Widok

Prowadzenie ciazy u Ewy Paszkiewicz

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Cześć! Dziewczyny, czy któraś z Was prowadziła ciążę prywatnie u Ewy Paszkiewicz? Jak wrażenia? Zastanawiam się nad tym ale ceny trochę powalają...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja prowadziłam. Chodziłam do niej do przychodni robić badania na nfz oraz na prywatne wizyty do jej gabinetu. Ceny nie są jeszcze najgorsze. Dziewczyny tu na forum podawały jeszcze wyższe stawki, ale fakt, najtaniej też nie jest. Dlatego wszystkie badania typu krew, mocz, paciorkowce, toksoplazmoza i takie tam robiłam w przychodni oszczędzając w tej sposób co nieco. Z samych wizyt też zawsze jestem zadowolona, chodzę do niej ponad 7 lat. Lubie u Pani to, że nie naciąga na kasę, zawsze poleca przyjść do n iej do przychodni i zrobić co sie da na NFZ. W moim przypadku wyłapywała problemu od razu, np. na ostatniej wizycie przed terminem porodu stwierdziła, że mam tak wysokie tętno, że mam pojechać do domu, zabrać rzeczy i zgłosić się do szpitala. Zostałam tam 9 dni zanim mały sie urodził. Utwierdziła mnie też w przekonaniu, że guz, który mi się zrobił na piersi na pewno nie jest normalnością i dzięki jej skierowaniu do onkologa wiem, że mam nowotwór. Ja z pracy też Pani jestem zadowolona i mogę ją polecić innym.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja już bym u pani doktor i nie zaproponowała żadnych badań na nfz...wszystkie różyczki itp. musiałam zrobić normalnie odpłatnie. Teraz ma podpisaną umowę z diagnostyką i można u niej od razu opłacić i niby jest taniej. Dlatego zastanawiam się czy nie przenieść się jednak gdzie indziej czy ona jest faktycznie aż tak dobra żeby to uzasadniało te ceny...za potwierdzenie ciąży i powiedzenie gratulacje 260zl to jednak sporo. Chociaż pani Ewa bardzo miła
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

To badania rób w przychodni, p. Ewa jest w Baltimedzie na Orunii Górnej. Jeszcze nie dawno była i w Invikcie w Gdańsku ale już nie pracuje tam z tego co wiem. Wpadasz do niej na wizytę z nfz,, dostajesz zestaw skierowań i robisz podstawy w przychodni. A prywatnie to przede wszystkim na UGS oraz w razie pilnych potrzeb. Niestety cała ciąża prywatnie to wydatek. Szczególnie, że samo tzw. trzaśnięcie drzwiami już sporo kosztuje, a im bardziej zaawansowana ciąża tym wizyty będą częstsze.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Próbuję się dostać do baltimedu od maja...przez wirusa bez szans na dostanie się wystarczająco szybko. Zwykle ginekolodzy biorą ok. 150 za wizytę więc zastanawiam się czy warto płacić 250 + badania
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

250 to właśnie cena wizyty w ciąży, zwykła wizyta 120. Zresztą szczegółowy cennik rozpisany masz na jej stronie. Uwielbiam te babeczkę, ale właśnie ze względów finansowych nie prowadzialam ciąż tylko prywatnie. To ogólnie drogi biznes. Niestety koronawirus wiele osób zmusza to inwestowania w wizyty prywatne, nie tylko ginekologów.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Za prowadzenie poprzedniej ciąży prywatnie płaciłam 150zl. I tyle to zwykle kosztuje, cennik pani Ewy znam, pytam raczej o jakość. Dzięki za rady :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Niestety ceny usług medycznych sporo poszły w górę. Tu na forum w innym wątku dziewczyna pisała, że robi usg w ciązy po 500 zł. Masakra.
Do dentysty też strach iść hehe
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

To ja nie wiem gdzie to usg za 500, nieźle...W invikcie prenatalne I trymestru 350 kosztuje i to po podwyżce :D z pappa 555, umawiałam wczoraj...prowadziłam ciążę w zeszłym roku także jestem w miarę na bieżąco z cennikami. No nic, chyba jednak poszukam innego lekarza bo gdzie nie sprawdzam to wszyscy dalej biorą po 150 chyba, że ktoś pracuje w szpitalu to wtedy więcej :)

Jakby jednak ktoś miał jakieś opinie na temat pracy pani Ewy i czy warto dopłacać do wizyty 100zł to chętnie poczytam, mam jeszcze chwilę na wybór
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja Ci nie polecę tej Pani dr. Co prawda nie prowadziłam u niej ciazy ale uwazam że nie zna sie na infekcjach intymnych, nadzerkach itp. Wydałam kupę kasy, bez trafnej diagnozy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ja wyleczyłam u niej nadżerkę jednym zabiegiem wymrażania jakieś 4 lata temu i po sprawie.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dziewczyny a wiecie czy dr robi wulwoskopie czy kolposkopie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mnie p. Ewa skierowała na kolposkopię do innego lekarza, w Invikcie i tam też byłam. Robiłam tam badanie i pobierano mi wycinek do badań histopatologicznych. Na szczęście nie wyszły z tego żadne zmiany nowotworowe, a złe wyniki cytologiczne były tylko przez nadżerkę, która p. Ewa wymroziła na jednej wizycie i miałam już spokój. Ale to było ok. 4 lata temu, a pani lubi inwestować w nowe sprzęty i ciągle poszerza ofertę. Warto zadzwonić i popytać.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Miśka, najpierw Pani dr musi ta nadżerke zdiagnozowac. Niestety u mnie twierdziła że nic nie ma, a później 2 innych lekarzy potwierdzili sporą.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

To współczuję. Nie ma lekarzy idealnych.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

NO tak bywa, nie wyjdzie to trzeba szukać kolejnego.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja prowadziłam i jestem zadowolona z pani doktor.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

Ginekolog Katarzyna Zielińska - opinie (32 odpowiedzi)

Czy ktoś ja zna, miał z nią do czynienia? Chodzę do niej, ale nie mogę jej rozgryźć... Przyjmuje...

Aborcja w przypadku wady dziecka (322 odpowiedzi)

Zakładam wątek bo chciałabym poznać wasze opinie na ten temat. Nurtuje mnie to i nie do końca...

Dr Bogdan Koprowski . (30 odpowiedzi)

Czy któraś z was leczyła się u tego lekarza lub prowadziła ciąże jakie macie opinie ?

do góry