Widok

Proszę o opinie o dzielnicy Orunia Górna

Orunia Górna Temat dostępny też na forum:
Proszę o Wasze opinie:

- jak się mieszka na Orunii Górnej ?
- jaką opinię ma ta dzielnica ?
- czy nie jest za blisko do starej Orunii ?
- czy lepiej wynająć/kupić mieszkanie na Ujeścisku ?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
nikt tam nie mieszka ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nikt nie odpowiada bo i pytanie kretyńskie...
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Nie odpisujemy bo latamy z siekierami po osiedlu
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 1
Moi rodzice mają mieszkanie na Oruni Górnej, i ja tez kupiłam tam mieszkanie.
Mieszka sie dobrze, jest tu wszystko czego potrzeba, 2 przychodnie, kilka aptek, szkoła, wieksze i mniejsze sklepiki, banki, 3 stacje benzynowe itp
Są place zabaw, przedszkola.

Według mnie jedynym minusem są mega korki.
image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mieszkam na Oruni Górnej od listopada. Czasem ma się wrażenie, że mieszka się na końcu świata, gdy np z głównego jedzie się na Orunię godzinę autobusem. Bywa. Drugi minus, czysto subiektywny - chyba trochę za dużo nowobogackich. Strach przechodzić przez ulicę na pasach, bo kierowca w niezłym aucie może nie raczyć się zatrzymać. Po za tym... Wszystko ok, ale na razie... Dzielnica bez duszy.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
Orunia Górna to pierwotne określenie osiedla SM "Orunia", z czasem i SM "Południe" kiedy ta już postawiła swoje bloki. Wśród najstarszych mieszkańców Orunia Górna tyczy się tej pierwszej spółdzielni, na drugą mówi się poprostu Południe.

Ja mieszkam tam już 20 lat i jestem zadowolona. Swego czasu dosłownie nie ruszałam się z osiedla ze względu na pracę. ak jak ktoś już napisał, jest tam wszystko: przedszkola, szkoła, sklepy, poczta, banki itd. Opinię myślę, że osiedle ma dobrą.

Co znaczy określenie "-czy nie jest za blisko starej Orunii ?" I co uważasz za starą Orunię, bo wg. mnie stara Orunia to jest tzw. Orunia za torami.

To zależy od mieszkania. Jeśli znajdziesz ładniejsze na Ujeścisku to tam zamieszkaj, prosta sprawa :)
image[/url]
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kiedys mieszkało się bardzi dobrze teraz plaga dzikow wiec jest niebezpiecznie .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Potwierdzam plaga dzików. Co z tego że do parku bliziutko jak strach tam zejść bo wszędzie dziki i nic się z tym nie robi
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Dom i mieszkanie

Ile płaciliście za schody samonośne ? (33 odpowiedzi)

Witam, Będę potrzebować schodów do domu, zastanawiam się jaką opcję wybrać. Są to schody w...

ogród (18 odpowiedzi)

Jak macie urzadzony? tak aby nie było trzeba dużo w nim robić:)

rolety zewnętrzne (32 odpowiedzi)

Dzień dobry, Czy znacie może sprawdzoną i niedrogą firmę zakładającą rolety zewnętrzne? Jaka...

do góry