tanio można wywowałaś zdjęcia w empiku, czesto nawet po 30groszy za sztukę)
Personalizowane kubki i ręczniki: http://bityl.pl/IqYB5
2. Herbata w słoiczkach z naklejką z datą ślubu, magnesy na lodówkę, karteczki z miłą wiadomością ;)
3. Słodycze, miody, bony podarunkowe dla rossmana czy empika, Herbatę lub kawę.
4.Najlepiej zrobić listę na stronach internetowych i podesłać do osób zaproszonych, tak aby anonimowo mogli zaznaczyć kto co kupi, żeby prezenty się nie powtórzyły ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja polece poszukać na amelia wedding.pl jak szukałam pomocy przy organizacji tj upominków lub zaproszeń -bardzo pomogli.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dla mnie kosze z kwiatami sa oklepane, nie chcialam na swoim ślubie czegoś takiego. W internecie jest duzo inspiracji, np. https://www.tessoria.com/blog/pdziekowania-dla-rodzicow-jaka-bizuterie-wybrac.html tu poradnik jaka bizuterie na prezent dla rodzicow wybrac albo https://kobieta.wp.pl/nie-wiesz-jaki-prezent-kupic-rodzicom-my-wiemy-6586471299767040a tutaj wiecej pomyslow.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

wyjątkowy prezent dla rodziców opisano tu https://jaw.pl/2020/10/jak-wybrac-wzruszajacy-prezent-dla-rodzicow/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Może zestaw kryształowych szklanek! Takie cuda zamówisz na https://niemencrystal.com/!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Fajnym pomysłem na dodatek do prezentu świątecznego jest list od św. Mikołaja jaki można zamówić na elfi.pl. Taki dodatek spodoba się każdemu bez względu na wiek. W ostatnie święta moi rodzice byli zachwyceni takim listem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak dla rodziców idealnie sprawdzi się taki zestaw prezentowy https://mapgai.pl/Kubki-MAZ-ZONA
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A myslalas o jakimis ciekawie zapakowanym alkoholu albo innym jedzonku? Ja moim rodzicom dałem pudło w tym roku z whiskey i słodyczami. Znalazłem na to ciekawe opakowanie, bo drewniane pudło z https://sklep.pakoteka.pl/kategoria/pudelka/ bardzo elegancko sie prezentowalo i rodzicom przypadlo do gustu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inspiracji na prezenty dla rodziców możesz poszukać na https://www.gdziewesele.pl/ :)
Szukasz idealnej sali na wesele wejdź na https://www.gdziewesele.pl/ , znajdziesz tam hotele, restauracje na przyjęcia weselne w Warszawie, Gdańsku, Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu w całej Polsce
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Moim zdaniem najbezpieczniejsza opcja prezentową jest po prostu podarowanie pieniędzy. I niech para młoda sama kupi sobie coś, co będzie im odpowiadało. Jeśli jednak chcecie podarować coś materialnego, polecam postawić na porcelanę albo ceramikę. Niekoniecznie z sieciówki W Polsce mamy wiele pięknych firm oferujących ręcznie malowane dodatki tego typu https://andyceramika.pl/kubki - warto przejrzeć sobie filiżanki z Bolesławca.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wesele

ile planujecie wydać na ślub i wesele? (209 odpowiedzi)

znalazłam na forum podobny wątek, jednak tam dziewczyny wypisywały tylko kwoty, a nie o to mi...

ile wódki, napoi na wesele...??? (68 odpowiedzi)

Hejka.... Forumki, które mają doświadczenie powiedzcie mi ile wódki, napi na 100 osób???

czy to dobry pomysł na prezent? (52 odpowiedzi)

Doradźcie mi proszę czy jednodniowy romantyczny wyjazd z noclegiem kolacją przy świecach i...

do góry