Widok

Prosze o opinie salonu fryzjerskiego w Galerii Przymorze

Przymorze Temat dostępny też na forum:
Szukam swojego salonu dla siebie i męża , a o tym salonie słyszałam różne opinie ktoś coś może wie jak tam wygląda z obsługa ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

chodzę tam od 2 lat regularnie, mój chłopak też a mi bardzo ciężko zaufać fryzjerowi. słucham rad ale jak mówię, że chcę podciąć 0,5cm to mam podcięte 0,5cm i ani milimetra więcej. pracują na dobrych kosmetykach estel, miesiąc temu byłam na laminowaniu włosów, efekt mam do dziś. ceny naprawdę przystępne jak na fryzjera w galerii handlowej. personel szkoli się regularnie więc jest naprawdę super :)
ja z czystym sumieniem polecam :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
nie polecam. dziewczyny nie miłe. byłam z siostra bo chciała wziąć włosy swojemu synowi. mały strasznie płakał. po czym Pani fryzjerka po cieciu kilku włosów stwierdziła że odpuszcza i zamiast powiedzieć że za usługę nie policzy to chciała nas skasować jak za normalne strzyzenie. u nich liczy się tylko kasa. zobacz sobie odcinek ostre cięcie. jaki oni tam się mają. wstydzić się powinny
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Moda i uroda

Keratynowe prostowanie włosów - kto próbował? (28 odpowiedzi)

Jak w temacie :) Warto zainwestować? Jeśli tak, to czy możecie polecić jakiegoś konkretnego...

Tabletki Perfect Bust na powiększanie piersi (14 odpowiedzi)

Dziewczyny początkowo zastanawiałam sie nad zabiegiem powiekszania piersi operacyjnym ale chyba...

Sevolium Czy warto? (62 odpowiedzi)

Cześć. Ktoś ma to serum na pryszcze? Warto kupić?

do góry