Widok

Projekt kuchni i łazienki

Szukam kogoś, kto wykona projekt kuchni oraz łazienki, niedrogo.
Może znacie jakiegoś projektanta lub studenta, który chciałby się tego podjąć?
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
witam,
jestem architektem wnętrz, chętnie prześlę portfolio do wglądu, proszę o podanie adresu e-mail. l
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja się przyłącze do tematu i poproszę porfolio na email dorotagrab@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam! Rowniez czeka mnie przeprowadzka i remont , zainteresowana jestem kuchnia i łazienką! bardzo proszę o portfolio
kamilatokarska@wp.pl

Pozdrawiam!
image

image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kasiu, projekt łązienki "dostaniesz" w salonach łazienkowych.. nie wiem, gdzie zamierzasz kupić kafelki ale My właśnie jesteśmy w trakcie zakupu i czekamy na projekt.. z kuchnią tak samo.. pytałam u dwóch sprzedawców i w obu przypadkach projekt jest za free.. jeśli oczywiście kupisz u nich kafelki ;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zazwyczaj projekty mebli są za free,oczywiscie jak sie zamawia u danej firmy wszystko robią ci na wymiar najpierw na papierze ponziej produkuja zgodnie z wczesniejszym projektem. Nam natomiast bardziej chodzi - przynajmniej wypowiadam sie o sobie o calkowitej aranzacji pomieszczenia, swiatła ,dodatki , kolorystyka,nowości jakies ciekawe ustawienie.
Bo tak naprawde kazdy potrafi rozrysowac sobie podstawowe ustawienie szafek dostepnych w katalogach firmowych....a to nie chyba o to chodzi.
image

image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja też otrzymałam darowy projekt łazienki jak zamówiłam u nich kafle a zamawiałam w IMEX-ie, polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
kamilka, możliwe, że w "prawdziwym" projekcie jest więcej detali, ale wg mnie ciężko jest trafić 100% w gust klienta i tak często coś się zmienia na swoje... moim zdaniem taki projekt poprostu za drogi 120zł/m... my mamy 80m.. 9600zł za sam projekt to przeginka.. a do tego bardzo często kuchnie i łazienki są jeszcze droższe.. są też tanie projekty na allegro, ale wszystkie raczej na jedno kopyto.. równie dobrze można coś podpatrzeć i zastosować u siebie...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
pewnie ze tak,projekty są drogie nawet czasami zbyt drogie wg mnie :) ale no nie znam sie na tym! :) ostatnio bawiłam sie w programie ikea do projektowania kuchni! polecam!
image

image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ten program ikeowski to durny jak nie wiem ;-)))) hihi
też kiedys próbowałam coś zrobić, ale to nie na moje nerwy ;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Projekt kuchni ze studia kuchennego a projekt od projektanta wnętrz to zupełnie co innego. Studio kuchenne proponuje rozmieszczenie szafek i sprzętów, nikt nie pojedzie jednak z inwestorem, aby obejrzeć kafle czy drewno na podłogę, nie zasugeruje pasujących opraw oświetleniowych, kolorów farb (nie mówiąc już o innych rozwiązaniach na ściany jak np. tynki dekoracyjne, druk na szkle, tapety itp ). Zdarza się, że w studiach projektują osoby w ogóle nie związane z architekturą wnętrz. Osoby takie mogą mieć pojęcie o ergonomii w kuchni czy też nowych rozwiązaniach technicznych, ale nie zawsze będą miały wyczucie stylu. Od inwestora zależy, czy decyduje się na częściowy projekt w studio kuchennym, a z resztą walczy sam czy woli zwrócić się do kogoś, kto pomoże mu od początku do końca.

Z łazienkami projektowanymi w salonach bywa różnie. Są ciekawe aranżacje i estetyczne projekty, niestety częściej widzę natłok dekorów (najlepiej wszystkie dostępne z danej serii płytek), kolorów, masę półeczek i wnęczek z halogenami i oczywiście kafle po sam sufit (bo sklep na tym zarabia przecież) zamiast innych rozwiązań.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
alaisa, odezwij się do mnie na meila psygidus@wp.pl ;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
popieram alisse ze to sa dwie rozne rzeczy projekt calkowity a projekt czesci rzeczy. pozatym tu chyba tez chodzi o dopasowanie do gustow i nie zrobienie kiczu(chyba ze o to chodzi) i zrobienie ciekawego pomieszczenia ale nie takiego jak w folderze .
nie mowie ze te folderowe sa zle ale nieraz sie gdzies wchodzi i czujesz sie jak w folderze bo juz to gdzies kiedys widzialas.

ja niestety nie mam kasy na to, ale marzy mi sie uzadzenie z glowa, stylem i ergonomia mojego przechodniej "salono-sypialnio-jadalni". na szczescie dzieci powoli przenosza sie juz z zabawkami do siebie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
alaisa, podeślij portfolio na adres ficky@tlen.pl, Pozdrawiam,
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
portfolio przesłane, zapraszam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dopiero teraz zauważyłam, że temat się rozwinął.
Poproszę portfolio i cennik na kgajowska@gmail.com.
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
również poproszę, mój mail aniouka@o2.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
portfolio:
http://www.tomaszjasinski.net
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Poproszę o portfolio i cennik. Mój adres: malgorzata.hoppe@gmail.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
portfolio przesłane, zapraszam
Karolina
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja rowniez poprosze o portfolio jak i cennik :)
moj mail basia23.10@wp.pl , pozdrawiam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zerknij tutaj https://projektowanie-wnetrz-online.pl/aranzacje/kuchnia. Mają niezłe projekty.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie powiem czego unikać bo jestem zadowolona ze swojej kuchni. Co prawda użytkowana dopiero 14 miesiecy. Powiem co mam z czego jestem bardzo zadowolona:
*okno nad zlewem,
*lodówka w zabudowie,
*zabudowa meblowa pod sufit,
*tam gdzie była tylko możliwość są szuflady,
*na ścianie z okapem "cegła"
*czarny zlew franke.
Dlaczego jestem zadowolona?
1) nie mam problemu z pełnym otworzeniem okna. Okno daje mi naturalne światło do mycia naczyń. Myjąc naczynia widzę co się dzieje na drodze.
2) uważam, że lodówka w zabudowie wprowadza większy ład w kuchni. Nie jest w całe mniejsza od standardowej.
3) wysuwane szuflady ułatwiają wyciaganie. Są też wygodniejsze w utrzymaniu porządku.
4) więcej miejsca na przechowywanie. Łatwiej zachować czystość. Mając 159cm ciężko czyściło się "sufit" zabudowy kuchennej.
5) cegłę bardzo łatwo się czyści.
6) o czarnym zlewie pisze, bo czytam same negatywy. Prawda jest taka, że nie ważne jaki byłby kolor. Trzeba o niego dbać

Zresztą na tej stronie jest dobry blog projektanta wnętrz z Krakowa https://marengo-architektura.com/ Warto jest zajrzeć i poczytac sobie o pomysłach na kuchnię.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Usługi i wykonawcy

Taras z desek kompozytowych - (66 odpowiedzi)

Czy ktoś ma taras z desek kompozytowych? Polecacie jakieś konkretne firmy? Jak deski się...

szukam do remontu (73 odpowiedzi)

Szukam fachowca/ fachowców od zaraz do remontu mieszkania

ile kosztuje szafa wnekowa? 1.9x2.55h (56 odpowiedzi)

witam, szukam kogos do wykonania szafy wnekowej o wymiarach 1.9x2.55x0.6 z drzwiami szklanymi...

do góry