Widok

Prezent

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Hej. Mój pierwszoklasista otrzymał zaproszenie od koleżanki z klasy na urodziny. Zastanawiam się, jaki powinien być w tym wieku prezent. Czy książka + Gra planszowa lub zestaw kreatywny to wystarczający prezent, czy raczej jakąś zabawka? Co dostają od kolegow/koleżanek z klasy Wasze dziei/co kupujecie w prezencie?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja się mamy podpytałam, i finalnie koleżanka dostała lalkę. Choć i Twoje pomysły uważam że są dobre. Moja córka by się cieszyła
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Z prezentów, które otrzymała moja córka to: książki, gry planszowe, bon do sklepu, słodkości, skarbonka porcelanowa, szkatułka, wieszak na biżuterię, portfel, czapka z daszkiem, przybornik na biurko, torebka, lego, koszulka. Ogólnie to cieszyła się tak naprawdę z wszystkiego, bo takie są dzieci. Dzieci z każdego drobiazgu się cieszą.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

Decyzja o ciąży podjęta- co dalej :) (42 odpowiedzi)

Hej dziewczyny, dawno mnie tu nie było (kiedyś funkcjonowałam pod innym nickiem :)), ale teraz...

Gdzie kupie tanio fotelik samochodowy? (39 odpowiedzi)

Jak w temacie. Potrzebny mi fotelik dla córci 9-18kg, najlepiej żeby kosztował max 350zł i był...

thermomix -czy warto kupic?? (8 odpowiedzi)

Hejka-czy moze któraś z was ma thermomix??dzisiaj w pracy o nim słyszałam ze taki boski, troche...

do góry