Widok

Problem - słony posmak w ustach.

Witam kochane, mam poważny problem, od ponad miesiąca czuję w ustach ... sól :-( posmak odczuwam cały czas, często jest bardzo nasilony, czuję sie tak jakbym piła wodę z morza :-( byłam u lekarza ogólnego zrobił szczegółowe badania krwi - wszystko w normie, wysłał mnie do neurologa, ten zgłupiał :-/ dostałam skierowanie na EEG i rezonans...badania w grudniu i styczniu. Czy któraś z was miała takie objawy? z jakim schorzeniem to może być związane? lekarzom nic do głowy nie przychodzi. Nie jestem w ciąży, odżywiam się dobrze, nie palę od 15 - stu miesięcy.Pozdrawiam.
popieram tę opinię 22 nie zgadzam się z tą opinią 5

Witam goraco wszystkich mialam taki sam problem od 2 m cy posluchajcie sobie Jerzego Zieby wypilam pol szklanki wody z pol lyzeczkami sody zakwasilam zoladek wszysko ok polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam. Właśnie mam to samo od kilku miesięcy. Zero chorób, zero lekow, zdrowe jedzenie. Chyba spróbuje sody z woda , albo zrobie dietę cytrynową. dzięki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie wiem jaka jest przyczyna u Ciebie, ale jedną z przyczyn może być przewlekłe przyjmowanie leku z grupy inhibitorów pompy protonowej, takich jak gasec, emanera, lanzul i t.d.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Cześć, moja mama ma ten problem od prawie 2 lat. Czy po diagnozie że to stres coś się zmieniło? brałaś jakieś leki?? mój mail. pgodlewska@op.pl - będę wdzięczna za odpowiedź....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
I jak teraz się czujesz?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Yga..Przeszło tobie jeśli mogę zapytać?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mam nadzieję że pomoże.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Zdrowie

Naprawdę dobry Dom Seniora znacie? (13 odpowiedzi)

Szukam odpowiedniego miejsca a niestety w Gdańsku i okolicach nie znalazłam takiego domu, który...

do góry