Widok

Prywatne szkoły podstawowe

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Podzielcie się opiniami w tym temacie. Znacie takie, które warto polecić lub zdecydowanie odradzić? Słyszałem trochę o STO na Polanki i Waryńskiego, ale to pojedyncze zdania.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja słyszałam pozytywne opinie o STO na Kartuskiej. Na pewno mają tam więcej chętnych niż miejsc.
Bardzo jestem ciekawa opinii o De la salle, bo opinie są różne.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Delasalle odpada dla mnie że względu na religię
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

No właśnie sporo osób pisze, że nie ma tam aż takiej indoktrynacji, jakiej moznaby się spodziewać po szkole katolickiej.
Mi najbardziej zależy na opinii o poziomie nauczania, religię bym jakoś przełknęła.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

O jakim poziomie nauczainia mówisz w szkole stricto religijnej? O biologii, w której pomija sie ewolucję? Bo człowiek nie pochodzi od małpy tylko z żebra Adama? O szkole, w której wszelkie podstawy genetyki i współczesnej biologii będą pomijane? GMO/ inżynieria genetyczna? Ocieplenie klimatu? pewnie nawet pomija sie nagrodę nobla w postaci Tokarczuk, bo to też kontrowersyjne. To nie jest nauka. Nauka nie podelga religii. Jest wartością samą w sobie. A niestety w takich szkołach kaleczą wiedzę. I wciskaja ciemnotę.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 4

Chodziłam do liceum salezjańskiego, gdzie uczono nas o ewolucji, genetyce i Oldze Tokarczuk, także nie ma co generalizować.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

uwielbiam takie przesiąknięte nienawiścią anonimy :D typowe "nie znam się, ale się wypowiem". anonim naoglądał się za dużo głupich programów w tv i wydaje mu się, że w szkołach katolickich za nauczycieli robią jacyś nawiedzeni d**ile. radzę najpierw się dokształcić, kto i czego uczy w katolickich szkołach, kim zostają później absolwenci, a dopiero później się wypowiadać :)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2
STO na Kartuskiej ma już umówionych rodziców na rozmowy do połowy marca. Ja się spóźniłam i nasze zgłoszenie jest w zawieszeniu, pewnie nie ma już szans na przyjęcie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
A jakie jest czesne w STO?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W STO na Kartuskiej wynosi 850 zł.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Fakt, mają umówione rozmowy i mówią, że mają więcej chętnych niż miejsc.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Szkoda swoją drogą, że nie dadzą szansy wszystkim chętnym - chociażby na rozmowę. W regulaminie rekrutacji jest napisane, że o przyjęciu nie decyduje kolejność zgłoszeń...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

A o szkole Sokrates ktoś coś słyszał?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odradzam...Pani dyrektor zatrudnia samych emerytow...
Wszelkie problemy wych pozostają niezauwazane...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

A Zespół Szkół Katolickich im. Św. Kazimierza na Pilotów?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Żyrafia Osada w Oliwie na ul Bytowskiej super szkoła


http://zyrafiaosada.pl/kontakt/
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

Kot w domu. Kilka pytań. (18 odpowiedzi)

Pytanie do tych, którzy mają kociaka w domu. Macie kota z rodowodem czy tzw. "dachowca". Jak się...

nnt. Jaki kupić materac do łóżka? (29 odpowiedzi)

Cześć Dziewczynki, pisałam w innym dziale forum, ale mnie olano. Czy Wy możecie mi doradzić,...

Dobry neurolog - Gdynia - pilne!!! (27 odpowiedzi)

Witam serdecznie Czy zna ktoś dobrego neurologa z najlepiej z Gdyni, który szybko mnie...

do góry