Widok

Prywatne przedszkole w Gdyni

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Proszę o polecenie prywatnego przedszkola z dobrą opieką w Gdyni obojętnie jaka dzielnica.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zdecydowanie polecam przedszkole integracyjne Zdrowy Smyk na ul. Pelplińskiej. Synek uwielbia tam spędzać czas, a ja jestem bardzo zadowolona z fachowej opieki i zajęć.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja mogę wypowiedzieć się na temat przedszkola Fantazja. Jeśli chce Pani mieć dziecko szczęśliwe, o niezaburzonym poczuciu własnej wartości to stanowczo odradzam to przedszkole. To co się tam dzieje warto by zgłosić do kuratorium. Koszmar. Zabrałam dziecko z tego przedszkola po roku i teraz uczęszczam na terapie z corka, bo taka ma traumę. Dzieci są musztrowane, tresowane, traktowane oschle. A pierwsze wrażenie robi takie dobre, pani dyrektor w niebotycznie wysokichdzpikkach i garsonce, uśmiechnięta, robi dobra minę do złej gry
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Skoro opinie nt przedszkola, do którego posyłasz dziecko wyrobiłaś sobie na podstawie szpilek i garsonki pani dyrektor, to co się dziwić...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Ja akurat tez słyszałam na temat tego przedszkola fatalne opinie, wiec myśle, opierając się na opiniach moich „dzieciatych” znajomych z mojego osiedla (Zielenisz, Gdynia) myśle, ze to, jak zachowuje się dyrektorka, w porównaniu z tym, co tam się dzieje (o zgrozo), to blachostka!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Skoro warto to zglosic do kuratorium, to dlaczego tego nie zrobisz? Anonimowo na forum to każdy odważny
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
A jak przedstawić dowody, „na gebe”? Skoro nie ma dziecka już w tym przedszkolu, to nawet się nie jest już strona w sprawie. To nie kwestia odwagi.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

Szukam poscieli na prezent slubny (3 odpowiedzi)

Moze ktoras z was kupila lub sie natknela... Widzialam w necie takie posciele z nadrukowanymi...

urlop wychowawczy a zaległy urlop wypoczynkowy :) (14 odpowiedzi)

witam, Mam takie pytanko może już był przerabiany ten temat, Jestem obecnie na urlopie...

Co jedzą wasze 1,5 roczne dzieci? (36 odpowiedzi)

Ciekawi mnie co jedzą wasze 1,5 roczne dzieci, mój synuś je tylko to co mu smakuje i co zna,...

do góry