Widok

Prosze o Pomoc, poszukuje bardzo dobrego DERMATOLOGA

poszukuje bardzo dobrego dermatologa, meczy mnie tradzik od X lat, bylem u roznych lekarzy, bralem juz chyba wszystko, mascie, tabletki itp. Slyszalem o dr Andrzej GRABIAs, czy udzieli mi ktos jakiejs opini ? czy warto sie tam wybrac, jak kosztowne sa wizyty ? Jezeli nie on, to moze ktos kogos poleca w 3 Miescie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja polecam klinike Derm-al w Sopocie przy ul. Armii Krajowej, cena wizyty 70zł.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
derm - al sopot. tez polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Chlopie,leczylam sie w Deramalu u niby bardzo dobrej lekarz.
Owszem pomagalo ale tylko wtedy gdy bralam antybiotyk i stosowalam te mazidla na ktore wydawalam kupe kasy.
Tradzik jak byl tak byl...do czasu..kiedy przestalam chodzic do dermatologa.
Pewna starsza pani w aptece(farmaceutka) kiedy wlasnie kupowalam te wszystkie swinstwa poradzila mi abym zaczela pic ziola-SKRZYP,BRATEK,RUMIANEK.
Pomieszac je wszystkie razem i poc 3 razy dziennie.
Ja tak robilam i tradziku od tamtej pory nie mam do dzis i nikt mi nie wierzy ze kiedykolwiek go mialam.
Jest tylko jeden warunek-muszisz byc cierpliwy,tradzik od razu nie ustapi,moze sie nawet chwilowo na poczatku nasilic bo organizm bedzie sie oczyszczal ale nie rezygnuj,badz twardy i konsekwentny a na pewno minie.
Powodzenia!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ale pic herbatki wszyskie zmieszac, czy kazdą z osobna ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jest napisane! Pomieszać!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jednak przystal bym na dobrego dermatologa, pomoże ktos w wyborze dr Grabias ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja polecam dr Mario Smetka przyjmuje w gdańsku głównym na ogarnej, 2 lata leczylam zmiany skórne na palcach u dloni, a u niego po 6 miesiacach nie bylo sladu, a polecila mi go kuzynak ktora pozbyla się dzieki niemy wlasnie trodziku, przyjmuje i prywatnie i na nfz, ale wtedy trzeba troche czekac.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam Dr Larczyńską-Rogowską z Beauty Derm w Gdyni.Leczyłem trądzik kilka lat a tu znalazłem naprwdę fachową pomoc.Przemiła i fachowa Doktor.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja także polecam dr Mario Smętka ... powodzenia w wyborze. pozdrawiam Kaśka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja dopiero jak skończyłam 31 lat to tak się wściekłam na "trądzik" że poszłam do dr Sługockiego_clinica Medica. Leczył mnie antybiotykiem + maści i wytłumaczył że to łojotokowe zapalenie skóry i kazał też brać wit PP. Leczę się od lipca wydałam ok 450 zł ale nareszcie mam spokój. Długo twierdziłam że szkoda kasy itd ale naprawdę warto. Co więcej przestałam używać kremów więc cena kuracji jest równa cenie kupowanych kremów( trochę droższa)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Zdrowie

dr zabielski-neurolog (14 odpowiedzi)

Poszukuję informacji my tego lekarza.

gdzie chodzicie do stomatologa? (10 odpowiedzi)

Gdzie chodzicie do stomatologa częściowo refundowanego przez NFZ? proszę o rady i namiary na...

Dobry ortodonta (27 odpowiedzi)

dla osoby dorosłej, wada zgryzu, znacie kogoś?

do góry