Widok

Problemy ze znalezieniem pracy.

Czy tylko ja mam takie problemy ostatnio? Od prawie 2 msc jestem bezrobotna - pracowałam w prywatnym żłobku, zajmowałam sie też prywatnie dziećmi. Jakoże znam się na komputerze, szukałam też ogłoszen jako recepcjonistka, sekretarka. I szczerze mówiąc jest poprostu jakaś masakra.. Nie ma nic konkretnego.
Chyba w jakąś deprechę już popadam :(
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
3...2...1

WSPÓŁCZUJEMY !
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
a sprawdziłas oferty z portalu trójmisto, jest tam sporo propozycji pracy dla opiekunek do dzieci i np. recepcjonistów jak np te tutaj
http://praca.trojmiasto.pl/gdansk/ogloszenia.php?hi=&id_kat=151&ii=19&slowa=&tv=Gdańsk&submit=
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A nie zauwazyłas ze 70% kobiet szuka własnie takiej pracy?:].
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Agencja Euro Kadra, mają placówkę w Sopocie, pracę wam zapewnią z dnia na dzień.
A jakie to będzie dokładnie zatrudnienie, to już zależy w całości od Was.
Na pewno aktualnie widać duży potencjał inwestycyjny, nie brakuje okazji i po prostu można robić sensowne interesy.
To też dobry moment po prostu na zmianę pracy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

EuroKadra daje teraz zdecydowanie najlepsze warunki pod względem możliwości zdobycia pracy.
W zasadzie to sytuacja się diametralnie odmieniła, każdy może coś znaleźć.
A jak to pójdzie dalej? Kwestia wykorzystania okazji. Na pewno jeśli ktoś chce teraz znaleźć etat, to coś dostanie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam wszystkich gorąco
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Towarzyskie

ceramika - gdzie? (5 odpowiedzi)

ostatnio zapałałam żądzą oddania się sztuce (to bezpieczniejsze i rozsądniejsze niż oddanie się...

Pomocy!!! Czy biżuteria to dobry prezent na święta? (17 odpowiedzi)

Na pomoc! Czy coś z biżuterii będzie dobrym prezentem pod choinkę dla dziewczyny? Jakaś broszka,...

a gdzie jedziecie na wakacje? (32 odpowiedzi)

no cóż ,pogoda za oknem fatalna,marzy nam się południe Europy ,ale powiedzcie gdzie jedziecie na...

do góry