Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Łukasz - opinia wątek zamknięty Mój pies (York) był pacjentem p. Jerzego. Doktor jest kompetentny, ma...
~Łukasz
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 20 lipca 2020

Ewa Langowska - opinia wątek zamknięty Korzystam z usług obu panów od wielu lat, wielokrotnie pomogli moim zwierzakom.
~Ewa Langowska
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 16 maja 2020

Alicja - opinia wątek zamknięty Najlepsza klinika dla zwierzaków, ratują im życie. Mają wspaniałe podejście...
~Alicja
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 26 kwietnia 2020

Aga - opinia wątek zamknięty Trafiłam do tego gabinetu około 13 lat temu po wielu nieudanych próbach...
~Aga
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 23 kwietnia 2020

Teresa - opinia wątek zamknięty najlepsi lekarze i z sercem dla psów
~Teresa
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 18 marca 2020

Paweł - opinia wątek zamknięty Nie polecam tego weterynarza! Nieprofesjonalne podejście do klienta!!!
~Paweł
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 15 listopada 2019

- opinia wątek zamknięty Dr Jerzy Kończak to najlepszy weterynarz nie tylko w Rumi. Bardzo wysokie...
~anonim
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 15 kwietnia 2019

Najlepszy weterynarz na świecie! wątek zamknięty Od wielu lat korzystamy z usług P. Jerzego Kończaka, od lat leczył (nadal...
~Sylwia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 19 kwietnia 2017

Bardzo wdzięczna pacjentka - Majka z Wejherowa. wątek zamknięty Szanowni Państwo czapki z głów i bardzo niski ukłon w kierunku Pana doktora...
~Krzysztof Wilczura
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 27 lipca 2016

Nowofundlandy wątek zamknięty /trafiłam z nowofundlandem majacym problem z wstawaniem piesek 4 miesięczny...
~megi
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 24 października 2008

:) wątek zamknięty Najlepszy z najlepszych. Czapki z głów
~Julitta Góralska
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 4 stycznia 2015

lekarz z powołania wątek zamknięty Witam serdecznie - polecam z czystym sercem - wspaniały człowiek, zawsze...
~Iwona
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 10 listopada 2014

Tilla i mała lucy-york wątek zamknięty Witam:) Pan Jerzy Kończak zasłużył na medal, uważam że ma ogromne...
~Ksenia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 17 października 2014

Najlepszy wątek zamknięty Najlepszy, kompetentny znający się na rzeczy weterynarz. Z naszą labradorkąi...
~Ania
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 23 listopada 2013

Nie ma lepszego!!! wątek zamknięty Najlepszy lekarz weterynarz Trójmiasta!!! Byłam u czterech innych i dopiero...
~Twister - York
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 28 października 2013

Polecam z czystym sumieniem !!! wątek zamknięty Mam 3 pieski wszystkie od lat prowadzę u Pana Jurka. Konkretny, rzeczowy, z...
~Natalia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 19 września 2013

Jerzy Kończak wątek zamknięty Leczę u doktora Jerzego psy od kilku lat. Pełen profesjonalizm i rzetelność....
~Małgorzata
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 15 marca 2013

POLECAM wątek zamknięty Wszystkim tym, którzy szukają dobrego weterynarza za bardzo przystępną cenę...
~Wikisen
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 25 lutego 2013

powołanie wątek zamknięty Ze świecą szukać takiego kompetentnego weterynarza jakim jest Pan Jurek...
~pawelus
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 23 września 2012

REWELACJA wątek zamknięty Polecam z całego serca Pana Jarosława jest fenomenalnym lekarzem weterynarii...
~Anna M
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 4 września 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
60

postów

58

wątków

do góry