Widok

Pruszcz Gdański- kosmetyczka, fryzjer

Czy znacie może jakieś dobre, sprawdzone salony kosmetyczne i fryzjerów w Pruszczu Gdańskim?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
na os wschod ul Carnieckiego rog Okrzei rewelacyjne kosmetyczki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Jak odwiedzałam osiedle Nowy Horyzont to widziałam salon, może ktoś korzystał i podzieli się opinią.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Hop. Może ktoś jeszcze zna fajne miejsca lub osoby "zajmujące się" kobitkami?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Salon fryzjerski na ul. Mickiewicza na samym końcu taki duży nie pamiętam nazwy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
fabrello?
[url=www.nawieszaczku.pl]image[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
w Pruszczu na Fantazego (chyba tak się nazywa ta ulica) powstał salon fryzjerski "Patrycja", wiecie może coś na jego temat??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
a jakies ciekawe miejsca, sklepy z ciuchami, place zabaw dla dzieci gdzie jest pelno, niedlugo bede mieszkanka pruszcza , dokladnie osiedle sloneczna dolina i nie mam pojecia gdzie co i jak:)
OSOBISTY TRENER FITNESS, ODCHUDZANIE, kształtowanie i modelowanie sylwetki, zajęcia indywidualne,diety,zapraszam, tel.695519424,fitness-ola@wp.pl www.odchudzanieztrenerem.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jeśli chodzi o kosmetyczkę to serdecznie polecam Panią Agnieszkę z salonu AGA! i w ogóle ten salon :) ostatnio korzystam z ich usług i jestem bardzo zadowolona :)


popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
Również polecam Panią Agnieszkę, malowała mnie kilkakrotnie (super efekt), byłam też w tym salonie na kilku zabiegach upiększających. Polecam (ul.Kossaka).
Do fryzjera chodzę na ul. Kochanowskiego - Salon Duet też do Agnieszki - również polecam. Same Agnieszki w tym Pruszczu :-)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
A gdzie dokładnie jest salon kosmetyczny Aga? Chętnie bym skorzystała.
Co do placu zabaw to jest duży fajny w centrum- Faktoria
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Co prawda jestem z pruszcza, ale kosmetyczkę i fryzjerkę mam w gdańsku przy obwodnicy. Dokładnie to chyba os.Łostowice salon Prestige. Dziewczyny robią wszystko...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
ten salon jest na przeciwko urzedu miasta w pruszczu. robiłam tam permanentny miesiąc temu. POLECAM.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
bardzo polecam salon DUET w pruszcu na kochanowskiego super fryzury ślubne pani agnieszka to czarodziejka !!!!!!!!!!!! gorąco polecam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
zapomialam dodac ze kosmetyczka na miejscu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
haha sorry, że tak późno ;) tak wiem, mieszkam w tym bloku, a salon został przeniesiony. ulicę, dwie dalej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Polecam Salon Fryzjerski Wiktoria na osiedlu bursztynowym kolo tesco. super dziewczyny poleca, dobiorą i zrobią rewelacyjnie a przede wszystkim za niska cenę. Nie zawsze znaczy drogo i dobrze a tanio zle.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
przyłaczam się do pytania o fryzjeraw Pruszczu? moze ktos wie cos wiecej na temat tego salonu na osiedlu bursztynowym?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
ja chodzę do p. Tomka na Kossaka i jestem zadowolona z efektów :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
Ja też polecam salon Wiktoria na Osiedlu Bursztynowym super fryzura za przystępną cene. Ja jestem bardzo zadowolona:)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Ja również po przeczytaniu różnych dobrych opinii na temat salonu "Wiktoria" postanowiłam zobaczyć i się nie zawiodłam, dziewczyny potrafią naprawdę doradzić, a przy tym ceny są bardzo przystępne.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
hej,watek umarł? a moze ktos jeszcze się wypowie, nie wierze, ze nie ma dziewczyn, które korzystają z usług salonów fryzjerskich w pruszczu i maja o inich jakies zdanie? moze cos o Wiktori? a salon nicola?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
polecam salon Ilona w Pruszczu przy grunwaldzkiej dawna pizzeria :-)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4
A może ktoś ma jakieś aktualne wiadomości na temat fryzjerów pruszczańskich? Chciałabym się wybrać w przyszłym tygodniu ale nie wiem do kogo,a boję się,że znowu ktoś mi zniszczy włosy :/ W zeszłym roku byłam w tej "słynnej" wiktorii...po powrocie do dom popłakałam się! Ja mówiłam w salonie jedno,a fryzjerka i tak ścinała jak chciała :/ efekt - chodzenie z workiem na głowie!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
podbijam bo też poszukuję fryzjera w Pruszczu. Chodzę do Fabrello a po ostaniej wizycie jak zapłaciłam 250zł!!! odechciało mi się.
Umówiłam się do osiedlowego fryzjera na Kasprowicza, kiedyś tu chodziłam i było ok
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
A na Kochanowskiego jest jeszcze ten Duet?
image

Fotografia okolicznościowa, sesje dziecięce, portretowe itd.
www.ans-photo.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to ja się przyłacze do pytania , ja takze chodze do fabrello na pasemka co 2 miesiaca, ostatnia wizyta kolor na calosc plus troche pasemek na odrzosty i 220 zl:( jestem zadowolona ale gdyby tak cos ciut taniej? czy myslicie ze sie nie da, ze za jakosc i komfort trzeba placic? przed fabrello bylam chyba w duecie, i nie bylam zadolona, tez z akolor na calosc jakas slaba farba-niefarba zplacilam 150
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
W fabrello bardzo dużo biorą :/ kiedyś chodziłam ale zrezygnowałam,bo uważam,że jak na Pruszcz to drogo
image

Fotografia okolicznościowa, sesje dziecięce, portretowe itd.
www.ans-photo.pl
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
w Fabrello jest bardzo drogo, masakra tam
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2
a jakies inne miejsca/ dziewczyny, hop, hop!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja bylam w Wiktorii ,jakis czas temu i niestety ale fryzjerka spalila mi wlosy ...(robiac baleage) chciala chyba wiecej zarobic ,bo obslugiwala 3 klientki na raz ...w tym kazala mi czekc i czesala dziewczyne do slubu ,o ktorej zapomniala!!!!!
Wiec efekt byl taki a nie inny....
Wiec moja noga tam niestanie nigdy ...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja też chodzę do Fabrello, drogo ale przynajmniej sie nie boje ze mi zniszcza wlosy. Chodziłam do Atelier na Cyprysowej i do salonu na Obroncow Pokoju nie polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4
jeśli chodzi o fryzjerkę to ja polecam Panią Agnieszkę, ma salon w pawiloniena ul. Tysiąclecia w Pruszczu Gd, jest dobra i niedroga
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Bardzo fajna fryzjerka i kosmetyczka otworzyły salon na Miłosza w bloku koło przedszkola Czwóreczka .Bardzo dobra obsługa i niedrogo. Korzystałam i polecam
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5
no to ja polecę ci Wiktorię na Osiedlu Bursztynowym, rewelacyjna obsługa i jest również kosmetyczka, a ceny jakby była promocja :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
~Matyldaa -Chyba konkurencja się odezwała, bo ja chodzę dosyć często do salonu "Wiktoria" na Bursztynowym i wiem jak dziewczyny podchodzą do klienta i nie wierzę ze taka sytuacja miała miejsce co można zobaczyć chociażby po ilości osób, która ten salon odwiedza. Ja osobiście jestem bardzo zadowolona zarówno z fryzur jak i z kosmetyki. Wszystkim bardzo polecam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
W fabrello kasuja kosmiczna kase.
Polecam doswiadczona stylistke fryzur pania Asie z Beauty na bursztynowym kolo tesco.
Kobieta czyni cuda. Z moich zniszczonych wlisow gdzie inne fryzjerki szalaly z rozjasniaczami pani Asia wyczarowala piekna lekka fryzure kolor tez boski. Cena o 100 zl mniej niz w fabrello.
Polecam z wielkim sercem
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

on jest dewotem, to fanatyk.......................
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
witam,
ja polecam Pania Monike i Agnieszke w salonie przy ulicy Fantazego (dawny dentysta), obok Beniowskiego i Sienkiewicza.
Panie znaja sie na rzeczy i wiedza co robia do tego ceny przystepne,
pozdrawiam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
Ja ostatnio byłam w salonie Wiktoria na Busztynowym i jestem baaaardzo zadowolona, całkowita zmiana mojej fryzury wyszła na duży plus, rodzina i znajomi byli zachwyceni, to była moja pierwsza i napewno nie ostatnia wizyta w tym salonie. Pozdrowienia dla Pani Żanetki
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
ale sciema z ta wiktorią- obciach same sobie opinie piszą- nie polecam
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2
Beti ,dokładnie ..
A do koleżnki wyzej ,zadna konkurecja ,poprostu zje****y mi wlosy i tyle ..
Teraz nadal chodzę do Pani Moniki naprzeciw komisu dziecego i jestem mega zadowolona.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
matylda a corobisz na głowie- polećcie kogoś do balejażu- żeby wyszedł cieńki i nie żółty ;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Baleage ,i tam zawsze mam ladny blad :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
*baleyage
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
To ciekawe jak wytłumaczyć fakt, że jest tam zawsze dużo ludzi i tak jak ja wychodzą zadowoleni. Chodzę już tam od dłuższego czasu i gdyby było inaczej to na pewno bym na forum nic nie pisała.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Co do kosmetyczki i poważniejszych zabiegów z medycyny estetycznej to jak dla mnie tylko https://malaklinikaurody.pl/kosmetyka/ w Gdańsku. Mam do nich pełne zaufanie i cenię sobie profesjonalizm i atmosferę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Moda i uroda

Dobrej jakości ubrania (21 odpowiedzi)

Chciałabym poznać wasze zdanie dotyczące dobrej jakości ubrań (i mam tu na myśli...

schudnąć przed slubem ;) dieta 3D chili - proszę o opinie (116 odpowiedzi)

Dziewczyny przydałoby mi się przed tym najważniejszym dniem schydnąć co nieco... Stosowała któraś...

Tabletki Perfect Bust na powiększanie piersi (14 odpowiedzi)

Dziewczyny początkowo zastanawiałam sie nad zabiegiem powiekszania piersi operacyjnym ale chyba...

do góry