Widok

Projekt łazienki bokaro? - proszę o opinie

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Witam, czy robił ktoś z was u nich projekt,wraz z zakupem kafli? Zastanawiam się czy wystarczy kupić tylko kafle, z armaturą i meblami chce się jeszcze wstrzymać.Dawaliście zaliczkę?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hopka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jesli nie ma sie pomyslu na lazienke to warto skorzystac z projektanta
ale jesli sie ma pomysl to nie warto

ja byłam w bokaro przed remontemu kuchni by wybrac kafle poszlam zobaczylam, wybrałam i kafle które były w bokaro kupiłam przez internet 40% taniej :)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3
Te które wybrałam, akurat niema aż takiej różnicy cenowej w necie. A tu przynajmniej jestem pewna, że dojdą, całe,z jednej serii, ewentualna reklamacja no problem. Wolę dopłacić za spokój. Jedna łazienka to nie problem mam 3 do ogarnięcia.Tylko nie chcę ceramiki i mebli na razie kupować.
Stąd pytanie czy ktoś może wie czy aby projekt był za free wystarczy kupić kafle, czy całość??Głupio mi dzwonić do nich ;/
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
miałam do zagospodarowania maleńką nową łazienkę. zupełnie nie miałam pomysłu, jak wszystko tam zmieścić. i zdecydowałam się na pomoc projektanta z bokaro. przy wykonaniu projektu zapłaciłam za niego 300zł (to było 2 lata temu), miało to być odliczone od ceny kafli (które okazały się o połowę droższe niż w innym sklepie).
nie byłam zadowolona z projektu. spodziewałam się chyba bardziej profesjonalnego doradztwa. ostatecznie nie kupiłam kafli w bokaro, nie skorzystałam też z projektu, bo był mało funkcjonalny.

koleżanka miała projekt za free przy zakupie prysznica z deszczownica.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
W Bokaro kupują idioci lub rozrzutni.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4
Niekoniecznie , niektore ceny maja niższe niz w sieciówkach a jakosc lepszą , co do samych kafli to niektore kafle sa dużo drozsze a niektore sa w cenie porównywalnej ( pamietajcie ze do zamówien z neta trzeba doliczyc koszt przesylki , czasem wyjdzie taniej, czasem podobnie , a czasem dużo drozej niz w bokaro )....

My ta zrobilismy zakupy na czesc materiałow , reszta z sieciówek lub neta .... Z bokaro jestesmy zadowoleni i polecamy :-)

Z projektanta nie korzystalismy - ja sama zaprojektowałam łazienki :-).
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Chcesz to idź do taniego wielkiego marketu ,tam dostaniesz tanie wielkie gó.....no ,chińskoindyjskotsjlandską tandetę która nie działa ,i ciągłe reklamacje życzę piwodzenia
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
dokladnie, przy wiekszym zamowieniu, a remont lazienki to spore wydatki, mozna wynegocjowac inne kwoty. nadal wyzsze niz z necie, ale niektore ceny sa bardzo zblizone. Tez sie waham, bo robialm tam projekt, zaraz bede kupowac cale wysposazenie, w necie pare groszy taniej, ale dla swietego spokoju chyba kupie na miejscu. Zalezy mi na czasie, a jak cos co zmaoiwe bedzie potluczone, czy miala inna wade..strace czas. jak komus nie zalezy na czasie, i moze sobie zamowic wczesniej to co innego. Ja z chwila odebrania zamowienia zaczynam wykanczanie lazienki. Zasatanawialam sie tez nad Femaxem, tez atrakcyjni cenowo, tez robia projekt..ale chyba maja mniej plytek (przyynajmnjie na sklepie). A daleczgo wybralam Bokaro..nie wiem:) mam nadzieje ze nie bede zalowac, ale to sie okaze za jakies 2 m-ce
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja też zamówiłam przez internet i mam lipę :(, potłuczone + różne odcienie, masakra jakaś.........
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4
My dokładnie tak samo! Mają tam niesamowitą przebitkę cen.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tak dalam zaliczke na projekt, 800 zl, ktora bedzie potracona przy zakupach (chyba powyzej 3k)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
witam. w marcu robilam projekt. 800 zl zaliczki odliczone od ceny kafli, przy zalozeniu ze wydamy 3000zl. jestem zadowolona, projektantka uwzglednila moja wizje, chcialam jasna lazienke, nowoczesna, z akcentem mozaiki i taka otrzymalam. projektantka uszanowala takze fakt ze nie chcialam wydac nie wiadomo jakich kwot na wanne i zlew- a jednak znalazla mi fajną sanitarkę, nowoczesna i za naprawde wporządku pieniadze. jeden problem- nie uwzglednila kilku kafli wiecej, i w konsekwencji musielismy domawiac, bo costam sie zbilo kafelkarzowi, wyszczerbilo i 5 dni do tylu bylismy z robota. ale efekt koncowy dla mnie super. no i wsluchanie sie w potrzeby klienta na 5-tke.:)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam hurtownię kafli "Diana" w Glinczu k/ Żukowa. Tam robią projekt łazienki z wybranych przez Ciebie kafli. Nie musi być to jeden "model". Robią nawet kilka wersji i wprowadzają zmiany, które sobie życzysz. Za projekt biorą zaliczkę, którą potrącają z wartości zakupionych kafli. Dodam tylko, że ceny porównywalne do tych z marketu. Ja mam zaprojektowane przez nich dwie łazienki i naprawdę jestem zadowolona zarówno z projektów jak i z cen kafli przez nich zaproponowanych. Na miejscu mają spory wybór, ale jak nie mają - to sprowadzą :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
Tu masz kontakt do rzetelnej firmy: http://www.marmur-dulemba.pl/index.php?content=kontakt#!/page_tresc
Na ich stronie masz także przykładowe realizacje, możesz sobie przejrzeć i wybrać coś z nic, ewentualnie sama coś zaproponować.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zdecydowanie nie polecam!!! Zainteresowanie klientem żadne. Panie nie mają pojęcia o budowie, nie potrafią nic doradzić a gdy zabraknie kafli to jest dopiero problem dla inwestora nie do przejścia. Szkoda czasu na tę „hurtownię”!!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak ale nigdy w Bokaro.Przepłacisz nawet 30 %
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
Popieram. Kupiłam projekt bo nie miałam pomysłu do końca na łazienkę. Ale koszt produktów (kafli, armatury) był 50% większy od pozostałych cen na internecie i do tego wolna obsługa osób odpowiedzialnych za sprzedaż skutecznie mnie zniechęciła. Projekt wart swej ceny bo jednak co 3D to 3D i do tego zwykła ludzka pomoc pani projektant.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Co to jest projekt 3D?.....zrobili Ci mini makietę łazienki?...ile to kosztuje?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bokaro mówimy nie. Moja mama robiła remont łazienki i toalety. Nie miała pomysłu, uparła się na Bokaro. Ok. Kafle i armaturę mają niezłe, dobrej jakości itp ale horrendalnie drogie w porównaniu do konkurencji. No i termin oczekiwania na zamówienie, jakby co najmniej kafle i armatura z Chin jechały osiołkiem. Projekt ok, łazienka finalnie wygląda bardzo ładnie, tylko że Pani projektant policzyła za dużo kafli a tych zwrócic nie można. Reklamacje tak, ale tylko na uszkodzenia fabryczne, transportowe itp. Tym sposobem w piwnicy leży 8 !!!! kartonów kafli za jakiś 1000 pln bo Pani się pomyliła. MASAKRA NACIĄGACZE!
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ostatnio musieliśmy zmienić projekt łazienki, poprzedni ze względu na wymiary płytek okazał się nieaktualny. Znaleźliśmy kobietę z ogłoszenia, która zmieniła cały projekt za nie duże pieniądze i zrobiła to naprawdę dobrze. Warto szukać.
Jeśli chodzi o płytki warto szukać w sklepach internetowych u nas różnica w stosunku do sklepu stacjonarnego w Sopocie wyniosła 1300zł, czas realizacji 2 dni.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Robilismy wlasnie remont duzej lazieniki i sami znalezlismy projektantke. chcielismy skorzystac z tej uslugi w bokaro ale ceny plytek sa 100% drozsze niz w necie wiec wolalam zaplacic za projekt lazienki 1000 zl i kupic wszystko przez internet taniej (oszczedzilam pewnie duzo wiecej niz ten 1000). Kafle super wyliczone, zostal maly zapas, indywidualne podejscie. O projektach z Bokaro ( i innych sklepow oferujacych uslugi) slyszalam ze sa "na odwal", zawyzaja ilosci kafli, no i nie ma konsultacji na miejscu czy wsparcia w trakcie remontu (kontakt projektantki z ekipa na miejscu w trakcie i pomoc w odbiorze sa bardzo przydatne).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Ja miałam projekty z bokaro i jestem zadowolona z ich wykonania, robiłam dwie łazienki na raz, raczej na styl nowoczesny (dają 3 propozycje projektu, ale mi i tak zmieniali bo w końcu zrobia tak żeby Tobie się podobało) Płytki wybierałam sama.Jeżeli chodzi o ceny to wybierałam tylko produkty które były w podobnej cenie co w necie, lub były sprowadzone z zagranicy i nie mogłam nigdzie ich znaleźć, liczylam też się z tym że kafle mogą się zbić i nie będę umiała ich zareklamować np. po niemiecku :( Dobre ceny za sanitaria mają też w sklepie k&m, ale wiadomo jak się kupuje dużo to zawsze moża wynegocjować dobrą cenę. Jak pisze Pan powyżej nie ma konsultacji projektantki na miejscu i wymiary też trzeba zrobić samemu to jest duży minus, bo przy remontach zawsze wychodzą jakieś "kwiatki" :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja odradzam firmę Bokaro. Płytki mają bardzo drogie. Tańsze w każdym innym sklepie lub na Internecie. Poza tym nie ma możliwości zwrotu zamówionego towaru.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Co do zwrotu towaru to w zupełności sie zgadzam. Zamówiłam u nich projekt żeby wiedzieć ile kafli zamówić, wiem że to nie jest dokładne na 100%, ale zostały mi 4 kartony tych samych kafli - uważam że to bardzo dużo i nie ma możliwości zwrotu!!!!przesada. Co do cen to można negocjować. W moim przypadku z ceny 160 zł/m2 zniżyli do 112 zł /m2. Ale to tylko jedyny plus. Przy robieniu projektu odczułam, że jest robiony - na odwal się, przy zamawianiu kafli otrzymałam informację, że jednak kafli, które zamówiłam nie będzie - a jak będą to nie wiadomo kiedy, więc wzięłam podobne o zupełnie innym kształcie, no i ostatnia rzecz zamówiłam u nich też kabinę miała być po 3-4 tygodniach - a będzie po 6. Ostatni raz robię zakupy w tym sklepie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Muszę polecić http://asdecor.pl/organizacja-w-lazience-polki-wieszaki-i-inne/ wykonali naprawdę dobrą pracę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Też mi zostały 2 kartony kafelek mam łazienkę z trzech kolorów i gdzie potrzebowałam najmniej 9 kafli dostalam 32 sztuki tłumaczenie projektantki system tak obliczył jakąś masakra moja kwota to koło 400 zł
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeśli płytki z cegły, albo kamienie ozdobne - to raczej tu: tujestklinkier.-pl ( mają siedzibę w Gdyni), albo na epikadesign.-pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Łazienkę można przecież samemu zaprojektować, wystarczy przejrzeć różne inspiracje aranżacyjne, chociażby na stronie Homebook w dziale łazienka homebookpl/inspiracje/lazienka . Mnóstwo jest tam pięknie urządzonych łazienek.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Teoretycznie tak, ale w praktyce potrafi to naprawdę dać w kość. Nierzadko ludzie nie potrafią sobie sami poradzić ani z potrzebnymi pomiarami ani z odpowiednim dobraniem barw i materiałów. Ja zdecydowałam się na profesjonalną pomoc od https://cermar2.pl/ i naprawdę nie żałuję. Jeśli ktoś z Was się zastanawia i widzi, że ma problemy w wymienionych przeze mnie kwestiach to polecam zdecydować się na profesjonalistów. Pod linkiem znajdziecie przykładowe projekty najróżniejszych łazienek, a ponadto firma ta posiada również swój sklep z wyposażeniem. Polecam, ja jestem pod wielkim wrażeniem- podeślę fotki jak znajdę moment. :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kupiliśmy w Bokaro kafle do łazienki i kabinę. Wcześniej zamówiliśmy projekt, za który zapłaciliśmy 50 zł. Okazało się, że to była wizualizacja, bez jakichkolwiek wymiarów, wyliczeń. Po zakupieniu materiałów upomnieliśmy się o projekt, ale powiedziano nam, że nic więcej nie dostaniemy. Jesteśmy rozczarowani.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

My zarówno po wyposażenie jak i projekt łazienki poszliśmy do salonu łazienek Maxima http://ceramika-lazienkowa.com.pl/ . Kilka aranżacji wybraliśmy, a według nich zaproponowano nam indywidualny projekt. Super sprawa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hej :) Nie znam tej firmy ale zanim zaczniesz robić remont to może zastanów się czy w ogole warto brać fachowca? Ja na przykład sam wybrałem i położyłem panele w kuchni i ogarnąłem też kafelki do łazienki na imello.pl gdzie były w całkiem dobrej cenie. Wiadomo, że takie kwestie jak hydraulika lepiej zostawić fachowcom ale czasami warto zabawić się w złotą rączkę zamiast wydawać kupę siana na projektanta i ekipę remontową która często może cię baaaardzo rozczarować ;) ewentualnie jest dużo poradników i filmików w necie gdzie fachowcy wyjaśniają jak coś zrobić krok po kroku, pozdrawiam i zycze powodzenia :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Klsmcy w bokato robisz projekkt za 500 zl obiecuja ze zwroca za to w rabacie 20% a okazuje sie ze plytki kupisz drozej niz na internecie albo te same ceny a udaja wyliczajac ceny z kosmosu pozatym transport sobie licza z kosmosu stracilam 500 zl na darmo a sklep powinienprojekt robic gratis w ramach kupns oszukuja
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie ufam ich jakości, biorąc pod uwagę, że mój sąsiad miał od nich płytki, a sześć miesięcy później miał w niektórych miejscach pęknięcia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

A skąd pewność, że to wina jakości kafli, a nie np. złego ich położenia przez tzw. fachowca???
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dokładnie. Moim zdaniem fachowiec mógł się do tego przyczynić.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zdecydowałem się na http://emef.com.pl/lazienka-w-doskonalym-stylu-licza-sie-akcesoria/ fantastyczne wykonanie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

slabe
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Co kupić - wyposażenie

Meble kuchenne z salonu czy od stolarza? (132 odpowiedzi)

Witam, Jakieś 4 lata temu urządzałem pierwszą w życiu kuchnię w moim własnym, nowym mieszkaniu....

Garaż na czas budowy domu (4 odpowiedzi)

Witam. Stoję aktualnie przed dylematem co postawić, garaż blaszany czy z pustaka? Chcemy przed...

drzwi wewnętrzne. białe? (46 odpowiedzi)

zastanawiam sie czy są "modne" białe drzwi wewnętrzne? w mieszkaniu. jakie są plusy i minusy...

do góry