Widok

Prezent

Mój brat marzy o wycieczce w ciepłe kraje , ale go na to nie stać. Postanowiłam dać mu tego namiastkę i na urodziny kupiłam mu hamak do domu. Jak myślicie czy coś jeszcze powinnam mu do tego dokupić?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Gdyby to nie była kolejna reklama, to by było nawet zabawne. Namiastka ciepłych krajów na hamaku w m3. Bo ja wiem... Może dmuchaną ciemnoskórą lalkę. Żeby go wachlowała na tym hamaku oczywiście...
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 2

Prawicowi rasiści!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

To do mnie? No nie moja wina, że wystarczy z googla skorzystać.
"@dczn76
Prezydentem Polaków powinien być Kukiz. Menel, alkoholik, szumowina. Przysłowiowym bydłem powinno rządzić bydlę. Wincyj jowów!"

Kto być rasista? Kto uważać Polaków za bydło? Komentarza pod artykułem "Gdy on chce wejść tylnymi drzwiami" nie przytoczę. Blondi drogie, co wy zostawiać po sobie w tych internetach? Wy o prywatność nieco zadbać :( My nie mieć żalu i pozdrawiać serdecznie
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

palmę, chyba że ma upodobnić pokój do fuerty
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

kup mu bilet do afryki prościej :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

fajny pomysł, mysle ze wystarczy ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dokup bilet do zoo, żeby miał namiastkę safari.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

Mnie chyba nie uszczęśliwiłby hamak, gdybym marzyła o egzotycznej wyprawie. Mimo to prezent nie jest głupi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

hamak?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wiesz co taka wycieczka do ciepłych krajów to może Cię zrujnować finansowo. Wykup mu może wakacje u nas w Polsce. Jest cała masa pięknych miejsc! Na przykład tutaj http://www.zamekjanowpodlaski.pl/ śliczny hotel, w pięknym miejscu. Nie są to tropiki ale jest mnóstwo miejsc do zwiedzania, można spacerować, chodzić na basen czy odprężyć się w spa:) Myślę, ze brat będzie zadowolony!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pod Berlinem jest ciekawy obiekt nazywa się chyba Tropical Island, są to baseny pod kopułą z klimatem tropików. Zaraz po sąsiedzku, bilet dzienny kosztuje około 40 Euro. To jest naprawdę fajna alternatywa :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

może z czasem będzie go na to stać ;)
___________
https://globesystem.pl/
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zawsze może zmienić pracę, albo wziąć kredyt :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hamak? No nie powiem, sama bym chciała mieć :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hamak, w życiu bym nie wpadł na taki pomysł ;) Prezent fajny , jak ma duży balkon :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Skoro nie stać go na byle wycieczkę to tym bardziej na duży balkon
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Hydepark

słodko, część druga ;) (544 odpowiedzi)

Zakładam nowy wątek, słodycze stały się niemożebnie długie i nie mam już do nich cierpliwości ;)...

Trójmiasto do bani (381 odpowiedzi)

Mieszkałem w Warszawie, Mieszkałem w Krakowie, teraz przyszedł czas na trójmiasto i tylko...

Klimatyzacja w biurze (51 odpowiedzi)

Pracuję w biurze z dziewczynami. Teraz gdy się zrobiło ciepło, mają włączoną cały dzień...

do góry