Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Obsluga klienta wątek zamknięty Jakas durna nadeta baba odbiera telefony, chamska i nie kulturalna....
~Tomek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 30 maja 2017

polecam!!! wątek zamknięty W życiu nie byłem na lepszym masażu :) prostu polecam !!!
~Mariusz
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 13 lipca 2013

nie można się dodzwonić aby umówić masaż? wątek zamknięty Gościłem przed świętami w studiu na Monte Cassino i obsługiwała mnie taka...
~Olbrzym
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 31 grudnia 2012

Moim zdaniem świetnie wątek zamknięty Byłem pierwszy raz, więc ekspertem nie jestem i mogę się wypowiedzieć tylko...
~Czarek
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 13 lutego 2012

agencja towarzyska w piwnicy wątek zamknięty Kupon zakupiony na grouponie okazał się wielką porażką. Miejsce do którego...
~a.
2

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 28 lipca 2011

pytanka wątek zamknięty Konkretne pytanie dla tych co już byli: - którą panią najlepiej wybrać? -...
~kmieciu
2

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 21 maja 2011

zadowolony :) wątek zamknięty GORĄCO POLECAM, WSPANIAŁE MASAŻYSKI, RAJ DLA CIAŁA I DUSZY, PEŁNE ODPRĘŻENIE...
~ROMEK
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 17 sierpnia 2011

Polecam wątek zamknięty PROFESJONALNE WYKONANIE MASAŻU PRZEZ SEXOWNE DZIEWCZYNY BYŁEM PIERWSZY RAZ I...
~Dzik
2

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 23 marca 2011

pro Masaż erotyczny na Pagórkowej w Gdańsku wątek zamknięty W zasadzie jestem sympatykiem "płatnej miłości" ale natrafiłem na ogłoszenie...
~cekol
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 15 sierpnia 2011

masaż tantryczny z Gruponu wątek zamknięty Ja wykorzystałam swój kupon w czerwcu zaraz po zakupie i byłam zadowolona ale...
~marta
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 9 sierpnia 2011

Full odjazd - Gdańsk, ul. Pagórkowa wątek zamknięty Byłem wczoraj wieczorem. Była Maja i Ewa. Dziewczyny w seksownych strojach...
~damiga
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 22 lipca 2011

super wątek zamknięty bardzo fajny wystroj, kimat, pani tez bardzo fajna i fajnie masuje, wyszlam...
~majka
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 20 maja 2011

zajefajnie wątek zamknięty byłem, sprawdziłem - spróbuj jest super !
~mietek
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 8 kwietnia 2011

PRO MASAZ EROTYCZNY wątek zamknięty polecam Egipski zaułek na Kowalach exluzywny salon i ładne masażyski co...
~młody wilk
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 24 grudnia 2010

łatwo można się uzależnić wątek zamknięty masaż w tym studio to prawdziwa przyjemność. Zdecydowanie polecam każdemu kto...
~Brukselka
2

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 16 listopada 2010

Najbardziej relaksacyjny masaż na świecie!!! wątek zamknięty Do Pani Izy trafiłam przez przypadek. Numer znalazłam na internecie i...
~Agula
1

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 22 stycznia 2010

POZYTYWNIE ! wątek zamknięty POLECAM TEN SALON-MIŁA PROFESJONALNA OBSŁUGA-NO I PRZEDE WSZYSTKIMSKUTECZNE...
~MICHAEL
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 22 stycznia 2010

JAK NAJBARDZIEJ POLECAM ! wątek zamknięty O salonie dowiedziałam się od kolegi,który jest stałym klientem Pani Izy i...
~Aldonka
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 26 listopada 2009

Super!!!:) wątek zamknięty Miła i przyjemna atmosfera, masaż bardzo profesjonalny , chyba dotąd...
~Mareckigo
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 26 listopada 2009

super masazyk, relaksik w 100% wątek zamknięty Miła atmosfera, super masazyk !!! POLECAM WSZYSTKIM !!!
~madziunia
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 26 listopada 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
28

postów

20

wątków

do góry