Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Brak miejsca parkingowego wątek zamknięty W ofercie wynajmu biura jest również możliwość korzystania z miejsca...
~Była najemczyni
2

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 27 listopada 2014

Nikko - opinia wątek zamknięty Aż żałuję, że nie mieszkam na stałe w Gdyni i nie mogę korzystać z tej cud...
~Nikko
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 10 września 2013

Polecam wątek zamknięty Świetne miejsce, przyjemnie urządzone, sympatyczni pracownicy to wszystko...
~Ang
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 3 września 2013

Lokale do wynajęcia w sercu Gdynia wątek zamknięty Byłam, widziałam, rozmawiałam z przemiłą Panią Urszulą , która w cudowny...
~Kobieta
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 3 września 2013

Ania - opinia wątek zamknięty Miałam przyjemność uczestniczyć w spotkaniu w jednej z sal konferencyjnych....
~Ania
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 28 sierpnia 2013

Bardzo funkcjonalne wątek zamknięty Bardzo przyjazne dla oka, dobrze zrobiony wystrój, atrakcyjne ceny....
~Mariusz Sierackziewicz
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 27 sierpnia 2013

ocena wątek zamknięty Wszystkie wymienione elementy zasługują na bardzo dobra ocenę, lokalizacja z...
~Elzbieta
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 27 sierpnia 2013

Monika Hausman-Pniewska - opinia wątek zamknięty świetny pomysł, przyjazne, estetyczne wnętrza :) polecam
~Monika Hausman-Pniewska
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 26 sierpnia 2013

nareszcie tak świetnie zlokalizowana wątek zamknięty Świetny pomysł w najlepszej lokalizacji. Przemyślana oferta i dobra cena....
~Maggie
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 26 sierpnia 2013

Polecam! wątek zamknięty Świetny pomysł,atrakcyjna oferta a przede wszystkim kompetentna i miła...
~Alex
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 26 sierpnia 2013

AK - opinia wątek zamknięty Świetny pomysł i realizacja - dostępne finansowo i logistycznie, ze świetnymi...
~AK
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 26 sierpnia 2013

dobre miejsce dla small businessu wątek zamknięty Oferta na 6.0, bo Projekt Lokale daje wszystko, czego można oczekiwać od...
~Hubert Rabiega
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 26 sierpnia 2013

biuro na wynajem w dobrej lokalizacji wątek zamknięty W końcu w dobrej lokalizacji w Gdyni powstała taka oferta. Bardzo dobre...
~Dorota S.
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 26 sierpnia 2013

Klimiat i świetni ludzie wątek zamknięty świetna inicajatywa, polecam
~Piotr
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 26 sierpnia 2013

Polecam Projekt Lokale! wątek zamknięty Bardzo fajne miejsce, dobrze się zapowiada. Projekt Lokale trzyma wysoki...
~Michał Helwak
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 26 sierpnia 2013

polecam wątek zamknięty świetna atmosfera, nowoczesne, kameralne i przytulne przestrzenie!
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 26 sierpnia 2013

Świetny Pomysł wątek zamknięty Fajna alternatywa dla jednoosobowych firm i wszystkich małych...
~Marcin
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 26 sierpnia 2013

Rewelacyjna oferta za bardzo dobrą cenę wątek zamknięty Rewelacyjna oferta za bardzo dobrą cenę
~Potencjalna zainteresowana
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 26 czerwca 2013

Biuro z fajnym klimatem i fajnymi ludźmi wątek zamknięty Polecam. Fajnie wyposażone, idealny dojazd, tanio. Każdy niech oceni sam.
~Robert z Gdańska
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 23 czerwca 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry